Macerata

Le Marche

350 m2 10000 m2 1 Ref. 2773 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Restauratieproject
  • Panoramisch uitzicht
  • 40 km van zee
  • 5 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Villa Alberotondo is in principe redelijk bewoonbaar, maar het enige moeite is het ook mogelijk om de oude grandeur van de villa weer te herstellen. Momenteel is de villa is verdeeld in twee appartementen en een "sala per feste" (met een keuken) op de begane grond. De villa is zeer gunstig gelegen dicht bij de provinciale hoofdstad van Macerata. Het heeft een wijds uitzicht, de eigenaar heeft zelfs een "uitkijkpunt" gemaakt met uitzicht op de stad Macerata en heel soms kun je de blauwe lijn van de Adriatische Zee te zien.

 

Inbegrepen in de prijs is een hectare grond, maar de eigenaar is bereid om meer land te verkopen. In totaal zijn er ongeveer 15 hectare te koop. Door het kopen van meer land kon de weg worden verplaatst en wordt het een prachtig landgoed. Ook kunt u de in het kadaster geregistreerde bijgebouwen omzetten in woonruimte. Dit is een perfecte woning voor het ontwikkelen van een aantal appartementen, een landelijk hotel of een luxe B&B.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

350 m2 10117 m2 Ref. 6392

Villa/Boerenhuis
Gelegen op een panoramische locatie, op vijf minuten van het centrum van Servigliano, biedt deze villa ca. 290 m² woonruimte, een zwembad en een tuin van 10.117 m² met olijfbomen en fruitbomen. De woning beschikt over 4 slaapkamers, meerdere woonkamers, 5 badkamers en een zelfstandig appartement met solariumterras. Voorzien van LPG‑verwarming, thermo‑haarden, zonnepanelen en septic tank. Ideaal als permanent verblijf, vakantiehuis of kleinschalig toeristisch gebruik.

€ 630.000
380 m2 4000 m2 Ref. 6389

Villa/Boerenhuis
Prachtig gerestaureerde traditionele stenen boerderij te koop op slechts enkele minuten van Penna San Giovanni, gelegen op een rustige, verhoogde positie met adembenemend panoramisch uitzicht over de glooiende heuvels van Le Marche. De woning beschikt over een ruime tuin, een privézwembad en elegante interieurs die rustieke charme combineren met moderne comfort, ideaal als gezinswoning, vakantiehuis of investeringspand.

€ 590.000

Hetzelfde type woning

300 m2 1000 m2 Ref. 6368

Villa/Boerenhuis Dorpshuis Restauratieproject
In Angera, op slechts een steenworp afstand van de oever van het meer en op een rustige en privélocatie, bieden wij een villa uit het begin van de 20e eeuw te koop aan, verdeeld over drie verdiepingen en met uitzicht op het Lago Maggiore. De woning geniet een bijzonder gunstige ligging: op slechts 100 meter van de oevers van het Lago Maggiore en gunstig gelegen ten opzichte van belangrijke voorzieningen, het historische centrum en verbindingen naar Milaan en de luchthaven Malpensa.

€ 420.000
320 m2 800 m2 Ref. 6327

Villa/Boerenhuis Dorpshuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
In het hart van Inarzo, in een rustige omgeving met goede verbindingen naar Varese en omliggende steden, bieden wij een woning te koop aan bestaande uit twee wooneenheden die uitkijken op dezelfde binnenplaats. De locatie is ideaal voor wie op zoek is naar een privéwoning met het realiseren van een B&B, op een steenworp afstand van het Meer van Varese en midden in het rustige platteland.

€ 450.000

In dezelfde prijsklasse

151 m2 10150 m2 Ref. 5959

Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad op het platteland van de gemeente San Vito dei Normanni. De villa is gelegen op een perceel van ongeveer 1 hectare beplant met een eeuwenoude olijfboomgaard, citrusboomgaard en fruitbomen. Op een steenworp afstand van de meest suggestieve stranden in de regio. De luchthaven van Brindisi ligt op ongeveer 20 minuten rijden met de auto. Uitstekende prijs! 

€ 400.000
150 m2 1500 m2 Ref. 5858

Villa/Boerenhuis
Property met twee onafhankelijke villa's op 400 meter van het mooie strand van Fontane Bianche.

€ 400.000