IN PRIJS VERLAAGD! Een droomchalet in de buurt van Sella Ronda opstappunt Arabba!
In een rustig gelegen dorpje, in het hart van de Dolomiti Superski, met een adembenemend uitzicht op Col di Lana, Monte Pore en Sassongher, bieden wij dit prachtig gelegen, goed uitgerust en verfijnd chalet aan. Het huis telt drie verdiepingen, heeft twee slaapkamers, een woonkamer met 2 extra slaapplaatsen in de vorm van een slaapbank en fraaie en warme tegelkachel, grote keuken met tafel en bank, kitchenette, twee badkamers met douche, een sauna en een technische ruimte met warmwater-boiler, wasmachine en wasdroger.
De inrichting is speciaal op maat gemaakt door een meubelmaker, met veel aandacht voor kleine details en voorziet in veel kast- en bergruimte.
Daarnaast bevindne zich nog twee houten schuren op het meer dan 10.000 m² grote grondstuk op welke zich ook een deel bos bevindt, wat naast mooi ook handig is in de verzorging van brandhout.
Het chalet is uitgerust met domotica, een efficient infrarood verwarmingssysteem met 26Kw aan elektrische paneelverwarming, het terras voor het huis beschikt over elektrische vloerverwarming om het sneeuw en ijsvrij te houden in de winter.
Het chalet is gemakkelijk bereikbaar, alleen de laatste 500 meter zijn momenteel nog een onverhard stuk weg, (een auto met 4×4 aandrijving is in dit gebied uiteraard van voordeel). Voor gebruik in de winter beschikt het chalet over een kleine snowcat en een sneeuwscooter, die beide deel van de verkoop zijn. De skipistes zijn met de sneeuwscooter over een panoramische pad in 10 min. te bereiken.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Een prestigieuze grote villa, gelegen in het prachtige stadje Agordo, beschouwd als het hart van de Dolomieten, op slechts een paar kilometer van de mooiste skipistes van het Dolomiti Super Ski gebied.
Villa/Boerenhuis
Betoverende villa midden - In het hart van het groen en de rust van Sesto Calende, aan de rand van het Parco del Ticino en het Parco dei Lagoni, bieden wij een vrijstaande villa van grote charme te koop aan. De woning ligt in een natuurlijke omgeving van uitzonderlijke schoonheid en op slechts enkele minuten van het stadscentrum. De locatie is ideaal voor wie ver van de drukte wil wonen, maar toch alle voorzieningen – winkels, cafés, restaurants en scholen – binnen handbereik wil hebben. De directe toegang tot het bos en de harmonieuze integratie in het omliggende landschap maken deze woning tot een ware oase van rust.
Villa/Boerenhuis
Casa del Pergolato is een stijlvol gerenoveerde boerderij nabij Monterubbiano met circa 290 m² woonoppervlak, omringd door olijfbomen en meer dan 3 hectare grond. De woning combineert authentieke Marche-charme met modern comfort en beschikt over vier slaapkamers, een ruime pergola, energiezuinige voorzieningen en panoramisch uitzicht op de Sibillini-bergen en historische dorpen.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Gelegen in het hart van de Valle d’Itria combineert dit elegante stenen huis van circa 200 m² de authentieke charme van de Apulische architectuur met hedendaags comfort en energie-efficiëntie. Het recent gerenoveerde huis, met respect voor de oorspronkelijke stijl, beschikt over 4 slaapkamers, 5 badkamers, verfijnde ruimtes met stenen gewelven, airconditioning, open haard, Wi-Fi, garage en een fotovoltaïsche installatie. De kamers, geïnspireerd op beroemde figuren uit de Italiaanse geschiedenis en literatuur, creëren een exclusieve en warme sfeer. Ideaal zowel als prestigieuze privéwoning als charmante toeristische accommodatie. Op korte afstand van Cisternino, Locorotondo, Ostuni en de Adriatische kust vormt deze eigendom een authentiek stukje paradijs in het hart van Puglia.
Villa/Boerenhuis
In het hart van het Apulische platteland, op korte afstand van Ostuni, Ceglie Messapica, San Michele Salentino en Francavilla Fontana, bieden wij een prachtig complex te koop aan bestaande uit een authentieke trullo met bijgebouw en zwembad, volledig gerenoveerd en gelegen in een charmante natuurlijke omgeving. Deze woning is een unieke kans, zowel als exclusieve privéwoning als investering voor toeristische verhuur. Mis deze bijzondere kans niet om eigenaar te worden van deze karaktervolle trullo met zwembad in één van de mooiste landschappen van Puglia.