Ceglie Messapica

Puglia

• Verkocht
140 m2 13000 m2 4 3 Ref. 6080 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Restauratieproject
  • 25 km van zee
  • 7 km van dorp
  • Tuin
  • Open Haard
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Verkocht

Kenmerken:

  • Woonoppervlakte: 140 m²
  • Perceeloppervlakte: 13.000 m²
  • Terras: 100 m²
  • Slaapkamers: 4
  • Badkamers: 3
  • Houtoven
  • Waterreservoirs: 2
  • Veranda
  • Open haard

In het hart van de Valle d’Itria, tussen de eeuwenoude eiken- en dennenbomen, verschijnt plotseling dit pand, bijna een surrealistisch schouwspel, onlangs gerestaureerd, ondergedompeld in een perceel van ruim 13.000 m² welke gedeeltelijk beplant is met olijfbomen en fruitbomen en waar je via een lange laan omzoomd met pijnbomen naar het pand rijdt.

Het pand is verdeeld in twee delen waarbij de ruimtes, vormen en volumes de geschiedenis respecteren en in harmonieus evenwicht naast elkaar staan. In het grote deel vinden we een ruime en comfortabele woonkamer met 2 slaapkamers en een badkamer, aangrenzend is er een trullo met drie koepels met nog een slaapkamer en badkamer en het tweede deel bestaat uit een grote woonkeuken, een slaapkamer en een badkamer. Op het terras vinden we een kleine opslagruimte. Verder zijn er twee grote en ruime waterreservoirs, een grote houtoven en een veranda waar je kunt relaxen tijdens de warme zomerdagen.

Op basis van de huidige regelgeving van de gemeente Ceglie Messapica bestaat de mogelijkheid om een ​​vergunning aan te vragen voor een uitbreiding van 10% van de bestaande woonoppervlakte, indien gewenst, en voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m².

In dit pand komt het echte, authentieke Puglia terug, geschikt voor zowel degenen die er voor de eerste keer komen en er een magische plek van willen maken als hun vakantiehuis, als voor degenen die hier hun hele leven willen blijven en er een hun permanente woonplaats van willen maken.

Afstanden:

  • Ceglie Messapica: 7 km
  • Ostuni: 17 km
  • Martina Franca: 14 km
  • Cisternino: 15 km
  • Adriatische Zee: 25 km
  • Internationale luchthaven Brindisi: 60 km
  • Internationale luchthaven van Bari: 98 km

Voor meer informatie of om een ​​bezoek te organiseren, aarzel niet om contact met ons op te nemen.

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Puglia)

75 m2 12336 m2 Ref. 6504

Villa/Boerenhuis
Recent gerenoveerde trullo met meerdere koepels, gelegen op een perceel van circa 12.336 m² met olijfgaard. De woning van 75 m² beschikt over een leefruimte met open haard, een slaapkamer, extra ruimte en badkamer, en is uitgerust met moderne voorzieningen zoals vloerverwarming, WiFi en een alarmsysteem. Volledig omheind en gunstig gelegen nabij Ceglie Messapica en Ostuni. Ideaal voor liefhebbers van rust en authenticiteit.

Verkocht € 110.000
85 m2 1085 m2 Ref. 6501

Villa/Boerenhuis
Op slechts 2 km van het centrum van San Vito dei Normanni en ongeveer 13 km van de zee, bieden wij een villa met zwembad te koop aan, omringd door groen. De woning van 85 m² bestaat uit een woonkamer met open haard, woonkeuken, twee slaapkamers en twee badkamers. Een overdekte veranda van 20 m² maakt het mogelijk om het woongedeelte ook buiten optimaal te gebruiken. Het perceel van 1.085 m² is goed onderhouden en beschikt over een zwembad, houtoven en ruime ontspanningszones. De woning is voorzien van airconditioning, een artesische waterput, een waterreservoir en een septische tank. Toegang via een elektrische poort en het terrein is volledig omheind. Ideale oplossing zowel als privéwoning als als investering in de toeristische verhuurmarkt.

€ 248.000

Hetzelfde type woning

225 m2 20000 m2 Ref. 6491

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
In het hart van het betoverende Apulische platteland, tussen Ceglie Messapica en Cisternino, bieden wij een charmante, authentieke stenen boerenwoning te koop aan, gelegen in een rustige en prachtige natuurlijke omgeving. De woning dient volledig gerenoveerd te worden. Dit object is ideaal als sfeervolle privéwoning of als investering voor toeristische verhuur, dankzij de ligging in één van de meest populaire gebieden van Puglia, nabij Ostuni, Cisternino, Ceglie Messapica en Martina Franca.

€ 330.000
165 m2 19500 m2 Ref. 6444

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
In het hart van de beroemde Valle d'Itria bevindt zich deze authentieke boerderij met trullo. De woning verkeert in uitstekende constructieve staat, maar heeft enkele renovatiewerkzaamheden nodig. Het huis bestaat uit 5 slaapkamers, 3 badkamers, een woonkamer en een keuken. Ideale ligging, op korte afstand van charmante plaatsen zoals Ostuni, Ceglie Messapica, Locorotondo en Martina Franca, en gunstig gelegen ten opzichte van de luchthavens van Bari en Brindisi. Aarzel niet om contact met ons op te nemen voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.

€ 430.000

In dezelfde prijsklasse

48 m2 Ref. 6064

Appartement/In borgo
Twee-,drie en vierkamerappartementen in een 19e eeuws bakstenen gebouw (een voormalige steenfabriek) dat momenteel wordt herontwikkeld tot luxe appartementencomplex aan de rand van een dorpje ligt op slechts 5 minuten van Alassio een van de meest gerenommeerde Italiaanse badplaatsen. De nog beschikbare appartementen variërend van 48 tot 88 m2 liggen in de prijsrange van € 200.000,- tot € 300.000,-. Plattegronden van de diverse types kunt u bij ons opvragen.

€ 200.000