Carassai

Le Marche

• Verkocht
375 m2 16400 m2 Ref. 3363 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • B&B/Agriturismo
  • Restauratieproject
  • 15 km van zee
  • 4 km van dorp
  • Tuin
  • Balkon
  • Garage: te realiseren
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Verkocht

Podere Pallottini is een grote, gedeeltelijk gerestaureerde boerderij te koop in Le Marche met 16,4 hectare grond. Het ligt gelegen buiten het charmante bergtopstadje Carassai. Het boerenhuis is momenteel ongeveer ruwbouw af en een flink deel van het restauratiewerk is al gedaan.

Het hoofdgebouw heeft een totaaloppervlakte van 375 m2 verdeeld over twee verdiepingen en bied voldoende ruimte voor vijf slaapkamers. Op de eerste etage is er een groot terras. Het is een ideaal object voor iemand die een landelijke B&B of appartementen zou willen beginnen in combinatie met een werkend boerderijbedrijf. Er is ook een kleine (25 m2) bijgebouw die nog volledige moet worden gerestaureerd.

Het is mogelijk om het landgoed te kopen met minder land. De vraagprijs voor de boerderij is € 190.000. De prijs voor extra land is afhankelijk van hoeveel er wordt bijgekocht. Het is gelegen in een privé-positie tussen olijfgaarden, wijngaarden en zonnebloemvelden met een prachtig uitzicht over de vallei, de heuveltop van Carassai en de Sibillini bergen. Het land omvat fruit en oude olijfbomen; 0,9 ha biologische wijnstokken, 3 ha olijfgaard met 650 olijfbomen van Ascolana Tenera in de olijfgaard, 3,2 ha brandhout en boomgaarden en 10 hectare landbouwgrond. Er zijn ook twee putten, een belangrijke bron van het irrigatiewater.

Het stadje Carassai, met zijn 1.200 inwoners, ligt op een heuvel (365 m boven zeeniveau) tussen de rivieren Aso en Menocchia. Het ligt op ongeveer 15 km van de zee, 50 km van het Sibillini-gebergte en 17 km van de snelweg A14. Vanuit alle uitkijkpunten in het stadje zijn er spectaculaire uitzichten, op het Sibillini-gebergte, de glooiende heuvels met olijfbomen, wijngaarden en zonnebloemvelden tot aan de Adriatische Zee toe.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

118 m2 Ref. 6532

Appartement/In borgo
Iperico is een ruim appartement van circa 100 m², gelegen in een prachtig gerestaureerd complex van acht appartementen midden tussen de wijngaarden van Le Marche. De woning beschikt over twee slaapkamers, twee badkamers, een panoramisch terras en toegang tot een indrukwekkend gemeenschappelijk zwembad. Omringd door circa 100 hectare natuur, wijngaarden en wandelpaden biedt Iperico een unieke combinatie van rust, comfort en authentieke Italiaanse charme. Nu te koop als ideale vakantiewoning of investering.

€ 220.000
290 m2 35000 m2 Ref. 6527

Villa/Boerenhuis
Casa del Pergolato is een stijlvol gerenoveerde boerderij nabij Monterubbiano met circa 290 m² woonoppervlak, omringd door olijfbomen en meer dan 3 hectare grond. De woning combineert authentieke Marche-charme met modern comfort en beschikt over vier slaapkamers, een ruime pergola, energiezuinige voorzieningen en panoramisch uitzicht op de Sibillini-bergen en historische dorpen.

€ 425.000

Hetzelfde type woning

320 m2 800 m2 Ref. 6327

Villa/Boerenhuis Dorpshuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
In het hart van Inarzo, in een rustige omgeving met goede verbindingen naar Varese en omliggende steden, bieden wij een woning te koop aan bestaande uit twee wooneenheden die uitkijken op dezelfde binnenplaats. De locatie is ideaal voor wie op zoek is naar een privéwoning met het realiseren van een B&B, op een steenworp afstand van het Meer van Varese en midden in het rustige platteland.

€ 450.000
200 m2 450000 m2 Ref. 6280

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
Dit uitzonderlijke landgoed van 45 hectare ligt in het ongerepte Gallura-landschap, op slechts 35 km van Porto Cervo, en biedt een adembenemend uitzicht over het Liscia-meer. Het eigendom is verdeeld in een zuidelijk perceel van 13 hectare en een noordelijk perceel van 32 hectare, elk met uitstekende ontwikkelingsmogelijkheden. Het zuidelijke perceel beschikt over een recent gebouwde woning van 180 m², een natuurlijke waterbron, agrarische bijgebouwen en een authentieke Gallurese stazzo die gerenoveerd kan worden. Het noordelijke perceel omvat weidegrond, een schuur, wijngaard, olijfbomen, kurkeiken, een groentetuin en een eigen waterput. Meerdere panoramische bouwlocaties maken luxe villa’s of een agriturismo mogelijk, in volledige privacy en met interessant investeringspotentieel.

€ 750.000

In dezelfde prijsklasse

130 m2 7000 m2 Ref. 6533

Dorpshuis
Laveno Mombello - Wij bieden te koop aan een karakteristieke vrijstaande woning, gelegen op een panoramische locatie in het gebied van Laveno, omgeven door rustgevende natuur en verrijkt met een uitzicht op het meer. Het eigendom bevindt zich in een besloten en authentieke omgeving, ideaal voor wie ver weg van verkeer en hectiek wil wonen, terwijl de belangrijkste voorzieningen van de regio toch gemakkelijk bereikbaar blijven.

€ 350.000
200 m2 1000 m2 Ref. 6531

Villa/Boerenhuis
Meina bouwgrond met uitzicht op het meer; op de exclusieve heuvels van Meina, op een van de meest panoramische en gewilde locaties aan het Lago Maggiore, bieden wij deze prestigieuze bouwgrond te koop aan. Het perceel is omgeven door natuur en kenmerkt zich door een adembenemend vrij uitzicht over het meer en de omliggende bergen.

€ 340.000