Pergola

Le Marche

• Verkocht
180 m2 31964 m2 3 1 Ref. 3670 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 30 km van zee
  • 1 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Open Haard
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Verkocht

Een royaal eigen terrein op 450m hoogte, licht glooiend op het zuiden, met je eigen wijngaard met 50 jaar oude stokken Bianchello del Metauro druiven, goed voor enkele honderden flessen heerlijk frisse, biologische witte wijn. Dertig olijfbomen die je voorzien in je eigen behoefte aan olijfolie. Dit is wat je niet veel meer vindt.

Dit gevarieerde eigen terrein heeft veel te bieden, zoals grasland met wilde orchideeën, bos met enkele zeer oude eikenbomen en voldoende haardhout om op de frisse dagen het huis warm te stoken en fruitbomen voor amandelen en je eigengemaakte jam. De natuur is hier nog nadrukkelijk aanwezig. Allerlei dieren hebben er hun thuis gevonden en laten zich af en toe zien. Het wijdse uitzicht op het omliggende landschap met kleinschalige landerijen afgewisseld met bossages is overweldigend. Bij helder weer kijk je zelfs meer dan 100km ver tot aan de toppen van de Monte Sibilini die ’s-winters met sneeuw bedekt zijn.

Het eigendom biedt veel ruimte, rust en privacy en niet te vergeten: een aangenaam klimaat, schone lucht en geen stress. Je slaapt nergens beter!
De oude gerestaureerde boerenwoning past helemaal in deze setting. Het huis staat op een flauwe helling zodat beide woonlagen vanaf tuinniveau toegankelijk zijn. De Begane grond omvat een ruime woonkamer met haard met open keuken en een slaapkamer met de mogelijkheid om een aangrenzende badkamer te realiseren. De benedenverdieping heeft een hal met houtkachel, 2 slaapkamers, een badkamer en 2 bergingen en een kleine buitenberging. Vanuit de hal kom je in de overdekte portico, waar het ’s-zomer goed toeven is en je heerlijk kunt natafelen op zwoele zomeravonden. De royale tuin rond het huis is fraai aangelegd en onderhouden en biedt voldoende ruimte voor de aanleg van een zwembad, direct aangrenzend aan de tuin. De tuin is omheind en het terrein is toegankelijk via een op afstand bedienbaar toegangshek. Property management is beschikbaar.

De onontdekte regio Marche, met z’n oude ommuurde dorpjes, middeleeuwse universiteitssteden met smalle straatjes en de Adriatische kust met haar heerlijke zandstranden, azuurblauwe zee en voortreffelijke visrestaurants, heeft veel te bieden. Een opera bijwonen tussen Italianen in het oude amphietheater van Macerata bijvoorbeeld, is een bijzondere belevenis. En natuurlijk de grotten van Frasassi, de prachtige kathedralen, uitgebreide wandel- en fietsmogelijkheden tot wintersportgebieden in de bergen. Op 10 minuten rijden ligt het oude authentieke stadje Pergola met alle voorzieningen. De comfortabele luchthaven van Ancona is bereikbaar in minder dan een uur. Met een half uurtje ben je op de Autostrada Adriatica (A14). Deze plek staat voor je klaar en wil je graag verwelkomen!

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

430 m2 3000 m2 Ref. 6547

Villa/Boerenhuis
Deze totaal gerenoveerde prachtige villa ligt op een zeer fraaie locatie, heeft een zwembad, 4+ slaapkamers en 3 badkamers.

€ 1.050.000
300 m2 6300 m2 Ref. 6546

Appartement/In borgo Dorpshuis
Zeer ruime woning in authentieke borgo, privé gelegen, 3+1 slaapkamers, 2 badkamers en een heerlijk zwembad nabij Fabriano 

€ 325.000

Hetzelfde type woning

170 m2 12000 m2 Ref. 6552

Villa/Boerenhuis
Villa met park in Bracchio, Mergozzo Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan, gelegen aan de Via Resiga in het dorp Bracchio, op een rustige en beschutte locatie midden in de natuur, op slechts 3 km van de boulevard langs het meer van Mergozzo en de belangrijkste voorzieningen. De woning bevindt zich in een rustige omgeving aan de rand van het bos, ideaal voor wie wil wonen in een groene omgeving zonder afstand te doen van de gemakken van goede verbindingen en de voorzieningen van het dorp.

€ 450.000
850 m2 82924 m2 Ref. 6551

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
In het hart van de Valle d'Itria, op slechts 1 km van Locorotondo, ligt deze unieke historische masseria met authentieke trulli, meer dan 8 hectare grond en een adembenemend panoramisch uitzicht. Een exclusief eigendom die perfect is als prestigieuze privéresidentie of als investering in een luxe hospitalityproject.

€ 2.300.000

In dezelfde prijsklasse

225 m2 15764 m2 Ref. 6549

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
Tussen Ceglie Messapica en Francavilla Fontana, in het hart van de Valle d'Itria, ligt dit karaktervolle landelijke complex bestaande uit een ruime boerenwoning, authentieke trulli, een traditionele lamia met houtoven en open haard en een garage. Het volledig te renoveren eigendom bevindt zich op een perceel van circa 15.764 m² met prachtige eeuwenoude olijfbomen en biedt volop mogelijkheden om een exclusieve woning, vakantievilla of charmante kleine toeristische accommodatie te realiseren, midden in het authentieke landschap van Puglia.

€ 380.000
300 m2 6300 m2 Ref. 6546

Appartement/In borgo Dorpshuis
Zeer ruime woning in authentieke borgo, privé gelegen, 3+1 slaapkamers, 2 badkamers en een heerlijk zwembad nabij Fabriano 

€ 325.000