Diano Castello

Liguria

200 m2 5000 m2 3 3 Ref. 4121 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op zee
  • 5 km van zee
  • Tuin
  • CV
  • Airco
  • Garage: ja
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Nieuwgebouwde villa in perfecte conditie met fantastisch zeezicht. Op de begane grond bestaande uit: woonkamer, woonkeuken, 3 badkamers, 2 slaapkamers, studio (werkkamer).  Op de benedenverdieping bevinden zich de wasruimte, technische ruimte en hobbykamer. Er is een ruimte van 90 m2 die nog afgebouwd moeten worden. De voorbereidingen zijn getroffen voor het realiseren van 3 appartementen. Er is een grote gagrage. Rondom het huis bovinden zich de rozen/kruidentuin, een groot terrein met olijfbomen en een hoger gelegen deel met pijnbomen en een prachtig uitzicht over Diano Castello en de zee. Dit is de ideale locatie voor een zwembad en een poolhouse.

 

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

130 m2 500 m2 Ref. 6211

Appartement/In borgo
Deel van een villa op de eerste heuvel van Porto Maurizio. Het halfvrijstaande deel van de villa bestaat uit een begane grond met een woonkamer en keuken, plus een bewoonbare zolder met een interne trap die toegang geeft tot de benedenverdieping bestaande uit een hal, twee badkamers, een bijkeuken, twee slaapkamers met openslaande deuren met toegang tot de privétuin. Bouwjaar 2020.

€ 385.000
220 m2 Ref. 6176

Appartement/In borgo
Exclusief appartement op de bovenste verdieping (vierde) van een elegant historisch gebouw, onlangs gerenoveerd met een nieuw dak en een nieuwe gevel, gelegen op een centrale en panoramische locatie. De woning is verdeeld over twee verdiepingen en biedt een ongeëvenaard uitzicht op de zee en de omliggende vallei.

€ 650.000

Hetzelfde type woning

210 m2 3500 m2 Ref. 6217

Villa/Boerenhuis
Boerenhuis van natuursteen op prachtige, centrale locatie, bestaand uit 2 onafhankelijke wooneenheden, direct te bewonen.

€ 495.000
550 m2 145000 m2 Ref. 6215

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Op slechts 5 kilometer van Acqui Terme ligt dit landgoed bestaande uit 145.000 vierkante meter grond in één geheel, deels beplant met wijngaarden en twee stenen gebouwen die gerenoveerd moeten worden. Het hoofdgebouw, met een oppervlakte van ongeveer 350 vierkante meter, was ooit een klooster.

€ 210.000

In dezelfde prijsklasse

160 m2 40 m2 Ref. 6121

Appartement/In borgo
Lago di Lugano - Lavena Ponte Tresa, ruim en zonnig 3 slaapkamer appartement met groot terras, kleine tuin en schitterend uitzicht op het meer. De woning is gelegen in de residentie “Yachting Residence” die diverse voorzieningen biedt, zoals een ontspanningsruimte met sauna, Turks stoombad, fitnessruimte, buitenzwembad en directe toegang tot de aanlegsteiger.

€ 900.000
180 m2 Ref. 6038

Dorpshuis
Tremezzina - Schitterende twee-onder-een-kapwoning in renovatie, gelegen op een bevoorrechte locatie met uitstekende blootstelling aan de zon en op slechts een paar minuten van het meer, het park, bars en restaurants,  een haventje en voorzieningen.

€ 900.000