Montelparo

Le Marche

• Verkocht
480 m2 4200 m2 7 8 Ref. 2440 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 30 km van zee
  • 4 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Airco
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht

Villa Elprando heeft vijf slaapkamers en een fitnessruimte in het hoofdgebouw en er is een kleine kapel met twee slaapkamers, lounge en personeelsaccommodatie. De totale beschikbare vloeroppervlakte is ongeveer 478 m2.

Voordat het werd omgetoverd tot een luxueuze villa, werd het pand in de periode tussen 2006 en 2009 gebruikt als een boetiek hotel. Vanaf 2010 is het in gebruik als een exclusieve luxe villa met gemiddeld 14 weken zomer boekingen tegen een tarief van £ 3,900.00 per week. Met het betoverende uitzicht en het omliggende platteland, heeft de villa een heerlijk eclectische mix van traditionele architectuur en de meest moderne voorzieningen en faciliteiten. De inrichting is van een hoge kwaliteit, de badkamers inrichting is van Philippe Starck. De zeven ruime slaapkamers, alle met een eigen badkamer zijn voorzien van donkere eiken kasten

Het ‘juweeltje in de kroon’ is het “infinity” zwembad (verwarmd).

Villa Elprando ligt in een ideale positie. Het ligt slechts 30 minuten van de stranden aan de Adriatische Zee (Riviera delle Palme) en het majestueuze natuurlijke landschap van het Nationaal Park Sibillini en een uur van de skipistes. De vliegvelden van Ancona en Pescara liggen op 50 minuten rijden van de villa.

De nabijgelegen stad van Montelparo ligt in dicht bij de Sibillini-gebergte, het prachtige stadje ligt ongeveer 600 meter boven de zeespiegel heeft ongeveer 1000 inwoners. In het stadje zijn veel historische monumenten die teruggaan tot de 13e eeuw. Het biedt die typisch authentieke Italiaanse charme. Montelparo heeft restaurants en cafés die een goed begin zijn om de culinaire hoogstandjes van de regio verkennen en te waarderen.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

195 m2 Ref. 6437

Appartement/In borgo Dorpshuis
Gerenoveerd hoekhuis in prachtige borgo, bestaande uit 2 onafhankelijke appartementen, garage, dakterras

€ 348.000
115 m2 Ref. 6436

Appartement/In borgo Dorpshuis
Gerenoveerd appartement in Montefabbri, 2 slaap- en 2 badkamers, garage en panoramisch terras

€ 185.000

Hetzelfde type woning

298 m2 550 m2 Ref. 6446

Villa/Boerenhuis
Pianello del Lario - Dit prachtige vrijstaande huis in Pianello del Lario, gelegen aan de zonnige westerlijke oever van het Comomeer, is verdeeld over drie ruime etages, met magisch panoramisch uitzicht over het Comomeer. Het heeft twee complete en onafhankelijk van elkaar te gebruiken ruime appartementen en een soutterain. Er is veel ruimte rondom het huis, een tuin en nog extra stukken grond van 550m2. 

€ 895.000
165 m2 19500 m2 Ref. 6444

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
In het hart van de beroemde Valle d'Itria bevindt zich deze authentieke boerderij met trullo. De woning verkeert in uitstekende constructieve staat, maar heeft enkele renovatiewerkzaamheden nodig. Het huis bestaat uit 5 slaapkamers, 3 badkamers, een woonkamer en een keuken. Ideale ligging, op korte afstand van charmante plaatsen zoals Ostuni, Ceglie Messapica, Locorotondo en Martina Franca, en gunstig gelegen ten opzichte van de luchthavens van Bari en Brindisi. Aarzel niet om contact met ons op te nemen voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.

€ 430.000

In dezelfde prijsklasse

348 m2 3838 m2 Ref. 6417

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Landhuis met 5 slaap- en 3 badkamers, zwembad en bijgebouw in Castelleone di Suasa

€ 760.000
290 m2 1000 m2 Ref. 6416

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Landhuis in San Constanzo met 7 slaap- en 3 badkamers, zwembad en zeezicht

€ 750.000