Een klein en charmant antieke boerderijtje gelegen onder de bomen en langs een riviertje. Vroeger hadden de oorspronkelijke eigenaren daar hun ezels die werden gebruikt voor het vervoer van houtskool uit de bergen naar de omliggende stadjes.
Het is grotendeels gerestaureerd en bewoonbaar; circa 75 vierkante vloeroppervlakte, met twee slaapkamers, twee badkamers en een open keuken-woonkamer.
Onder het huis zijn nog eens 25 vierkante meter die zouden kunnen worden gebruikt voor extra woonruimte. Ook is het wellicht mogelijk, met de huidige wetgeving, om 10-20% woonruimte toe te voegen.
Een echte smaakmaker is de open keuken met terras, hout gestookte pizza/brood oven en een BBQ. De perfecte plek voor outdoor wining & dining.
De tuin met veel grote bomen is circa 1100 vierkante meter groot en het is mogelijk om een kleine splashpool aan te leggen.
Het huis ligt dicht vrijwel alle vereiste voorzieningen en toegang is probleemloos.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Sfeervol gerestaureerd natuurstenen huis te koop tussen Montefalcone Appennino en Santa Vittoria in Matenano. De woning biedt een prachtig panoramisch uitzicht, een privétuin van ca. 2.000 m², warme en stijlvolle interieurs en meerdere terrassen om buiten te genieten. Instapklaar en volledig gemeubileerd.
Restauratieproject
Tenuta Magli is een landgoed te koop in Le Marche, bestaande uit een verzameling ruïnes die volledig opgaan in een prachtig rustige omgeving. Het domein beslaat ongeveer 7,5 hectare grond, volledig inbegrepen in de vraagprijs. Op het terrein staan zeven afzonderlijke gebouwen, allemaal in vervallen staat, met oppervlaktes variërend van 18 m² tot 677 m². Samen bieden ze ongeveer 1.190 m² potentieel woonoppervlak en een totaal volume van 3.617 m³. Een gecertificeerd technisch rapport, opgesteld door een bevoegde geometra, bevestigt dat het volledige bestaande volume en vloeroppervlak mag worden herbouwd of gerestaureerd. Het rapport bevestigt ook dat de aanleg van een zwembad is toegestaan, wat de ontwikkelingsmogelijkheden verder vergroot.
Villa/Boerenhuis
Villa in uitstekende staat op een perceel van bijna 3.800 m² in Corato. De villa is verdeeld over twee verdiepingen en beschikt over 5 slaapkamers en 2 volledige badkamers. De woning is van alle gemakken voorzien, waardoor zij ook zeer interessant is voor degene die een huis zoekt om er het hele jaar door te wonen. Er bestaat de mogelijkheid om de benodigde vergunning aan te vragen voor de aanleg van een zwembad. Uitstekende ligging nabij vele interessante plaatsen zoals Castel del Monte, Bari en Trani.
Villa/Boerenhuis
Op het schitterende platteland van Ceglie Messapica vinden we deze volledig gerenoveerde historische boerenwoning met 3 slaapkamers en 3 badkamers op een perceel van circa 13.500 m². De ligging is ideaal, op korte afstand van Ceglie Messapica, een prachtig stadje in de Valle d’Itria dat bekendstaat als de “hoofdstad van de Apulische gastronomie”. Uitstekende prijs!
Villa/Boerenhuis
Sfeervol gerestaureerd natuurstenen huis te koop tussen Montefalcone Appennino en Santa Vittoria in Matenano. De woning biedt een prachtig panoramisch uitzicht, een privétuin van ca. 2.000 m², warme en stijlvolle interieurs en meerdere terrassen om buiten te genieten. Instapklaar en volledig gemeubileerd.
Dorpshuis
Dit historische dorpshuis, gelegen in het hart van het historische centrum van Dolceacqua, in het voetgangersgebied, combineert de charme van weleer met modern comfort. De woonoppervlakte van ongeveer 96 m² (170 m² commercieel) is verdeeld over vier verdiepingen.