Montegiorgio

Le Marche

600 m2 3000 m2 14 3 Ref. 2196 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • 30 km van zee
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Gastenverblijf: Ja
  • Status: Beschikbaar

Villa Tacconelli bestaat uit eigenlijk uit drie delen; een dorpshuis (225 m2) met terras, kantoorruimte (75 m2) en een werkplaats (90 m2). Daarnaast is er een grote garage (75 m2) en opslagruimte (40 m2). Alles is een goede conditie alhoewel de werkplaats moet worden opgeknapt.

Het heeft een kleine stadstuin en een mooi uitzicht op Grottazzolina en op een heldere dagen kan men de Adriatische kust zien. Het huis is goed onderhouden en is verdeeld in twee delen; op de eerste en tweede verdieping vindt men een modern en goed onderhouden huis met een indrukwekkende marmeren trap. Hier vindt u drie ruime slaapkamers. Op de begane grond (onder het straat niveau) is in feite een tweede appartement die meer rustiek en traditioneel. Dit is het oudere deel van het huis met een zeer karakteristieke cantina die nog steeds in de oorspronkelijke staat is.

Ernaast, geschakeld, vindt u het kantoor met drie ruime kantoorkamers. De eigenaar, een advocaat, werkt daar nog steeds samen met zijn partners. Aan de andere kant vindt u de werkplaats; een grote en hoge open ruimte van 75 m2. Het is onder andere gebruikt als een garage door een automonteur, maar momenteel is het niet gebruikte en staat het leeg. Onder de villa, onder het straatniveau, vindt men verder nog een grote garage en opslagruimte.

Villa Tacconelli is een echte multifunctionele object en zeer geschikt voor mensen die op zoek zijn naar een combinatie van leefruimte een ruimte voor commerciële activiteiten; hotel, restaurant, kunstatelier, cursusruimtes etc.

De locatie is perfect; aan de rand van Montegiorgio en langs de provinciale weg.

  • Montegiorgio Le Marche
  • Montegiorgio Le Marche
  • Montegiorgio Le Marche
  • Montegiorgio Le Marche
  • Montegiorgio Le Marche
  • Montegiorgio Le Marche
  • Montegiorgio Le Marche
  • Montegiorgio Le Marche
  • Montegiorgio Le Marche
  • Montegiorgio Le Marche
  • Montegiorgio Le Marche
  • Montegiorgio Le Marche

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

250 m2 1700 m2 Ref. 6624

Villa/Boerenhuis
Volledig gerenoveerd landhuis met 4 slaapkamers nabij de Borgo van Novilaro, Pesaro.

€ 500.000
400 m2 Ref. 6621

Appartement/In borgo Dorpshuis B&B/Agriturismo
Gerenoveerd herenhuis in borgo Mezzanotte, Pergola, ideaal voor het starten van een toeristische activiteit zoals een B&B

€ 220.000

Hetzelfde type woning

975 m2 80000 m2 Ref. 6630

Villa/Boerenhuis
Varese - Villa delle Rose, met privépark van 12,2 hectare en zwembad. Op slechts enkele minuten van het centrum van Varese, op een discrete en volledig groene locatie, bevindt zich Villa delle Rose: een residentie van uitzonderlijke historische en landschappelijke waarde. Gelegen in een natuurlijke omgeving van zeldzame schoonheid, geniet deze prestigieuze villa van volledige privacy, terwijl zij tegelijkertijd uitstekend verbonden is met de belangrijkste voorzieningen, verkeersverbindingen en het merengebied van Varese. Dankzij de bevoorrechte ligging zijn de luchthaven Milano Malpensa, het centrum van Milaan en de stad Lugano bijzonder gemakkelijk bereikbaar. Daarmee biedt de villa een ideale balans tussen rust, privacy en internationale bereikbaarheid. Een unieke woonomgeving waar de sereniteit van het buitenleven samengaat met het comfort van een exclusieve residentie, bestemd voor wie waarde hecht aan ruimte, karakter en representativiteit. De oorsprong van de villa gaat terug tot de 18e eeuw, toen zij het centrale gedeelte vormde van een uitgestrekt adellijk landgoed. In 2005 werd het gehele domein onderworpen aan een omvangrijke restauratie en herwaardering, met als doel het historische en architectonische karakter te behouden en tegelijkertijd te voorzien in moderne installaties, hoogwaardige afwerkingen en hedendaags wooncomfort.

Prijs op aanvraag
380 m2 1555 m2 Ref. 6629

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
We zijn verheugd om dit authentieke, oude huisje van Langhe-steen te presenteren op de mooiste, besloten en rustige locatie, en toch aan de rand van een dorp met voorzieningen op slechts een steenworp afstand. Het gebouw is werkelijk authentiek; het karakter en de oorspronkelijke pracht zijn behouden gebleven. Het is verdeeld in drie delen: een perfect gerestaureerd huis, een schuur en nog een huis.

€ 245.000

In dezelfde prijsklasse

97 m2 280 m2 Ref. 6530

Villa/Boerenhuis
Exclusieve villa nabij Alghero met panoramisch uitzicht op zee, natuur en de indrukwekkende kustlijn richting Capo Caccia. Deze volledig gerenoveerde woning combineert moderne luxe met rust, privacy en een uitzonderlijke ligging op slechts enkele minuten van het historische centrum, stranden, restaurants en voorzieningen. De villa beschikt over een lichte woonruimte, twee slaapkamers, twee badkamers, een panoramische veranda, een privétuin van circa 180 m² en een prachtig dakterras. Dankzij de hoogwaardige afwerking, twee privé parkeerplaatsen en de nabijheid van luchthaven en haven is dit een ideale woning voor permanent wonen, vakanties of een waardevaste investering op Sardinië.

€ 600.000
90 m2 86 m2 Ref. 6456

Appartement/In borgo
In Vercana, aan de zonnige westkust van het Comomeer, bieden we deze recent gebouwde appartementen aan in een klein, exclusief wooncomplex, gebouwd in een moderne stijl met een zwembad. Uitstekende ligging met de hele dag zon en een spectaculair PANORAMISCH uitzicht op het meer!

Prijs op aanvraag