Arabba

Veneto

85 m2 10000 m2 2 2 Ref. 5799 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • Tuin
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Status: Beschikbaar

IN PRIJS VERLAAGD! Een droomchalet in de buurt van Sella Ronda opstappunt Arabba!
In een rustig gelegen dorpje, in het hart van de Dolomiti Superski, met een adembenemend uitzicht op Col di Lana, Monte Pore en Sassongher, bieden wij dit prachtig gelegen, goed uitgerust en verfijnd chalet aan. Het huis telt drie verdiepingen, heeft twee slaapkamers, een woonkamer met 2 extra slaapplaatsen in de vorm van een slaapbank en fraaie en warme tegelkachel, grote keuken met tafel en bank, kitchenette, twee badkamers met douche, een sauna en een technische ruimte met warmwater-boiler, wasmachine en wasdroger.
De inrichting is speciaal op maat gemaakt door een meubelmaker, met veel aandacht voor kleine details en voorziet in veel kast- en bergruimte.
Daarnaast bevindne zich nog twee houten schuren op het meer dan 10.000 m² grote grondstuk op welke zich ook een deel bos bevindt, wat naast mooi ook handig is in de verzorging van brandhout.
Het chalet is uitgerust met domotica, een efficient infrarood verwarmingssysteem met 26Kw aan elektrische paneelverwarming, het terras voor het huis beschikt over elektrische vloerverwarming om het sneeuw en ijsvrij te houden in de winter.
Het chalet is gemakkelijk bereikbaar, alleen de laatste 500 meter zijn momenteel nog een onverhard stuk weg, (een auto met 4×4 aandrijving is in dit gebied uiteraard van voordeel). Voor gebruik in de winter beschikt het chalet over een kleine snowcat en een sneeuwscooter, die beide deel van de verkoop zijn. De skipistes zijn met de sneeuwscooter over een panoramische pad in 10 min. te bereiken.

  • Arabba Veneto
  • Arabba Veneto
  • Arabba Veneto
  • Arabba Veneto
  • Arabba Veneto
  • Arabba Veneto
  • Arabba Veneto
  • Arabba Veneto
  • Arabba Veneto

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Veneto)

300 m2 3000 m2 Ref. 6057

Villa/Boerenhuis
Een prestigieuze grote villa, gelegen in het prachtige stadje Agordo, beschouwd als het hart van de Dolomieten, op slechts een paar kilometer van de mooiste skipistes van het Dolomiti Super Ski gebied.

€ 2.200.000

Hetzelfde type woning

355 m2 45000 m2 Ref. 6612

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Agriturismo e Agricampeggio La Collina is een gevestigde agriturismo en agricamping nabij Penna San Giovanni, gelegen op een ruim landgoed van circa 4,5 hectare landbouwgrond. Het geheel omvat een hoofdwoning die momenteel volledig wordt herbouwd, een gerestaureerd stenen gastenverblijf, een multifunctioneel bijgebouw met restaurant, professionele keuken en winkelruimte, aangelegde campingplaatsen en een zwembad. De woning en bijgebouwen bieden diverse mogelijkheden voor wonen, toeristische verhuur en agrarische activiteiten. Het terrein beschikt over olijfbomen, landbouwgrond, een wijngaard, fruit- en notenbomen en een moestuin. De rustige ligging biedt weidse uitzichten over de omliggende heuvels en richting het Sibillini-gebergte, terwijl Penna San Giovanni op slechts enkele minuten rijden ligt.

€ 785.000
500 m2 27000 m2 Ref. 6610

Villa/Boerenhuis
Casa La Fornace is een gerenoveerde voormalige boerderij nabij Belmonte Piceno, gelegen op circa 27.000 m² landbouwgrond. Het pand beschikt over een ruime hoofdwoning, een aangrenzend onafgewerkt gebouw met verdere mogelijkheden, diverse bijgebouwen en panoramisch uitzicht over het omliggende landschap van Le Marche.

€ 370.000

In dezelfde prijsklasse

400 m2 15000 m2 Ref. 6609

Villa/Boerenhuis
Cadrezzate - Lago Maggiore, vrijstaande villa met privépark van ca. 15.000 m² nabij Lago di Monate en Lago Maggiore Een unieke villa in het groen, waar ruimte, privacy en natuur samenkomen. Te midden van het prachtige groen van Cadrezzate con Osmate bevindt zich deze bijzondere vrijstaande villa, gelegen op een uitzonderlijk rustige en volledig beschutte locatie. Op slechts enkele minuten van het Lago di Monate en het Lago Maggiore biedt deze woning een zeldzame combinatie van privacy, comfort en natuur.

€ 850.000
205 m2 5000 m2 Ref. 6601

Villa/Boerenhuis
Leuk vrijstaand huis met 3 slaapkamers, zwembad en 5.000 m2 grond.

€ 860.000