Pergola

Le Marche

• Verkocht
180 m2 31964 m2 3 1 Ref. 3670 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 30 km van zee
  • 1 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Open Haard
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Verkocht

Een royaal eigen terrein op 450m hoogte, licht glooiend op het zuiden, met je eigen wijngaard met 50 jaar oude stokken Bianchello del Metauro druiven, goed voor enkele honderden flessen heerlijk frisse, biologische witte wijn. Dertig olijfbomen die je voorzien in je eigen behoefte aan olijfolie. Dit is wat je niet veel meer vindt.

Dit gevarieerde eigen terrein heeft veel te bieden, zoals grasland met wilde orchideeën, bos met enkele zeer oude eikenbomen en voldoende haardhout om op de frisse dagen het huis warm te stoken en fruitbomen voor amandelen en je eigengemaakte jam. De natuur is hier nog nadrukkelijk aanwezig. Allerlei dieren hebben er hun thuis gevonden en laten zich af en toe zien. Het wijdse uitzicht op het omliggende landschap met kleinschalige landerijen afgewisseld met bossages is overweldigend. Bij helder weer kijk je zelfs meer dan 100km ver tot aan de toppen van de Monte Sibilini die ’s-winters met sneeuw bedekt zijn.

Het eigendom biedt veel ruimte, rust en privacy en niet te vergeten: een aangenaam klimaat, schone lucht en geen stress. Je slaapt nergens beter!
De oude gerestaureerde boerenwoning past helemaal in deze setting. Het huis staat op een flauwe helling zodat beide woonlagen vanaf tuinniveau toegankelijk zijn. De Begane grond omvat een ruime woonkamer met haard met open keuken en een slaapkamer met de mogelijkheid om een aangrenzende badkamer te realiseren. De benedenverdieping heeft een hal met houtkachel, 2 slaapkamers, een badkamer en 2 bergingen en een kleine buitenberging. Vanuit de hal kom je in de overdekte portico, waar het ’s-zomer goed toeven is en je heerlijk kunt natafelen op zwoele zomeravonden. De royale tuin rond het huis is fraai aangelegd en onderhouden en biedt voldoende ruimte voor de aanleg van een zwembad, direct aangrenzend aan de tuin. De tuin is omheind en het terrein is toegankelijk via een op afstand bedienbaar toegangshek. Property management is beschikbaar.

De onontdekte regio Marche, met z’n oude ommuurde dorpjes, middeleeuwse universiteitssteden met smalle straatjes en de Adriatische kust met haar heerlijke zandstranden, azuurblauwe zee en voortreffelijke visrestaurants, heeft veel te bieden. Een opera bijwonen tussen Italianen in het oude amphietheater van Macerata bijvoorbeeld, is een bijzondere belevenis. En natuurlijk de grotten van Frasassi, de prachtige kathedralen, uitgebreide wandel- en fietsmogelijkheden tot wintersportgebieden in de bergen. Op 10 minuten rijden ligt het oude authentieke stadje Pergola met alle voorzieningen. De comfortabele luchthaven van Ancona is bereikbaar in minder dan een uur. Met een half uurtje ben je op de Autostrada Adriatica (A14). Deze plek staat voor je klaar en wil je graag verwelkomen!

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

86 m2 168 m2 Ref. 6512

Appartement/In borgo Dorpshuis Restauratieproject
Te renoveren appartement met mogelijkheid van 2 slaapkamers, op de begane grond in oude rustige borgo met tuin. Het appartement bestaat uit zes kleinere ruimtes, waaronder een keuken, woonkamer, eetkamer, badkamer en berging. In principe zou het appartement bewoonbaar kunnen zijn, maar het vraagt om renovatie met nieuwe keuken en badkamer en andere verbeteringen.

€ 45.000
219 m2 300 m2 Ref. 6506

Appartement/In borgo Dorpshuis B&B/Agriturismo
Prachtige woning in natuursteen, gelegen in middeleeuwse borgo, geschikt voor B&B, met 4 slaapkamers, 4 badkamers, tuin en panoramisch terras

€ 149.000

Hetzelfde type woning

200 m2 Ref. 6514

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Gelegen in het hart van de Valle d’Itria combineert dit elegante stenen huis van circa 200 m² de authentieke charme van de Apulische architectuur met hedendaags comfort en energie-efficiëntie. Het recent gerenoveerde huis, met respect voor de oorspronkelijke stijl, beschikt over 4 slaapkamers, 5 badkamers, verfijnde ruimtes met stenen gewelven, airconditioning, open haard, Wi-Fi, garage en een fotovoltaïsche installatie. De kamers, geïnspireerd op beroemde figuren uit de Italiaanse geschiedenis en literatuur, creëren een exclusieve en warme sfeer. Ideaal zowel als prestigieuze privéwoning als charmante toeristische accommodatie. Op korte afstand van Cisternino, Locorotondo, Ostuni en de Adriatische kust vormt deze eigendom een authentiek stukje paradijs in het hart van Puglia.

€ 880.000
140 m2 Ref. 6513

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Villa met zeezicht in Trabia

€ 150.000

In dezelfde prijsklasse

90 m2 120 m2 Ref. 6508

Appartement/In borgo Dorpshuis
Sfeervol appartement op twee niveaus met privé tuin in het artistieke dorp San Pantaleo, vlakbij de Costa Smeralda. De woning biedt twee slaapkamers, extra relaxruimte, werkhoek, airconditioning, glasvezel internet en privé parking. Op wandelafstand van het gezellige dorpsplein met restaurants, kunstgaleries en de beroemde markt. Strategisch gelegen nabij Olbia luchthaven, Porto Cervo en de mooiste stranden en jachthavens van Noord-Sardinië. Ideaal als vakantiehuis, investering of comfortabele plek om wonen en remote working te combineren onder de Sardijnse zon.

€ 350.000
160 m2 4500 m2 Ref. 6494

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo
Casa La Grotticella is een sfeervol gerenoveerde woning in Le Marche met prachtig uitzicht, gelegen in een rustige omgeving. De woning (ca. 160 m², drie verdiepingen) combineert authentieke Italiaanse charme met modern comfort, is volledig vernieuwd en instapklaar. Het huis maakt deel uit van een kleine rij, maar de aangrenzende panden worden niet bewoond, wat zorgt voor veel rust. Op het terrein van circa een halve hectare bevinden zich onder andere olijfbomen, een zwembad, meerdere terrassen en parkeergelegenheid. Volledig gemeubileerd en ideaal voor wie rust, ruimte en karakter zoekt.

€ 385.000