Casa Zaira ligt in het historische centrum van Monterubbiano. Een bijzonder stadje dat 463 m boven de zeespiegel ligt op slechts 15 km van de stranden van de Adriatische Zee en wordt omringd door glooiende groene velden met in de verte de Sibillini-bergen. De stad behoort ook tot de Bandiera Arancione (een kwaliteitscertificaat) waarvan slechts een paar steden in Italië lid zijn.
Het appartement ligt op slechts een steenworp afstand van het stadhuis en in een charmant straatje met behoorlijk wat geschiedenis. Geen auto’s zijn toegestaan, maar er is parkeergelegenheid in de buurt. Omdat het huis aan het einde van het blok is, is het alleen aan één kant vast aan een ander huis, waardoor er meer mogelijkheden zijn om meer natuurlijk licht in huis te hebben.
In principe is het huis bewoonbaar maar moet er wel opknapwerk gedaan worden om het om te toveren in een gezellig stadswoning. In het huis vindt u een keuken, woonkamer (met een klein terras), twee slaapkamers, badkamer en een berging. De woonvertrekken zijn verdeeld over twee niveaus. Beneden is een cantina met een kleine binnenplaats (9 m2) en boven is er een zolder.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Prachtig onroerend goed in Cupramontana, zeer succesvol als toeristische activiteit, bestaande uit 3 gebouwen met totaal 8 slaap- en 5-badkamers, hot tub en zwembad
Villa/Boerenhuis
Totaal gerenoveerd landhuis met 4 slaapkamers, 4 badkamers, en heerlijke privé gelegen tuin op idyllische positie. Vergunning aanwezig voor bouw zwembad
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Dorpshuis
In het hart van Piemonte ligt dit volledig gerenoveerde huis met twee ruime appartementen (elk met 3 slaapkamers en 2 badkamers) en een grote multifunctionele ruimte, momenteel in gebruik als hobbygarage. Ideaal voor autoliefhebbers, maar ook geschikt voor andere doeleinden. Beide appartementen worden succesvol verhuurd, waarvan één volledig is aangepast voor mindervalide gasten. U kunt kiezen voor eigen gebruik van één appartement en verhuur van het andere, of beide inzetten als investering. Een veelzijdig object met veel potentieel.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Casa delle Trote is een volledig en smaakvol gerestaureerd dorpshuis, gelegen aan de rand van het Nationaal Park Monti Sibillini, in het middeleeuwse stadje Sefro. De woning combineert authentieke charme met hedendaags comfort en bevindt zich in een rustige en groene omgeving, terwijl voorzieningen en culturele centra in de nabije omgeving bereikbaar zijn.
Appartement/In borgo
Te koop in de prachtige 19de-eeuwse wijk van Ceglie Messapica, een volledig gerenoveerd studio-appartement in uitstekende staat en direct bewoonbaar. Op korte afstand ligt het charmante historische centrum van Ceglie Messapica, de "hoofdstad van de Apulische gastronomie", met vele uitstekende restaurants. Mis deze kans niet om dit huis te kopen in één van de mooiste dorpen van de Itria-vallei.
Appartement/In borgo
Tweekamerappartement te koop in Taino – Piazza Santo Stefano In het historische centrum van Taino, op een gunstige en aangename locatie op slechts een steenworp afstand van winkels, voorzieningen en het karakteristieke stadsplein, bieden wij een tweekamerappartement van 48 m² te koop aan op de tweede verdieping van een historisch pand. De centrale ligging garandeert het gemak van het dorpsleven, met een open uitzicht op het kerkje en de Rocca di Angera in de verte, in een rustige en goed onderhouden omgeving.