San Ginesio

Le Marche

80 m2 1100 m2 2 2 Ref. 2355 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • 40 km van zee
  • 5 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Een klein en charmant antieke boerderijtje gelegen onder de bomen en langs een riviertje. Vroeger hadden de oorspronkelijke eigenaren daar hun ezels die werden gebruikt voor het vervoer van houtskool uit de bergen naar de omliggende stadjes.

Het is grotendeels gerestaureerd en bewoonbaar; circa 75 vierkante vloeroppervlakte, met twee slaapkamers, twee badkamers en een open keuken-woonkamer.

Onder het huis zijn nog eens 25 vierkante meter die zouden kunnen worden gebruikt voor extra woonruimte. Ook is het wellicht mogelijk, met de huidige wetgeving, om 10-20% woonruimte toe te voegen.

Een echte smaakmaker is de open keuken met terras, hout gestookte pizza/brood oven en een BBQ. De perfecte plek voor outdoor wining & dining.

De tuin met veel grote bomen is circa 1100 vierkante meter groot en het is mogelijk om een kleine splashpool aan te leggen.

Het huis ligt dicht vrijwel alle vereiste voorzieningen en toegang is probleemloos.

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

200 m2 1000 m2 Ref. 6166

Villa/Boerenhuis
Prachtige authentieke boerenwoning gebouw eind 1800 op een panoramische, zeer rustige positie op 15 minuten afstand van het middeleeuwse stadje Cagli. Zwembad, 4 slaapkamers, 2 badkamers

€ 430.000
175 m2 2700 m2 Ref. 6161

Villa/Boerenhuis
Deze prachtig gelegen voormalige boerderij, volledig gerenoveerd in 2024-2025, combineert modern wooncomfort met de betoverende charme van het glooiende landschap van Le Marche. Dankzij de recente renovatie is Villa Ete direct bewoonbaar en voldoet het aan de nieuwste antiseismische bouwvoorschriften. Villa Ete heeft een open en lichte indeling, met traditionele “cotto” vloeren en klassieke balkenplafonds.

€ 369.000

Hetzelfde type woning

200 m2 100 m2 Ref. 6182

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Gravedona ed Uniti - Als je op zoek bent naar een vrijstaand huis in het centrum van Gravedona mét een tuin, zoek dan niet verder! Dit ruime en charmante familiehuis ligt op loopafstand van het meer, de mooie boulevard van Gravedona en alle faciliteiten.

€ 600.000
276 m2 1210 m2 Ref. 6179

Villa/Boerenhuis
Charmant boerenhuis gelegen op een heuveltop te midden van de prachtige wijngaarden. Deze karaktervolle oude pastorie is aan 3 zijden vrijstaand en heeft een gevel van traditionele baksteen. Er zijn veel originele details bewaard gebleven waaronder gewelfde plafonds, houten balken en originele deuren. Mooi zwembad en geweldig uitzicht op de heuvels en wijngaarden van de Monferrato. Een echte parel die u gezien moet hebben!

€ 630.000

In dezelfde prijsklasse

160 m2 Ref. 6180

Appartement/In borgo
In de gemeente Roccaverano, op ongeveer 10 minuten rijden van Monastero Bormida, in een gemakkelijk toegankelijk en uiterst panoramisch gebied, ligt dit wooncomplex verdeeld in 5 appartementen met gemeenschappelijke tuin en zwembad. Het te koop aangeboden appartement beslaat de linkervleugel van het gebouw en is verdeeld over drie niveaus met een totale oppervlakte van ongeveer 160 vierkante meter. Het heeft 3 slaapkamers en 3 badkamers. Absolute 'value for money'!.

€ 270.000
375 m2 10000 m2 Ref. 6174

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Op het platteland van de gemeente Martina Franca, dat op een paar kilometer afstand ligt, bevindt zich deze woonboerderij met aangrenzende trullo. Het pand verkeert in goede structurele staat, maar behoeft renovatiewerkzaamheden. Ideaal voor wie een groot huis wil realiseren voor eigen gebruik, maar ook voor toeristische verhuur. Voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te maken, neemt u dan contact met ons op.

€ 260.000