Montegiorgio

Le Marche

600 m2 3000 m2 14 3 Ref. 2196 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • 30 km van zee
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Gastenverblijf: Ja
  • Status: Beschikbaar

Villa Tacconelli bestaat uit eigenlijk uit drie delen; een dorpshuis (225 m2) met terras, kantoorruimte (75 m2) en een werkplaats (90 m2). Daarnaast is er een grote garage (75 m2) en opslagruimte (40 m2). Alles is een goede conditie alhoewel de werkplaats moet worden opgeknapt.

Het heeft een kleine stadstuin en een mooi uitzicht op Grottazzolina en op een heldere dagen kan men de Adriatische kust zien. Het huis is goed onderhouden en is verdeeld in twee delen; op de eerste en tweede verdieping vindt men een modern en goed onderhouden huis met een indrukwekkende marmeren trap. Hier vindt u drie ruime slaapkamers. Op de begane grond (onder het straat niveau) is in feite een tweede appartement die meer rustiek en traditioneel. Dit is het oudere deel van het huis met een zeer karakteristieke cantina die nog steeds in de oorspronkelijke staat is.

Ernaast, geschakeld, vindt u het kantoor met drie ruime kantoorkamers. De eigenaar, een advocaat, werkt daar nog steeds samen met zijn partners. Aan de andere kant vindt u de werkplaats; een grote en hoge open ruimte van 75 m2. Het is onder andere gebruikt als een garage door een automonteur, maar momenteel is het niet gebruikte en staat het leeg. Onder de villa, onder het straatniveau, vindt men verder nog een grote garage en opslagruimte.

Villa Tacconelli is een echte multifunctionele object en zeer geschikt voor mensen die op zoek zijn naar een combinatie van leefruimte een ruimte voor commerciële activiteiten; hotel, restaurant, kunstatelier, cursusruimtes etc.

De locatie is perfect; aan de rand van Montegiorgio en langs de provinciale weg.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

210 m2 3500 m2 Ref. 6217

Villa/Boerenhuis
Boerenhuis van natuursteen op prachtige, centrale locatie, bestaand uit 2 onafhankelijke wooneenheden, direct te bewonen.

€ 495.000
430 m2 3000 m2 Ref. 6192

Villa/Boerenhuis
Prachtig landhuis met zwembad op panoramische positie.

€ 1.150.000

Hetzelfde type woning

133 m2 2514 m2 Ref. 6224

Villa/Boerenhuis
Schitterende villa met gerenoveerde trullo, van alle gemakken voorzien, en zwembad op het platteland in Francavilla Fontana. Dit is een onmisbare kans voor wie in een omgeving met veel privacy wil wonen, midden in de natuur, zonder de nabijheid van de stadsvoorzieningen op te geven. Neem nu contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te organiseren!

€ 824.000
400 m2 1605 m2 Ref. 6223

Villa/Boerenhuis
Op een heuvel op meer dan 700 m hoogte, vrijstaand huis aan 3 zijden met tuin, in een mooie positie, met uitzicht op de Alpen. Het huis is onlangs gerenoveerd en is in uitstekende staat, zowel structureel als qua onderhoud.

€ 219.000

In dezelfde prijsklasse

200 m2 100 m2 Ref. 6182

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Gravedona ed Uniti - Als je op zoek bent naar een vrijstaand huis in het centrum van Gravedona mét een tuin, zoek dan niet verder! Dit ruime en charmante familiehuis ligt op loopafstand van het meer, de mooie boulevard van Gravedona en alle faciliteiten.

€ 600.000
149 m2 Ref. 5499

Appartement/In borgo
TRENTINO- VAL DI SOLE- COMMEZZADURA
In het dorp Piano, in het hart van de Val di Sole, op vijfhonderd meter hemelsbreed van het vertrekpunt van de gondel Daolasa die de skicarrousel Folgarida-Marilleva-Madonna di Campiglio-Pinzolo verbindt, wordt een gedeelte van een huis te koop aangeboden dat volledig is gerenoveerd en ingericht met een elegante en verfijnde smaak.

€ 600.000