Villa Alberotondo is in principe redelijk bewoonbaar, maar het enige moeite is het ook mogelijk om de oude grandeur van de villa weer te herstellen. Momenteel is de villa is verdeeld in twee appartementen en een "sala per feste" (met een keuken) op de begane grond. De villa is zeer gunstig gelegen dicht bij de provinciale hoofdstad van Macerata. Het heeft een wijds uitzicht, de eigenaar heeft zelfs een "uitkijkpunt" gemaakt met uitzicht op de stad Macerata en heel soms kun je de blauwe lijn van de Adriatische Zee te zien.
Inbegrepen in de prijs is een hectare grond, maar de eigenaar is bereid om meer land te verkopen. In totaal zijn er ongeveer 15 hectare te koop. Door het kopen van meer land kon de weg worden verplaatst en wordt het een prachtig landgoed. Ook kunt u de in het kadaster geregistreerde bijgebouwen omzetten in woonruimte. Dit is een perfecte woning voor het ontwikkelen van een aantal appartementen, een landelijk hotel of een luxe B&B.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Sfeervol gerestaureerd natuurstenen huis te koop tussen Montefalcone Appennino en Santa Vittoria in Matenano. De woning biedt een prachtig panoramisch uitzicht, een privétuin van ca. 2.000 m², warme en stijlvolle interieurs en meerdere terrassen om buiten te genieten. Instapklaar en volledig gemeubileerd.
Restauratieproject
Tenuta Magli is een landgoed te koop in Le Marche, bestaande uit een verzameling ruïnes die volledig opgaan in een prachtig rustige omgeving. Het domein beslaat ongeveer 7,5 hectare grond, volledig inbegrepen in de vraagprijs. Op het terrein staan zeven afzonderlijke gebouwen, allemaal in vervallen staat, met oppervlaktes variërend van 18 m² tot 677 m². Samen bieden ze ongeveer 1.190 m² potentieel woonoppervlak en een totaal volume van 3.617 m³. Een gecertificeerd technisch rapport, opgesteld door een bevoegde geometra, bevestigt dat het volledige bestaande volume en vloeroppervlak mag worden herbouwd of gerestaureerd. Het rapport bevestigt ook dat de aanleg van een zwembad is toegestaan, wat de ontwikkelingsmogelijkheden verder vergroot.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
In het hart van Inarzo, in een rustige omgeving met goede verbindingen naar Varese en omliggende steden, bieden wij een woning te koop aan bestaande uit twee wooneenheden die uitkijken op dezelfde binnenplaats. De locatie is ideaal voor wie op zoek is naar een privéwoning met het realiseren van een B&B, op een steenworp afstand van het Meer van Varese en midden in het rustige platteland.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Ceglie Messapica – authentieke trullo met lamia, in goede bouwkundige staat, maar behoeft een conservatieve restauratie om het in zijn oorspronkelijke staat te herstellen. Uitstekende investering als vakantiehuis voor privégebruik, maar ook voor toeristische verhuur. Ideale locatie om de schoonheid van de Itria-vallei te ontdekken, maar ook de prachtige stranden van de Adriatische en Ionische Zee zijn gemakkelijk te bereiken. Neem contact met ons op voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak in te plannen. Deze prachtige woning is ideaal voor wie op zoek is naar een traditioneel Apulisch huis.
Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad op het platteland van de gemeente San Vito dei Normanni. De villa is gelegen op een perceel van ongeveer 1 hectare beplant met een eeuwenoude olijfboomgaard, citrusboomgaard en fruitbomen. Op een steenworp afstand van de meest suggestieve stranden in de regio. De luchthaven van Brindisi ligt op ongeveer 20 minuten rijden met de auto. Uitstekende prijs!
Villa/Boerenhuis
Property met twee onafhankelijke villa's op 400 meter van het mooie strand van Fontane Bianche.