Pollenza

Le Marche

400 m2 5000 m2 Ref. 3923 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • B&B/Agriturismo
  • Restauratieproject
  • Panoramisch uitzicht
  • 30 km van meer
  • 30 km van zee
  • 3 km van dorp
  • Tuin
  • Garage: te realiseren
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Casolare Cuccagna is meer dan een grote oude boerderij. De eigenaren, twee broers, dachten erover hun landgoed met meer dan 29 hectare cultuurgrond om te zetten naar een biologisch landbouwbedrijf; Azienda Cuccagna. De nadruk zou dan liggen op olijven en spelt. Helaas zijn ze te oud om hun plannen te verwezenlijken. Daarom wordt het nu in de verkoop gezet. Dus het is niet alleen het hoofdgebouw met een erf 0,5 hectare wat in de verkoop is maar ook al hun land of een deel ervan. Omdat de landbouwgrond van goede kwaliteit is, is de te verwachtte vraagprijs ongeveer € 30.000 per hectare.

Het huis is een typische boerderij gemaakt van bakstenen. De boerderij bestrijkt circa 150 m2 met op de begane grond de stallen en opslagruimtes, op de eerste verdieping de woonvertrekken en een grote zolder (met buitenmuren van 0,80 m en in het midden 2,50 m hoog). Het totale bruikbare vloeroppervlak is circa 400 m2. Het betreft een serieus restauratieproject. Er is ook een bijgebouw van circa 20 m2.

De toegang tot de boerderij is een geasfalteerde weg en is uitstekend. Het heeft een geweldig panoramisch uitzichten met op de voorgrond de lange glooiende velden en in de verte de blauwe bergen van het Sibillini National Park.

Andere opties, naast het ontwikkelen van het landgoed voor biologische landbouw, is een agriturismo, appartementen, restaurant of misschien, zoals een lokale adviseur suggereerde, een sportcentrum…

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

200 m2 1000 m2 Ref. 6166

Villa/Boerenhuis
Prachtige authentieke boerenwoning gebouw eind 1800 op een panoramische, zeer rustige positie op 15 minuten afstand van het middeleeuwse stadje Cagli. Zwembad, 4 slaapkamers, 2 badkamers

€ 430.000
175 m2 2700 m2 Ref. 6161

Villa/Boerenhuis
Deze prachtig gelegen voormalige boerderij, volledig gerenoveerd in 2024-2025, combineert modern wooncomfort met de betoverende charme van het glooiende landschap van Le Marche. Dankzij de recente renovatie is Villa Ete direct bewoonbaar en voldoet het aan de nieuwste antiseismische bouwvoorschriften. Villa Ete heeft een open en lichte indeling, met traditionele “cotto” vloeren en klassieke balkenplafonds.

€ 369.000

Hetzelfde type woning

350 m2 15000 m2 Ref. 6173

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
Mis deze unieke kans niet om deze prachtige 18e-eeuwse masseria met trulli en een adembenemend uitzicht op het oude witte stadje Ceglie Messapica te kopen. Dit charmante stadje ligt op ongeveer 2 kilometer afstand, terwijl de prachtige stranden van de Adriatische Zee op ongeveer 25 kilometer afstand liggen. De masseria is ideaal om om te toveren in een prachtig, typisch Apulische toeristische accommodatie.

€ 530.000
360 m2 40000 m2 Ref. 6152

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
Uniek investerings- en ontwikkelproject !

€ 595.000

In dezelfde prijsklasse

140 m2 13000 m2 Ref. 6080

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Ceglie Messapica – in het hart van de Valle d’Itria, één van de meest suggestieve gebieden in Puglia, trullo met lamia van ongeveer 140 m². Het pand beschikt over 4 slaapkamers en 3 badkamers. Ideale oplossing als vakantiehuis voor privégebruik, maar ook voor toeristische verhuur. Op basis van de huidige regelgeving van de gemeente Ceglie Messapica bestaat de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor een uitbreiding van 10% van de bestaande woonoppervlakte, indien gewenst, en voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m². Voor meer informatie of om een bezoek te organiseren, aarzel niet om contact met ons op te nemen. 

€ 200.000
48 m2 Ref. 6064

Appartement/In borgo
Twee-,drie en vierkamerappartementen in een 19e eeuws bakstenen gebouw (een voormalige steenfabriek) dat momenteel wordt herontwikkeld tot luxe appartementencomplex aan de rand van een dorpje ligt op slechts 5 minuten van Alassio een van de meest gerenommeerde Italiaanse badplaatsen. De nog beschikbare appartementen variërend van 48 tot 88 m2 liggen in de prijsrange van € 200.000,- tot € 300.000,-. Plattegronden van de diverse types kunt u bij ons opvragen.

€ 200.000