Niet ver van het romantische dorpje Cortona staat dit moderne appartement in een residentie met 13 eenheden.
Het appartement ligt op de begane grond en bestaat uit een open ruimte met keuken, woonkamer en
eetkamer, een berging, 2 slaapkamers en 2 badkamers met douche.
Het appartement is heeft een mooie veranda waar u heerlijk buiten kunt dineren, een eigen tuin van circa
90 m2, 2 gereserveerde parkeerplaatsen en een zwembad van 5 x 10 gedeeld met de andere appartementen.
Het appartement is in 2019 aangekocht door de huidige eigenaren en er is een renovatie uitgevoerd
in 2021, met gebruik van hoogwaardige materialen van de nieuwste generatie
Het appartement is perfect om zowel als hoofdverblijf te gebruiken, gezien de nabijheid van
alle voorzieningen, als vakantiehuis om te ontspannen en te genieten van het prachtige uitzicht op het Tocaanse platteland.
Het dichtsbijzijnde dorp, compleet met alle voorzieningen, ligt op ongeveer 1 km afstand.
Cortona 5 km (10 minuten), Castiglion Fiorentino 10 km (15 minuten), Montepulciano 30 km (40 minuten),
Arezzo 30 km (40 minuten).
De dichtstbijzijnde luchthaven is Perugia en ligt op ongeveer 60 km afstand (50 minuten).
Luchthaven Florence 110 km (een uur en 20 minuten), luchthaven Rome 225 km (2 uur en 35 minuten),
Luchthaven van Pisa 180 km (2 uur en 10 minuten
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
De Toscaanse Droom! Vrijstaand en keurig gerestaureerd boerenhuis met 4 slaapkamers en schitterend uitzicht. 1 Ha grond
Villa/Boerenhuis
Karakteristiek landhuis, gerestaureerd, zwembad, 4 slaapkamers, panorama
Appartement/In borgo
Tweekamerappartement te koop in Taino – Piazza Santo Stefano In het historische centrum van Taino, op een gunstige en aangename locatie op slechts een steenworp afstand van winkels, voorzieningen en het karakteristieke stadsplein, bieden wij een tweekamerappartement van 48 m² te koop aan op de tweede verdieping van een historisch pand. De centrale ligging garandeert het gemak van het dorpsleven, met een open uitzicht op het kerkje en de Rocca di Angera in de verte, in een rustige en goed onderhouden omgeving.
Appartement/In borgo
In het hart van Angera, op slechts 100 meter van het meer en de charmante boulevard, bieden wij een onlangs gerenoveerd driekamerappartement te koop aan, centraal gelegen en gunstig gelegen ten opzichte van alle belangrijke voorzieningen. De nabijheid van winkels, restaurants en belangrijke uitvalswegen maakt deze woning een ideale oplossing voor wie op zoek is naar een rustige maar gunstige locatie, op slechts een steenworp afstand van de oevers van het Lago Maggiore.
Villa/Boerenhuis
Authentieke, prachtige trullo met meerdere koepels, gelegen op een van de meest betoverende plekken, op slechts 2 kilometer van het centrum van het UNESCO-werelderfgoed Alberobello, met een perceel van ongeveer 5.115 m². Een zeer interessant onroerend goed voor wie op zoek is naar een typisch Apulische huis, op korte afstand van alle hoogtepunten van Puglia. Voor meer informatie of om een afspraak voor een bezichtiging te maken, aarzel niet om contact met ons op te nemen.
Appartement/In borgo
Sfeervol appartement met eigen tuin op de heuvels van het Lago Maggiore. In het charmante dorpje Massino Visconti, aan de betoverende oevers van het Lago Maggiore, bieden wij dit ruime en moderne twee-slaapkamerappartement met privétuin aan. Het appartement maakt deel uit van de residentie 'La Corte di Massino Visconti', een prachtig onderhouden complex met een weelderige gemeenschappelijke tuin en een groot zwembad.