Een klein en charmant antieke boerderijtje gelegen onder de bomen en langs een riviertje. Vroeger hadden de oorspronkelijke eigenaren daar hun ezels die werden gebruikt voor het vervoer van houtskool uit de bergen naar de omliggende stadjes.
Het is grotendeels gerestaureerd en bewoonbaar; circa 75 vierkante vloeroppervlakte, met twee slaapkamers, twee badkamers en een open keuken-woonkamer.
Onder het huis zijn nog eens 25 vierkante meter die zouden kunnen worden gebruikt voor extra woonruimte. Ook is het wellicht mogelijk, met de huidige wetgeving, om 10-20% woonruimte toe te voegen.
Een echte smaakmaker is de open keuken met terras, hout gestookte pizza/brood oven en een BBQ. De perfecte plek voor outdoor wining & dining.
De tuin met veel grote bomen is circa 1100 vierkante meter groot en het is mogelijk om een kleine splashpool aan te leggen.
Het huis ligt dicht vrijwel alle vereiste voorzieningen en toegang is probleemloos.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Prachtig gerestaureerde boerderij van circa 325 m² in Le Marche met panoramisch uitzicht op de Sibillini-bergen, vijf slaapkamers, ruime portico en volledig omheinde tuin van circa 2.500 m². De woning beschikt over hoogwaardige afwerking, een terras met spectaculair uitzicht en een vrijstaand bijgebouw met diverse gebruiksmogelijkheden, op korte afstand van Montegiorgio en de kust.
Appartement/In borgo
Instapklaar designappartement van circa 200 m² in het historische centrum van Recanati, met lichte woonruimtes, open uitzicht tot aan de Adriatische Zee en hoogwaardige designmeubels inbegrepen. Deze elegante woning combineert modern comfort met de charme van een historisch Italiaans stadscentrum en is ideaal als tweede woning, hoofdverblijf of investering voor verhuur.
Villa/Boerenhuis
Villa gelegen in het prachtige Apulische landschap, omringd door olijfbomen en gelegen op een verhoogde positie op een perceel van circa 7.500 m². De woning van ongeveer 100 m² beschikt over lichte en sfeervolle ruimtes, waaronder een ruime leefruimte met open haard, keuken, 3 slaapkamers, een badkamer en een grote veranda die ideaal is om in alle rust van het buitenleven te genieten. Verder beschikt de villa over een authentieke houtoven, barbecue, berging en een panoramisch dakterras met uitzicht op de omliggende natuur. Een uitstekende villa als privéwoning of vakantiewoning, op korte afstand van Ostuni en de zee.
Villa/Boerenhuis
Prachtig gerestaureerde boerderij van circa 325 m² in Le Marche met panoramisch uitzicht op de Sibillini-bergen, vijf slaapkamers, ruime portico en volledig omheinde tuin van circa 2.500 m². De woning beschikt over hoogwaardige afwerking, een terras met spectaculair uitzicht en een vrijstaand bijgebouw met diverse gebruiksmogelijkheden, op korte afstand van Montegiorgio en de kust.
Villa/Boerenhuis
Op slechts 2 km van het centrum van San Vito dei Normanni en ongeveer 13 km van de zee, bieden wij een villa met zwembad te koop aan, omringd door groen. De woning van 85 m² bestaat uit een woonkamer met open haard, woonkeuken, twee slaapkamers en twee badkamers. Een overdekte veranda van 20 m² maakt het mogelijk om het woongedeelte ook buiten optimaal te gebruiken. Het perceel van 1.085 m² is goed onderhouden en beschikt over een zwembad, houtoven en ruime ontspanningszones. De woning is voorzien van airconditioning, een artesische waterput, een waterreservoir en een septische tank. Toegang via een elektrische poort en het terrein is volledig omheind. Ideale oplossing zowel als privéwoning als als investering in de toeristische verhuurmarkt.
Villa/Boerenhuis
Vrijstaande villa met privézwembad te koop op het platteland van San Vito dei Normanni, op slechts 3 kilometer van het centrum. De woning van circa 92 m² heeft 3 slaapkamers en 3 badkamers, een overdekte veranda van 50 m² en een perceel van 6.100 m². Voorzien van airconditioning, artesische waterput en waterreservoir, ideaal als privéwoning of investering voor toeristische verhuur.