Carassai

Le Marche

• Verkocht
375 m2 16400 m2 Ref. 3363 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • B&B/Agriturismo
  • Restauratieproject
  • 15 km van zee
  • 4 km van dorp
  • Tuin
  • Balkon
  • Garage: te realiseren
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Verkocht

Podere Pallottini is een grote, gedeeltelijk gerestaureerde boerderij te koop in Le Marche met 16,4 hectare grond. Het ligt gelegen buiten het charmante bergtopstadje Carassai. Het boerenhuis is momenteel ongeveer ruwbouw af en een flink deel van het restauratiewerk is al gedaan.

Het hoofdgebouw heeft een totaaloppervlakte van 375 m2 verdeeld over twee verdiepingen en bied voldoende ruimte voor vijf slaapkamers. Op de eerste etage is er een groot terras. Het is een ideaal object voor iemand die een landelijke B&B of appartementen zou willen beginnen in combinatie met een werkend boerderijbedrijf. Er is ook een kleine (25 m2) bijgebouw die nog volledige moet worden gerestaureerd.

Het is mogelijk om het landgoed te kopen met minder land. De vraagprijs voor de boerderij is € 190.000. De prijs voor extra land is afhankelijk van hoeveel er wordt bijgekocht. Het is gelegen in een privé-positie tussen olijfgaarden, wijngaarden en zonnebloemvelden met een prachtig uitzicht over de vallei, de heuveltop van Carassai en de Sibillini bergen. Het land omvat fruit en oude olijfbomen; 0,9 ha biologische wijnstokken, 3 ha olijfgaard met 650 olijfbomen van Ascolana Tenera in de olijfgaard, 3,2 ha brandhout en boomgaarden en 10 hectare landbouwgrond. Er zijn ook twee putten, een belangrijke bron van het irrigatiewater.

Het stadje Carassai, met zijn 1.200 inwoners, ligt op een heuvel (365 m boven zeeniveau) tussen de rivieren Aso en Menocchia. Het ligt op ongeveer 15 km van de zee, 50 km van het Sibillini-gebergte en 17 km van de snelweg A14. Vanuit alle uitkijkpunten in het stadje zijn er spectaculaire uitzichten, op het Sibillini-gebergte, de glooiende heuvels met olijfbomen, wijngaarden en zonnebloemvelden tot aan de Adriatische Zee toe.

  • Carassai Le Marche
  • Carassai Le Marche
  • Carassai Le Marche
  • Carassai Le Marche
  • Carassai Le Marche
  • Carassai Le Marche
  • Carassai Le Marche
  • Carassai Le Marche
  • Carassai Le Marche
  • Carassai Le Marche
  • Carassai Le Marche
  • Carassai Le Marche

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

130 m2 Ref. 6586

Appartement/In borgo
Ruim en elegant appartement van ca. 130 m² in het prachtige Le Marche, gelegen tussen de glooiende heuvels en de Adriatische kust. De woning beschikt over een lichte woonkamer met moderne open keuken, mezzanine, 2 slaapkamers en 2 badkamers, en biedt een prachtig uitzicht richting de Apennijnen. Met een zwembad, tennisbaan, verzorgde tuinen, conciërge en eigen parkeerplaats combineert deze residentie comfort, rust en privacy. Ideaal als permanente woning of luxe vakantiewoning in het hart van Italië.

€ 250.000
550 m2 60000 m2 Ref. 6571

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Agriturismo Colle Verde is een volledig operationele agriturismo, gelegen in het glooiende landschap van de provincie Ancona op circa 6 hectare landbouwgrond en bijna 1 hectare fraai aangelegde tuin. Het landgoed beschikt over een prachtig gerestaureerde 18e-eeuwse boerderij met drie appartementen, drie gastenkamers met eigen badkamer, een Tiny House, glampingtent, camperplaats en een nieuw zwembad van 15 × 5 meter. Daarmee biedt het een unieke combinatie van wonen, ondernemen en uitbreidingsmogelijkheden in het hart van Le Marche.

€ 890.000

Hetzelfde type woning

850 m2 82924 m2 Ref. 6551

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
In het hart van de Valle d'Itria, op slechts 1 km van Locorotondo, ligt deze unieke historische masseria met authentieke trulli, meer dan 8 hectare grond en een adembenemend panoramisch uitzicht. Een exclusief eigendom die perfect is als prestigieuze privéresidentie of als investering in een luxe hospitalityproject.

€ 2.300.000
225 m2 15764 m2 Ref. 6549

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
Tussen Ceglie Messapica en Francavilla Fontana, in het hart van de Valle d'Itria, ligt dit karaktervolle landelijke complex bestaande uit een ruime boerenwoning, authentieke trulli, een traditionele lamia met houtoven en open haard en een garage. Het volledig te renoveren eigendom bevindt zich op een perceel van circa 15.764 m² met prachtige eeuwenoude olijfbomen en biedt volop mogelijkheden om een exclusieve woning, vakantievilla of charmante kleine toeristische accommodatie te realiseren, midden in het authentieke landschap van Puglia.

€ 380.000

In dezelfde prijsklasse

210 m2 500 m2 Ref. 6583

Villa/Boerenhuis
Gelegen in de rust van de heuvels van Stresa, binnen het gerenommeerde en veilige wooncomplex "Il Fauno", bieden wij deze prachtige villa van 210 m² te koop aan. De woning wordt omringd door een mooi aangelegde, aflopende privétuin en biedt een mooi uitzicht op het omliggende groen.

€ 390.000
93 m2 15 m2 Ref. 6568

Appartement/In borgo
In de gemeente Germignaga, op een rustige en panoramische locatie op korte afstand van het Lago Maggiore en alle belangrijke voorzieningen, bieden wij een stijlvol duplexappartement te koop aan. De woning beschikt over een prachtig uitzicht op het meer en is recent volledig gerenoveerd, waarbij zowel het interieur als de buitenzijde van het gebouw zijn vernieuwd.

€ 325.000