Radicondoli

Toscana

465 m2 6300 m2 4 5 Ref. 5907 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 40 km van zee
  • 5 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: F

Karaktervol en mooi gerestaureerde Casale (395 m2) met zwembad en te restaureren 'fienile'(70 m2) die kan gaan dienen als gastenverblijf. Het huis biedt 2 verdiepingen met gescheiden entree, die vrij eenvoudig te zijn herenigen door een inpandige trap te bouwen. De verdiepingen zijn als volgt ingedeeld: Op de begane grond, ruime living met toegang tot de tuin en overdekte loggia, ruime keuken, badkamer, wasruimte en technische ruimte. Op de eerste verdieping, in de huidige situatie bereikbaar via een externe trap, centrale living en gang naar 4 slaapkamers elk met een eigen badkamer.Extern is er een meer dan 6000 m2 metende tuin met zwembad van 12 x 5 meter met groot zonneterras in terracotta. De woning is voorzien CV op LPG, elektriciteit en leidingwater. 

De ligging is absoluut landelijk, een oase van rust zoals die hier al sinds mensenheugenis heerst. Vanaf de openbare weg leidt een onverharde weg van circa 400 mt naar het huis. Het dorp Radicondoli ligt op circa 7 km terwijl,. Siena bereikt men in circa 35 min.De luchthaven van Firenze in iets meer dan een uur

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Toscana)

• Verkocht

Volterra

Toscana

360 m2 12000 m2 Ref. 6134

Villa/Boerenhuis
Karakteristiek landhuis, gerestaureerd, zwembad, 4 slaapkamers, panorama

Verkocht € 895.000
250 m2 17000 m2 Ref. 6126

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Vrijstaand karakteristiek Toscaans huis, 4 slaapkamers, lommerrijk terrein, loopafstand historisch centrum

€ 490.000

Hetzelfde type woning

110 m2 20000 m2 Ref. 6317

Villa/Boerenhuis
Volledig gerenoveerd complex van trulli en lamie met zwembad in het prachtige landschap van Ceglie Messapica. De woning is van alle moderne gemakken voorzien en is geschikt om het hele jaar door te bewonen. Het bestaat uit een woonkamer, hal, keuken, eetkamer, vier slaapkamers, drie badkamers, een opslagruimte, een buitenkeuken met terras, parkeerplaats, zwembad met ondiep gedeelte en buitendouche. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak in te plannen. 

€ 1.060.000
95 m2 6275 m2 Ref. 6316

Villa/Boerenhuis
Prachtige villa met zwembad in aanbouw op één van de mooiste locaties aan de Ionische kust, tussen Manduria en de adembenemende zee. De villa zal bestaan uit twee grote slaapkamers, een woon-/eetkamer, twee badkamers, een woonkamer met keuken, een veranda, een barbecue met houtoven, een zwembad van 40 m² met een ontspanningsruimte, een panoramisch terras, een parkeerplaats en een eigen ingang.

€ 490.000

In dezelfde prijsklasse

195 m2 9334 m2 Ref. 6295

Villa/Boerenhuis
Luxe villa met zwembad op het platteland van San Vito dei Normanni. De villa is van alle gemakken voorzien en is ideaal om het hele jaar door te wonen of te gebruiken als vakantiehuis. De villa heeft 6 slaapkamers en 5 badkamers. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak in te plannen. 

€ 950.000
210 m2 1800 m2 Ref. 6291

Villa/Boerenhuis
Comomeer - Domaso: Als je op zoek bent naar een villa met tuin en zwembad op een bevoorrechte locatie, dan is dit prachtige pand in het hart van het dorp de ideale oplossing. Op slechts enkele minuten van alle diensten en het charmante meer is deze villa de perfecte keuze voor wie in een rustige omgeving wil wonen, omringd door groen en voorzien van alle comfort.

€ 950.000