Monteriggioni

Toscana

220 m2 1500 m2 4 4 Ref. 5246 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Recentelijk gerestaureerde 'Fienile', geheel vrijstaand op een perceel van circa 1500 m2 met subliem uitzicht. In het hart van de provincie Siena op circa 15 minuten rijden van de stad en temidden van de wijngaarden van de Chianti Classico, is de oude hooischuur omgebouwd tot een zeer comfortabele en ruime woning. De gebruikte materialen zijn van hoge kwaliteit en bieden zowel intern als extern een mooi contrast tussen authentiek Toscaans en modern design.

Het gebouw heeft 3 woonlagen. Op de begane grond voorziet het in een volledige woning met ruime en lichtrijke met open haard en openslaande deuren naar de tuin. Verder vindt men op dit niveau een ruime en volledig ingerichte keuken, twee slaapkamers en 2 badkamers. Een inpandige trap leidt naar de bovenverdieping onder het dak, waar in het centrale (hoogste)deel nog twee slaapkamers en een badkamer zijn gerealiseerd. 

Langs een interne trap, of eventueel buitenom via de 'garage', bereikt men het souterrain waar een vertrek is ingericht met een professionele keuken. De grote garage is ingericht als living zodat er mede door de aanwezigheid van een badkamer er een volledig appartement ontstaat. Officieel is dit geen woonruimte, maar in de privé-sfeer zijn er geen problemen om deze vertrekken op deze wijze te gebruiken.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Toscana)

200 m2 9800 m2 Ref. 6322

Villa/Boerenhuis
De Toscaanse Droom! Vrijstaand en keurig gerestaureerd boerenhuis met 4 slaapkamers en schitterend uitzicht. 1 Ha grond

€ 530.000
• Verkocht

Volterra

Toscana

360 m2 12000 m2 Ref. 6134

Villa/Boerenhuis
Karakteristiek landhuis, gerestaureerd, zwembad, 4 slaapkamers, panorama

Verkocht € 895.000

Hetzelfde type woning

210 m2 1500 m2 Ref. 6342

Villa/Boerenhuis
Te koop in de populaire badplaats Ranco, een prachtige villa gelegen in een rustige omgeving, op slechts enkele stappen van de oevers van het Lago Maggiore. De woning biedt een adembenemend uitzicht over zowel het meer als de imposante omliggende bergen. De villa, met een oppervlakte van circa 210 m², strekt zich uit over drie verdiepingen en beschikt over ruime binnen- en buitenruimtes. Vanaf de hoofdingang leidt een elegante oprijlaan naar de dubbele garage en de buitenparkeerplaatsen.

€ 690.000
283 m2 3000 m2 Ref. 6339

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Prachtig onroerend goed in Cupramontana, zeer succesvol als toeristische activiteit, bestaande uit 3 gebouwen met totaal 8 slaap- en 5-badkamers, hot tub en zwembad

€ 675.000

In dezelfde prijsklasse

200 m2 Ref. 6323

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Liberty-villa in het hart van Porto Valtravglia. Wij bieden te koop aan: een verfijnde villa in art-nouveaustijl, gelegen in het centrum van Porto Valtravaglia, op slechts een paar stappen van het Lago Maggiore en alle voorzieningen. De villa, gebouwd aan het begin van de twintigste eeuw en volledig gerenoveerd in 2023, heeft haar oorspronkelijke charme behouden dankzij een zorgvuldige restauratie die de authentieke architectonische elementen heeft weten te behouden en te combineren met moderne, functionele oplossingen.

€ 890.000
100 m2 Ref. 6308

Appartement/In borgo
Menaggio - LAATST BESCHIKBAAR APPARTEMENT in het centrum van Menaggio! In een exclusief en gloednieuw wooncomplex met zwembad en solarium bieden we dit laatste ruime en modern appartement, gekenmerkt door grote ramen, lichte kamers en klaar om opgeleverd te worden.

Prijs op aanvraag