Carassai

Le Marche

• Verkocht
375 m2 16400 m2 Ref. 3363 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • B&B/Agriturismo
  • Restauratieproject
  • 15 km van zee
  • 4 km van dorp
  • Tuin
  • Balkon
  • Garage: te realiseren
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Verkocht

Podere Pallottini is een grote, gedeeltelijk gerestaureerde boerderij te koop in Le Marche met 16,4 hectare grond. Het ligt gelegen buiten het charmante bergtopstadje Carassai. Het boerenhuis is momenteel ongeveer ruwbouw af en een flink deel van het restauratiewerk is al gedaan.

Het hoofdgebouw heeft een totaaloppervlakte van 375 m2 verdeeld over twee verdiepingen en bied voldoende ruimte voor vijf slaapkamers. Op de eerste etage is er een groot terras. Het is een ideaal object voor iemand die een landelijke B&B of appartementen zou willen beginnen in combinatie met een werkend boerderijbedrijf. Er is ook een kleine (25 m2) bijgebouw die nog volledige moet worden gerestaureerd.

Het is mogelijk om het landgoed te kopen met minder land. De vraagprijs voor de boerderij is € 190.000. De prijs voor extra land is afhankelijk van hoeveel er wordt bijgekocht. Het is gelegen in een privé-positie tussen olijfgaarden, wijngaarden en zonnebloemvelden met een prachtig uitzicht over de vallei, de heuveltop van Carassai en de Sibillini bergen. Het land omvat fruit en oude olijfbomen; 0,9 ha biologische wijnstokken, 3 ha olijfgaard met 650 olijfbomen van Ascolana Tenera in de olijfgaard, 3,2 ha brandhout en boomgaarden en 10 hectare landbouwgrond. Er zijn ook twee putten, een belangrijke bron van het irrigatiewater.

Het stadje Carassai, met zijn 1.200 inwoners, ligt op een heuvel (365 m boven zeeniveau) tussen de rivieren Aso en Menocchia. Het ligt op ongeveer 15 km van de zee, 50 km van het Sibillini-gebergte en 17 km van de snelweg A14. Vanuit alle uitkijkpunten in het stadje zijn er spectaculaire uitzichten, op het Sibillini-gebergte, de glooiende heuvels met olijfbomen, wijngaarden en zonnebloemvelden tot aan de Adriatische Zee toe.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

300 m2 5234 m2 Ref. 6266

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Gerenoveerd landhuis met zwembad, 7 slaap- en 4 badkamers, centraal gelegen op panoramische positie in het prachtige heuvellandschap van Le Marche

€ 595.000
520 m2 36000 m2 Ref. 6263

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Villa Quintessa – Authentieke natuurstenen villa met gastenverblijf, groot zwembad, weelderige tuin en agrarisch land te koop in Le Marche Op slechts enkele minuten lopen van het historische centrum van Sant’Angelo in Pontano, in de provincie Macerata, ligt deze schitterende eigendom: een klassieke natuurstenen villa met een apart gastenverblijf, prachtig aangelegde tuin met zwembad en ruim 3,6 hectare bijbehorend agrarisch land. Gelegen in een van de mooiste gebieden van Le Marche, tussen zee en bergen, biedt deze plek rust, privacy en een adembenemend uitzicht.

€ 1.680.000

Hetzelfde type woning

350 m2 15000 m2 Ref. 6173

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
Mis deze unieke kans niet om deze prachtige 18e-eeuwse masseria met trulli en een adembenemend uitzicht op het oude witte stadje Ceglie Messapica te kopen. Dit charmante stadje ligt op ongeveer 2 kilometer afstand, terwijl de prachtige stranden van de Adriatische Zee op ongeveer 25 kilometer afstand liggen. De masseria is ideaal om om te toveren in een prachtig, typisch Apulische toeristische accommodatie.

€ 530.000
360 m2 40000 m2 Ref. 6152

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
Uniek investerings- en ontwikkelproject !

€ 595.000

In dezelfde prijsklasse

140 m2 400 m2 Ref. 6268

Villa/Boerenhuis
Gelegen tussen Ranco en Angera, bieden wij te koop aan een unieke woning met twee verdiepingen, die zich onderscheidt door rust, privacy en een prachtig uitzicht op het Lago Maggiore. De woning, gelegen in de directe nabijheid van het meer, in een privé en goed onderhouden omgeving, geniet een bevoorrechte locatie op slechts enkele minuten van alle voorzieningen, restaurants en bars.

€ 390.000
100 m2 7700 m2 Ref. 6261

Villa/Boerenhuis
Deze trullo ligt in een panoramisch en residentieel gebied en is verdeeld in drie aparte en onafhankelijke wooneenheden, elk met een woonkamer, keuken, badkamer en slaapkamer. Dit onroerend goed is een uitstekende investering voor zowel wie zich wil terugtrekken uit de stress van de stad en haar hectische tempo, en de rust wil herontdekken die zo kenmerkend is voor deze hoek van Puglia, als voor wie de woning wil gebruiken voor de toeristische verhuur.

€ 390.000