Imperia

Liguria

• Verkocht
85 m2 2 Ref. 6063 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Zicht op zee
  • Terras
  • Balkon
  • Status: Verkocht

Penthouse van 85 m2 en 20m2 terras met uitzicht op zee en de charmante vissershaventjes (met restaurantjes en strandjes) van Borgo Foce en Borgo Prino. Het appartement bestaat uit uit een ruime hal, woonkamer met toegang naar het terras, twee slaapkamers, keuken met balkon en een badkamer met douche.

Het terras biedt genoeg ruimte om met vrienden en familie te genieten van zon en maaltijden met het geruis van de zee op de achtergrond. Strand, winkels, restaurants, bars en niet te vergeten de pista ciclabile (wandel-fietspad van Imperia naar Sanremo) zijn op loopafstand.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

130 m2 500 m2 Ref. 6211

Appartement/In borgo
Deel van een villa op de eerste heuvel van Porto Maurizio. Het halfvrijstaande deel van de villa bestaat uit een begane grond met een woonkamer en keuken, plus een bewoonbare zolder met een interne trap die toegang geeft tot de benedenverdieping bestaande uit een hal, twee badkamers, een bijkeuken, twee slaapkamers met openslaande deuren met toegang tot de privétuin. Bouwjaar 2020.

€ 385.000
55 m2 Ref. 6210

Appartement/In borgo
Twee-kamer appartement, compleet gerestaureerd, met ruim terras en prachtig zeezicht. Het appartement bevindt zich in een complex dichtbij zee en het centrum van Imperia. Er is een garagebox bij de prijs inbegrepen.

€ 2.600.000

Hetzelfde type woning

85 m2 Ref. 6290

Appartement/In borgo
Gezellig appartement vlakbij het historisch centrum van Noto

€ 65.000
160 m2 300 m2 Ref. 6286

Appartement/In borgo Dorpshuis
Charmant huis op 150 meter van het strand in Alcamo

€ 198.000

In dezelfde prijsklasse

80 m2 15000 m2 Ref. 6293

Villa/Boerenhuis
Ceglie Messapica – Een zorgvuldig gerenoveerde boerderij uit 1850, prachtig gelegen tussen Ceglie Messapica en Cisternino, in het hart van de Valle d’Itria. De boerderij beschikt over een zwembad voor verkoeling op warme zomerdagen. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtiging te plannen. 

€ 385.000
81 m2 4374 m2 Ref. 6288

Villa/Boerenhuis
Villa op twee verdiepingen en een prachtig privézwembad op het rustige platteland van de gemeente Carovigno. De villa is geschikt om het hele jaar door te bewonen. De uitstekende locatie biedt gemakkelijke toegang tot de natuurlijke schoonheid van het natuurreservaat Torre Guaceto met zijn prachtige strand en ligt op slechts 18 kilometer van de luchthaven van Brindisi. 

€ 369.000