Een klein en charmant antieke boerderijtje gelegen onder de bomen en langs een riviertje. Vroeger hadden de oorspronkelijke eigenaren daar hun ezels die werden gebruikt voor het vervoer van houtskool uit de bergen naar de omliggende stadjes.
Het is grotendeels gerestaureerd en bewoonbaar; circa 75 vierkante vloeroppervlakte, met twee slaapkamers, twee badkamers en een open keuken-woonkamer.
Onder het huis zijn nog eens 25 vierkante meter die zouden kunnen worden gebruikt voor extra woonruimte. Ook is het wellicht mogelijk, met de huidige wetgeving, om 10-20% woonruimte toe te voegen.
Een echte smaakmaker is de open keuken met terras, hout gestookte pizza/brood oven en een BBQ. De perfecte plek voor outdoor wining & dining.
De tuin met veel grote bomen is circa 1100 vierkante meter groot en het is mogelijk om een kleine splashpool aan te leggen.
Het huis ligt dicht vrijwel alle vereiste voorzieningen en toegang is probleemloos.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
In een dominante positie met een prachtig uitzicht over het glooiende heuvellandschap van Le Marche ligt Villa Il Poggio, een schitterend herbouwde stenen boerderij die traditionele charme combineert met modern comfort. Dankzij de zuidelijke ligging geniet de woning van een adembenemend uitzicht dat zich uitstrekt tot aan de majestueuze Sibillini-bergen, een plek waar elke dag begint en eindigt met een onvergetelijke zonsopkomst en zonsondergang.
Villa/Boerenhuis
Midden tussen de wijngaarden ligt Casa Volta, een smaakvol gerestaureerde huis met 4 hectare grond te koop in Le Marche. Casa Ruth heeft heel veel charme, authentieke details en comfort. Met een schitterend panoramisch uitzicht. Gelijk bij binnenkomst wordt je verrast door de geweldige sfeer van het huis.
Villa/Boerenhuis
Volledig gerenoveerd complex van trulli en lamie met zwembad in het prachtige landschap van Ceglie Messapica. De woning is van alle moderne gemakken voorzien en is geschikt om het hele jaar door te bewonen. Het bestaat uit een woonkamer, hal, keuken, eetkamer, vier slaapkamers, drie badkamers, een opslagruimte, een buitenkeuken met terras, parkeerplaats, zwembad met ondiep gedeelte en buitendouche. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak in te plannen.
Villa/Boerenhuis
Prachtige villa met zwembad in aanbouw op één van de mooiste locaties aan de Ionische kust, tussen Manduria en de adembenemende zee. De villa zal bestaan uit twee grote slaapkamers, een woon-/eetkamer, twee badkamers, een woonkamer met keuken, een veranda, een barbecue met houtoven, een zwembad van 40 m² met een ontspanningsruimte, een panoramisch terras, een parkeerplaats en een eigen ingang.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
In Pieve di Teco, een charmant stadje in de provincie Imperia, Ligurië, staat dit unieke vrijstaande huis uit 1915 te koop. Dit volledig gerestaureerde en gerenoveerde pand combineert historische charme met modern comfort en is een ideale mogelijkheid voor kopers die op zoek zijn naar een stijlvol huis in een rustige omgeving in een van de mooiste regio's van Italië.
Dorpshuis
Huis van natuursteen – volledig gerenoveerd en ingericht Dit betoverend mooie natuurstenen huis is volledig gerenoveerd en opnieuw ingericht volgens de hoogste normen. Het beschikt over vele charmante details: zichtbare houten balken, houten plafonds, hoogwaardige houten vloeren, diverse terrassen en een stijlvolle pergola nodigen uit tot ontspannen.