Villa Alberotondo is in principe redelijk bewoonbaar, maar het enige moeite is het ook mogelijk om de oude grandeur van de villa weer te herstellen. Momenteel is de villa is verdeeld in twee appartementen en een "sala per feste" (met een keuken) op de begane grond. De villa is zeer gunstig gelegen dicht bij de provinciale hoofdstad van Macerata. Het heeft een wijds uitzicht, de eigenaar heeft zelfs een "uitkijkpunt" gemaakt met uitzicht op de stad Macerata en heel soms kun je de blauwe lijn van de Adriatische Zee te zien.
Inbegrepen in de prijs is een hectare grond, maar de eigenaar is bereid om meer land te verkopen. In totaal zijn er ongeveer 15 hectare te koop. Door het kopen van meer land kon de weg worden verplaatst en wordt het een prachtig landgoed. Ook kunt u de in het kadaster geregistreerde bijgebouwen omzetten in woonruimte. Dit is een perfecte woning voor het ontwikkelen van een aantal appartementen, een landelijk hotel of een luxe B&B.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Ruim en comfortabel panoramisch appartement gelegen in een elegante villa, met prachtig vrij uitzicht van de Adriatische Zee tot de heuvels van Le Marche. De woning beschikt over lichte leefruimtes, twee slaapkamers, een veelzijdige loft, airconditioning en centrale verwarming. Buiten vindt u een privé tuinzone met overdekte gazebo, ideaal om te ontspannen en buiten te dineren, evenals toegang tot een groot gemeenschappelijk infinity-zwembad. Rustig gelegen in het groen, maar toch op korte afstand van historische stadjes en de stranden aan de Adriatische kust.
Villa/Boerenhuis
Casa Paolina is een energiezuinige, vrij gelegen woning met volledige privacy en een schitterend uitzicht op de Monti Sibillini, gelegen op circa 7 hectare grond aan de rivier de Tennacola. De woning combineert traditionele architectuur met lichte, moderne woonruimtes, duurzame installaties en biedt extra potentieel dankzij bijgebouwen, bosgrond en een geregistreerde ruïne met herbouwmogelijkheid.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Gedeeltelijk te renoveren woning met 4 slaap- en 2 badkamers, zwembad en een terrein met 100 olijfbomen, gelegen in het middeleeuwse Piticchio
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Restauratieproject - landhuis in Ostra met bijgebouw en 4,2 ha grond
Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad op het platteland van de gemeente San Vito dei Normanni. De villa is gelegen op een perceel van ongeveer 1 hectare beplant met een eeuwenoude olijfboomgaard, citrusboomgaard en fruitbomen. Op een steenworp afstand van de meest suggestieve stranden in de regio. De luchthaven van Brindisi ligt op ongeveer 20 minuten rijden met de auto. Uitstekende prijs!
Villa/Boerenhuis
Property met twee onafhankelijke villa's op 400 meter van het mooie strand van Fontane Bianche.