Fabriano

Le Marche

• Verkocht
220 m2 3700 m2 4 3 Ref. 3446 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 60 km van zee
  • 1 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht

Villa Valeria was oorspronkelijk, zo rond 1900, een boerderij maar is later omgetoverd naar een fraaie villa met een landelijke uitstraling. In 2000 is het opnieuw grondig gerenoveerd waarbij het een nieuw geïsoleerd dak heeft gekregen. De laatste verbeteringen waren in 2013 met andere het plaatsen van een nieuwe keuken en het aanleggen van een groot, 6 bij 13,5 meter zwembad. Het is een ruime villa met onder andere een grote zitkamer, vier slaapkamers en drie badkamers. Alles is netje verzorg en in een prima staat. Het huis zit structureel goed in elkaar.

De villa heeft een mooi uitzicht op de glooiende akkers en met de bergen in de achtergrond.

De totale vloeroppervlakte van de villa is circa 220 m2 met daarnaast nog een bijgebouw van ongeveer 55 m2. Momenteel is het bijgebouw in gebruik als garage en opslagplaats maar het is mogelijk om het om te bouwen naar een kleine cottage. De tuin van circa 3700 m2 met olijf- en fruitbomen, is geheeld omheind en het heeft een op afstand bedienbare toegangspoort.

De villa ligt privé maar niet afgelegen; op 1 minuut afstand rijden ligt al het plaatsje Collematto met een barretjes, restaurants en winkels. Het is een uurtje rijden naar de kust (Sirolo).

  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche
  • Fabriano Le Marche

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

250 m2 1700 m2 Ref. 6624

Villa/Boerenhuis
Volledig gerenoveerd landhuis met 4 slaapkamers nabij de Borgo van Novilaro, Pesaro.

€ 500.000
400 m2 Ref. 6621

Appartement/In borgo Dorpshuis B&B/Agriturismo
Gerenoveerd herenhuis in borgo Mezzanotte, Pergola, ideaal voor het starten van een toeristische activiteit zoals een B&B

€ 220.000

Hetzelfde type woning

975 m2 80000 m2 Ref. 6630

Villa/Boerenhuis
Varese - Villa delle Rose, met privépark van 12,2 hectare en zwembad. Op slechts enkele minuten van het centrum van Varese, op een discrete en volledig groene locatie, bevindt zich Villa delle Rose: een residentie van uitzonderlijke historische en landschappelijke waarde. Gelegen in een natuurlijke omgeving van zeldzame schoonheid, geniet deze prestigieuze villa van volledige privacy, terwijl zij tegelijkertijd uitstekend verbonden is met de belangrijkste voorzieningen, verkeersverbindingen en het merengebied van Varese. Dankzij de bevoorrechte ligging zijn de luchthaven Milano Malpensa, het centrum van Milaan en de stad Lugano bijzonder gemakkelijk bereikbaar. Daarmee biedt de villa een ideale balans tussen rust, privacy en internationale bereikbaarheid. Een unieke woonomgeving waar de sereniteit van het buitenleven samengaat met het comfort van een exclusieve residentie, bestemd voor wie waarde hecht aan ruimte, karakter en representativiteit. De oorsprong van de villa gaat terug tot de 18e eeuw, toen zij het centrale gedeelte vormde van een uitgestrekt adellijk landgoed. In 2005 werd het gehele domein onderworpen aan een omvangrijke restauratie en herwaardering, met als doel het historische en architectonische karakter te behouden en tegelijkertijd te voorzien in moderne installaties, hoogwaardige afwerkingen en hedendaags wooncomfort.

Prijs op aanvraag
380 m2 1555 m2 Ref. 6629

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
We zijn verheugd om dit authentieke, oude huisje van Langhe-steen te presenteren op de mooiste, besloten en rustige locatie, en toch aan de rand van een dorp met voorzieningen op slechts een steenworp afstand. Het gebouw is werkelijk authentiek; het karakter en de oorspronkelijke pracht zijn behouden gebleven. Het is verdeeld in drie delen: een perfect gerestaureerd huis, een schuur en nog een huis.

€ 245.000

In dezelfde prijsklasse

210 m2 120 m2 Ref. 6622

Appartement/In borgo Dorpshuis
Praktische en ruime tussenwoning, 3 slaapkamers, Sauna(!) ,garage, tuin en prachtig uitzicht. Rustige locatie vlakbij het meer, uitermate geschikte voor activieiten als wandelen, trekking, climbing, mountainbiken en watersport.

€ 399.000
315 m2 5000 m2 Ref. 6616

Villa/Boerenhuis
Historische villa in Castiglione aan de voet van de Etna

€ 300.000