Monterubbiano

Le Marche

118 m2 9 m2 2 1 Ref. 3922 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Dorpshuis
  • 15 km van zee
  • Terras
  • Status: Beschikbaar

Casa Zaira ligt in het historische centrum van Monterubbiano. Een bijzonder stadje dat 463 m boven de zeespiegel ligt op slechts 15 km van de stranden van de Adriatische Zee en wordt omringd door glooiende groene velden met in de verte de Sibillini-bergen. De stad behoort ook tot de Bandiera Arancione (een kwaliteitscertificaat) waarvan slechts een paar steden in Italië lid zijn.

Het appartement ligt op slechts een steenworp afstand van het stadhuis en in een charmant straatje met behoorlijk wat geschiedenis. Geen auto’s zijn toegestaan, maar er is parkeergelegenheid in de buurt. Omdat het huis aan het einde van het blok is, is het alleen aan één kant vast aan een ander huis, waardoor er meer mogelijkheden zijn om meer natuurlijk licht in huis te hebben.

In principe is het huis bewoonbaar maar moet er wel opknapwerk gedaan worden om het om te toveren in een gezellig stadswoning. In het huis vindt u een keuken, woonkamer (met een klein terras), twee slaapkamers, badkamer en een berging. De woonvertrekken zijn verdeeld over twee niveaus. Beneden is een cantina met een kleine binnenplaats (9 m2) en boven is er een zolder.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

200 m2 1000 m2 Ref. 6166

Villa/Boerenhuis
Prachtige authentieke boerenwoning gebouw eind 1800 op een panoramische, zeer rustige positie op 15 minuten afstand van het middeleeuwse stadje Cagli. Zwembad, 4 slaapkamers, 2 badkamers

€ 430.000
175 m2 2700 m2 Ref. 6161

Villa/Boerenhuis
Deze prachtig gelegen voormalige boerderij, volledig gerenoveerd in 2024-2025, combineert modern wooncomfort met de betoverende charme van het glooiende landschap van Le Marche. Dankzij de recente renovatie is Villa Ete direct bewoonbaar en voldoet het aan de nieuwste antiseismische bouwvoorschriften. Villa Ete heeft een open en lichte indeling, met traditionele “cotto” vloeren en klassieke balkenplafonds.

€ 369.000

Hetzelfde type woning

102 m2 Ref. 6168

Appartement/In borgo Dorpshuis
In het centrum van Ceglie Messapica, één van de meest betoverende stadjes in de Valle d’Itria, bevindt zich dit onlangs gerenoveerde huis met meerdere verdiepingen. Rustige ligging, ver weg van lawaai en openbare gelegenheden, op slechts 400 meter afstand van het historische centrum en Piazza Plebiscito. Het huis is uitermate geschikt als vakantiehuis voor eigen gebruik, maar ook zeer interessant voor toeristische verhuur. Voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te regelen, kunt u gerust contact met ons opnemen.

€ 160.000
95 m2 Ref. 6149

Appartement/In borgo Dorpshuis
Recentelijk gerenoveerd appartement in residence met zwembad. 2 slaapkamers, airco, garagebox op rustige locatie, loopafstand tot het meer.

€ 290.000

In dezelfde prijsklasse

25 m2 14400 m2 Ref. 6112

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Te restaureren trullo op het platteland van Ostuni, één van de populairste toeristische bestemmingen in Puglia. Volgens de huidige regelgeving van de gemeente Ostuni bestaat er de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor de renovatie van de trullo, een uitbreiding van de bestaande trullo met eventueel een zwembad van maximaal 40 m². Voor meer informatie of om een afspraak te maken voor een bezichtiging, kunt u gerust contact met ons opnemen. 

€ 58.000
120 m2 Ref. 6090

Appartement/In borgo
Prachtige grote flat in Syracuse

€ 78.000