Montelparo

Le Marche

• Verkocht
480 m2 4200 m2 7 8 Ref. 2440 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 30 km van zee
  • 4 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht

Villa Elprando heeft vijf slaapkamers en een fitnessruimte in het hoofdgebouw en er is een kleine kapel met twee slaapkamers, lounge en personeelsaccommodatie. De totale beschikbare vloeroppervlakte is ongeveer 478 m2.

Voordat het werd omgetoverd tot een luxueuze villa, werd het pand in de periode tussen 2006 en 2009 gebruikt als een boetiek hotel. Vanaf 2010 is het in gebruik als een exclusieve luxe villa met gemiddeld 14 weken zomer boekingen tegen een tarief van £ 3,900.00 per week. Met het betoverende uitzicht en het omliggende platteland, heeft de villa een heerlijk eclectische mix van traditionele architectuur en de meest moderne voorzieningen en faciliteiten. De inrichting is van een hoge kwaliteit, de badkamers inrichting is van Philippe Starck. De zeven ruime slaapkamers, alle met een eigen badkamer zijn voorzien van donkere eiken kasten

Het ‘juweeltje in de kroon’ is het “infinity” zwembad (verwarmd).

Villa Elprando ligt in een ideale positie. Het ligt slechts 30 minuten van de stranden aan de Adriatische Zee (Riviera delle Palme) en het majestueuze natuurlijke landschap van het Nationaal Park Sibillini en een uur van de skipistes. De vliegvelden van Ancona en Pescara liggen op 50 minuten rijden van de villa.

De nabijgelegen stad van Montelparo ligt in dicht bij de Sibillini-gebergte, het prachtige stadje ligt ongeveer 600 meter boven de zeespiegel heeft ongeveer 1000 inwoners. In het stadje zijn veel historische monumenten die teruggaan tot de 13e eeuw. Het biedt die typisch authentieke Italiaanse charme. Montelparo heeft restaurants en cafés die een goed begin zijn om de culinaire hoogstandjes van de regio verkennen en te waarderen.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

350 m2 11000 m2 Ref. 6314

Villa/Boerenhuis
In een dominante positie met een prachtig uitzicht over het glooiende heuvellandschap van Le Marche ligt Villa Il Poggio, een schitterend herbouwde stenen boerderij die traditionele charme combineert met modern comfort. Dankzij de zuidelijke ligging geniet de woning van een adembenemend uitzicht dat zich uitstrekt tot aan de majestueuze Sibillini-bergen, een plek waar elke dag begint en eindigt met een onvergetelijke zonsopkomst en zonsondergang.

€ 1.500.000
300 m2 40000 m2 Ref. 6309

Villa/Boerenhuis
Midden tussen de wijngaarden ligt Casa Volta, een smaakvol gerestaureerde huis met 4 hectare grond te koop in Le Marche. Casa Ruth heeft heel veel charme, authentieke details en comfort. Met een schitterend panoramisch uitzicht. Gelijk bij binnenkomst wordt je verrast door de geweldige sfeer van het huis.

€ 550.000

Hetzelfde type woning

110 m2 20000 m2 Ref. 6317

Villa/Boerenhuis
Volledig gerenoveerd complex van trulli en lamie met zwembad in het prachtige landschap van Ceglie Messapica. De woning is van alle moderne gemakken voorzien en is geschikt om het hele jaar door te bewonen. Het bestaat uit een woonkamer, hal, keuken, eetkamer, vier slaapkamers, drie badkamers, een opslagruimte, een buitenkeuken met terras, parkeerplaats, zwembad met ondiep gedeelte en buitendouche. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak in te plannen. 

€ 1.060.000
95 m2 6275 m2 Ref. 6316

Villa/Boerenhuis
Prachtige villa met zwembad in aanbouw op één van de mooiste locaties aan de Ionische kust, tussen Manduria en de adembenemende zee. De villa zal bestaan uit twee grote slaapkamers, een woon-/eetkamer, twee badkamers, een woonkamer met keuken, een veranda, een barbecue met houtoven, een zwembad van 40 m² met een ontspanningsruimte, een panoramisch terras, een parkeerplaats en een eigen ingang.

€ 490.000

In dezelfde prijsklasse

100 m2 Ref. 6308

Appartement/In borgo
Menaggio - LAATST BESCHIKBAAR APPARTEMENT in het centrum van Menaggio! In een exclusief en gloednieuw wooncomplex met zwembad en solarium bieden we dit laatste ruime en modern appartement, gekenmerkt door grote ramen, lichte kamers en klaar om opgeleverd te worden.

Prijs op aanvraag
540 m2 2375 m2 Ref. 6278

Villa/Boerenhuis
Luxe villa met prive zwembad in Modica

€ 750.000