Grondstuk net boven Diano Moltedo met een prachtig uitzicht door het dal met olijfbomen op zee. De woning ligt op het zuiden. De ruwbouw voor een huis van 170 m2 is gereed: 70 m2 boven en 100 m2 beneden. De beneden verdieping kan worden getransformeerd tot slaapverdieping. De woning wordt casco opgeleverd met het raamwerk van cement, dak, buitenmuren en stuc aan de buitenkant. De afbouw kost nog ca. E 120.000,-
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Sanremo Villa met zwembad en uitzicht op zee, Solaro gebied, op de heuvel van Sanremo, met adembenemend uitzicht op zee, gelegen in een van de mooiste en rustigste gebieden van Sanremo, stellen we een vrijstaande villa op 3 niveaus met groene en eco-duurzame oplossingen. Gelegen op ongeveer 3.000 vierkante meter terrasvormige grond, is dit pand ondergedompeld in de mediterrane natuur.
Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.
Villa/Boerenhuis
Toscaans Boerenhuis met bijgebouw, zwembad en 3 ha grond. 5-7 slaapkamers. Mooi Panorama, centrale ligging in Toscane
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Romantisch natuurstenen huis op prachtige locatie in het noorden van Le Marche met 4 slaap- en 3 badkamers.
Appartement/In borgo
Gemeubileerd appartement in Liscia di Vacca, nabij Porto Cervo, met twee slaapkamers, airconditioning, zelfstandige entree en veranda met gedeeltelijk zeezicht. De ingerichte keuken beschikt over een oven en vaatwasser; ook een wasmachine en televisie zijn aanwezig. Geniet van de gemeenschappelijke tuin en het zwembad, met een privéparkeerplaats voor extra gemak. Restaurants, winkels en prachtige stranden van de Costa Smeralda liggen binnen handbereik. Een comfortabele tweede woning aan de Sardijnse kust.
Appartement/In borgo
Comfortabel appartement met zeezicht aan de Costa Smeralda, nabij Porto Cervo. De woning beschikt over een woon-eetkamer met slaapbank, keuken, twee slaapkamers en twee badkamers. Het ruime terras nodigt uit om te genieten van het mediterrane buitenleven, terwijl het gemeenschappelijke zwembad voor extra ontspanning zorgt. Restaurants, bars, supermarkten en een apotheek bevinden zich in de omgeving. De prachtige stranden van Piccolo en Grande Pevero, Capriccioli en Liscia Ruja zijn met de auto bereikbaar. Een aantrekkelijke tweede woning voor vakanties op Sardinië of voor wie verhuurmogelijkheden wil onderzoeken.