Monterubbiano

Le Marche

118 m2 9 m2 2 1 Ref. 3922 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Dorpshuis
  • 15 km van zee
  • Terras
  • Status: Beschikbaar

Casa Zaira ligt in het historische centrum van Monterubbiano. Een bijzonder stadje dat 463 m boven de zeespiegel ligt op slechts 15 km van de stranden van de Adriatische Zee en wordt omringd door glooiende groene velden met in de verte de Sibillini-bergen. De stad behoort ook tot de Bandiera Arancione (een kwaliteitscertificaat) waarvan slechts een paar steden in Italië lid zijn.

Het appartement ligt op slechts een steenworp afstand van het stadhuis en in een charmant straatje met behoorlijk wat geschiedenis. Geen auto’s zijn toegestaan, maar er is parkeergelegenheid in de buurt. Omdat het huis aan het einde van het blok is, is het alleen aan één kant vast aan een ander huis, waardoor er meer mogelijkheden zijn om meer natuurlijk licht in huis te hebben.

In principe is het huis bewoonbaar maar moet er wel opknapwerk gedaan worden om het om te toveren in een gezellig stadswoning. In het huis vindt u een keuken, woonkamer (met een klein terras), twee slaapkamers, badkamer en een berging. De woonvertrekken zijn verdeeld over twee niveaus. Beneden is een cantina met een kleine binnenplaats (9 m2) en boven is er een zolder.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

300 m2 5234 m2 Ref. 6266

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Gerenoveerd landhuis met zwembad, 7 slaap- en 4 badkamers, centraal gelegen op panoramische positie in het prachtige heuvellandschap van Le Marche

€ 595.000
520 m2 36000 m2 Ref. 6263

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Villa Quintessa – Authentieke natuurstenen villa met gastenverblijf, groot zwembad, weelderige tuin en agrarisch land te koop in Le Marche Op slechts enkele minuten lopen van het historische centrum van Sant’Angelo in Pontano, in de provincie Macerata, ligt deze schitterende eigendom: een klassieke natuurstenen villa met een apart gastenverblijf, prachtig aangelegde tuin met zwembad en ruim 3,6 hectare bijbehorend agrarisch land. Gelegen in een van de mooiste gebieden van Le Marche, tussen zee en bergen, biedt deze plek rust, privacy en een adembenemend uitzicht.

€ 1.680.000

Hetzelfde type woning

160 m2 300 m2 Ref. 6286

Appartement/In borgo Dorpshuis
Charmant huis op 150 meter van het strand in Alcamo

€ 198.000
113 m2 Ref. 6277

Appartement/In borgo Dorpshuis
Sfeervol huis in het hystorisch centrum van Modica

€ 95.000

In dezelfde prijsklasse

85 m2 Ref. 6290

Appartement/In borgo
Gezellig appartement vlakbij het historisch centrum van Noto

€ 65.000
113 m2 Ref. 6277

Appartement/In borgo Dorpshuis
Sfeervol huis in het hystorisch centrum van Modica

€ 95.000