Arabba

Veneto

85 m2 10000 m2 2 2 Ref. 5799 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • Tuin
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Status: Beschikbaar

IN PRIJS VERLAAGD! Een droomchalet in de buurt van Sella Ronda opstappunt Arabba!
In een rustig gelegen dorpje, in het hart van de Dolomiti Superski, met een adembenemend uitzicht op Col di Lana, Monte Pore en Sassongher, bieden wij dit prachtig gelegen, goed uitgerust en verfijnd chalet aan. Het huis telt drie verdiepingen, heeft twee slaapkamers, een woonkamer met 2 extra slaapplaatsen in de vorm van een slaapbank en fraaie en warme tegelkachel, grote keuken met tafel en bank, kitchenette, twee badkamers met douche, een sauna en een technische ruimte met warmwater-boiler, wasmachine en wasdroger.
De inrichting is speciaal op maat gemaakt door een meubelmaker, met veel aandacht voor kleine details en voorziet in veel kast- en bergruimte.
Daarnaast bevindne zich nog twee houten schuren op het meer dan 10.000 m² grote grondstuk op welke zich ook een deel bos bevindt, wat naast mooi ook handig is in de verzorging van brandhout.
Het chalet is uitgerust met domotica, een efficient infrarood verwarmingssysteem met 26Kw aan elektrische paneelverwarming, het terras voor het huis beschikt over elektrische vloerverwarming om het sneeuw en ijsvrij te houden in de winter.
Het chalet is gemakkelijk bereikbaar, alleen de laatste 500 meter zijn momenteel nog een onverhard stuk weg, (een auto met 4×4 aandrijving is in dit gebied uiteraard van voordeel). Voor gebruik in de winter beschikt het chalet over een kleine snowcat en een sneeuwscooter, die beide deel van de verkoop zijn. De skipistes zijn met de sneeuwscooter over een panoramische pad in 10 min. te bereiken.

  • Arabba Veneto
  • Arabba Veneto
  • Arabba Veneto
  • Arabba Veneto
  • Arabba Veneto
  • Arabba Veneto
  • Arabba Veneto
  • Arabba Veneto
  • Arabba Veneto

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Veneto)

300 m2 3000 m2 Ref. 6057

Villa/Boerenhuis
Een prestigieuze grote villa, gelegen in het prachtige stadje Agordo, beschouwd als het hart van de Dolomieten, op slechts een paar kilometer van de mooiste skipistes van het Dolomiti Super Ski gebied.

€ 2.200.000

Hetzelfde type woning

140 m2 1300 m2 Ref. 6587

Villa/Boerenhuis
Porto Valtravaglia – Lago Maggiore, vrijstaande villa met zwembad en panoramisch uitzicht. Deze mooie vrijstaande villa met zwembad is gelegen in Porto Valtravaglia, aan het Lago Maggiore, in een van de meest geliefde woon- en vakantiegebieden van de regio. De villa bevindt zich op een mooie panoramische locatie, in een rustige en voornamelijk residentiële omgeving. Dankzij de gunstige ligging zijn het centrum van Porto Valtravaglia en de belangrijkste voorzieningen binnen enkele minuten bereikbaar. Tegelijkertijd geniet u hier van volop privacy, rust en een prachtig uitzicht over het omliggende landschap.

€ 580.000
210 m2 500 m2 Ref. 6583

Villa/Boerenhuis
Gelegen in de rust van de heuvels van Stresa, binnen het gerenommeerde en veilige wooncomplex "Il Fauno", bieden wij deze prachtige villa van 210 m² te koop aan. De woning wordt omringd door een mooi aangelegde, aflopende privétuin en biedt een mooi uitzicht op het omliggende groen.

€ 390.000

In dezelfde prijsklasse

550 m2 60000 m2 Ref. 6571

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Agriturismo Colle Verde is een volledig operationele agriturismo, gelegen in het glooiende landschap van de provincie Ancona op circa 6 hectare landbouwgrond en bijna 1 hectare fraai aangelegde tuin. Het landgoed beschikt over een prachtig gerestaureerde 18e-eeuwse boerderij met drie appartementen, drie gastenkamers met eigen badkamer, een Tiny House, glampingtent, camperplaats en een nieuw zwembad van 15 × 5 meter. Daarmee biedt het een unieke combinatie van wonen, ondernemen en uitbreidingsmogelijkheden in het hart van Le Marche.

€ 890.000
264 m2 2500 m2 Ref. 6560

Villa/Boerenhuis
Villa Belvedere is een exclusieve nieuwbouwvilla in landelijke stijl, gelegen in het glooiende landschap van Le Marche nabij Servigliano. De woning biedt circa 222 m² woonoppervlak, drie slaapkamers, drie badkamers, een overdekte veranda, een zwembad van 5 x 10 meter en een privétuin van circa 2.500 m² met panoramisch uitzicht. Dankzij het turnkey-concept kan de villa volledig naar eigen wens worden afgewerkt, waarbij traditionele Marche-architectuur wordt gecombineerd met modern comfort en duurzaam wonen.

€ 880.000