Villa Alberotondo is in principe redelijk bewoonbaar, maar het enige moeite is het ook mogelijk om de oude grandeur van de villa weer te herstellen. Momenteel is de villa is verdeeld in twee appartementen en een "sala per feste" (met een keuken) op de begane grond. De villa is zeer gunstig gelegen dicht bij de provinciale hoofdstad van Macerata. Het heeft een wijds uitzicht, de eigenaar heeft zelfs een "uitkijkpunt" gemaakt met uitzicht op de stad Macerata en heel soms kun je de blauwe lijn van de Adriatische Zee te zien.
Inbegrepen in de prijs is een hectare grond, maar de eigenaar is bereid om meer land te verkopen. In totaal zijn er ongeveer 15 hectare te koop. Door het kopen van meer land kon de weg worden verplaatst en wordt het een prachtig landgoed. Ook kunt u de in het kadaster geregistreerde bijgebouwen omzetten in woonruimte. Dit is een perfecte woning voor het ontwikkelen van een aantal appartementen, een landelijk hotel of een luxe B&B.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Casa La Grotticella is een sfeervol gerenoveerde woning in Le Marche met prachtig uitzicht, gelegen in een rustige omgeving. De woning (ca. 160 m², drie verdiepingen) combineert authentieke Italiaanse charme met modern comfort, is volledig vernieuwd en instapklaar. Het huis maakt deel uit van een kleine rij, maar de aangrenzende panden worden niet bewoond, wat zorgt voor veel rust. Op het terrein van circa een halve hectare bevinden zich onder andere olijfbomen, een zwembad, meerdere terrassen en parkeergelegenheid. Volledig gemeubileerd en ideaal voor wie rust, ruimte en karakter zoekt.
Villa/Boerenhuis
Casa Antonietta is een veelzijdig landgoed met twee woningen in het rustige platteland van Le Marche, nabij Gualdo. Het geheel biedt circa 453 m² gerenoveerde woonruimte, 338 m² bijgebouwen en 4,5 hectare grond, met volop mogelijkheden voor privégebruik of toeristische activiteiten. De rechter woning is opgedeeld in twee onafhankelijke appartementen, terwijl de linker woning extra potentie biedt. Dankzij de ligging op korte afstand van de kust bij Civitanova Marche is dit een ideale investering voor een B&B, agriturismo of vakantieverhuur.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
In het hart van het betoverende Apulische platteland, tussen Ceglie Messapica en Cisternino, bieden wij een charmante, authentieke stenen boerenwoning te koop aan, gelegen in een rustige en prachtige natuurlijke omgeving. De woning dient volledig gerenoveerd te worden. Dit object is ideaal als sfeervolle privéwoning of als investering voor toeristische verhuur, dankzij de ligging in één van de meest populaire gebieden van Puglia, nabij Ostuni, Cisternino, Ceglie Messapica en Martina Franca.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
In het hart van de beroemde Valle d'Itria bevindt zich deze authentieke boerderij met trullo. De woning verkeert in uitstekende constructieve staat, maar heeft enkele renovatiewerkzaamheden nodig. Het huis bestaat uit 5 slaapkamers, 3 badkamers, een woonkamer en een keuken. Ideale ligging, op korte afstand van charmante plaatsen zoals Ostuni, Ceglie Messapica, Locorotondo en Martina Franca, en gunstig gelegen ten opzichte van de luchthavens van Bari en Brindisi. Aarzel niet om contact met ons op te nemen voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.
Appartement/In borgo
Comomeer, Menaggio - In de centraal aan het meer gelegen plaats Menaggio, op een steenworp afstand van het meer en het centrum van het dorp, bieden we een mooi appartement op de begane grond aan, met 1 slaapkamer en 1 badkamer en eigen ingang, in de exclusieve en volledig gerenoveerde Villa Eva.
Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad op het platteland van de gemeente San Vito dei Normanni. De villa is gelegen op een perceel van ongeveer 1 hectare beplant met een eeuwenoude olijfboomgaard, citrusboomgaard en fruitbomen. Op een steenworp afstand van de meest suggestieve stranden in de regio. De luchthaven van Brindisi ligt op ongeveer 20 minuten rijden met de auto. Uitstekende prijs!