Kenmerken:
In het hart van de Valle d’Itria, tussen de eeuwenoude eiken- en dennenbomen, verschijnt plotseling dit pand, bijna een surrealistisch schouwspel, onlangs gerestaureerd, ondergedompeld in een perceel van ruim 13.000 m² welke gedeeltelijk beplant is met olijfbomen en fruitbomen en waar je via een lange laan omzoomd met pijnbomen naar het pand rijdt.
Het pand is verdeeld in twee delen waarbij de ruimtes, vormen en volumes de geschiedenis respecteren en in harmonieus evenwicht naast elkaar staan. In het grote deel vinden we een ruime en comfortabele woonkamer met 2 slaapkamers en een badkamer, aangrenzend is er een trullo met drie koepels met nog een slaapkamer en badkamer en het tweede deel bestaat uit een grote woonkeuken, een slaapkamer en een badkamer. Op het terras vinden we een kleine opslagruimte. Verder zijn er twee grote en ruime waterreservoirs, een grote houtoven en een veranda waar je kunt relaxen tijdens de warme zomerdagen.
Op basis van de huidige regelgeving van de gemeente Ceglie Messapica bestaat de mogelijkheid om een vergunning aan te vragen voor een uitbreiding van 10% van de bestaande woonoppervlakte, indien gewenst, en voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m².
In dit pand komt het echte, authentieke Puglia terug, geschikt voor zowel degenen die er voor de eerste keer komen en er een magische plek van willen maken als hun vakantiehuis, als voor degenen die hier hun hele leven willen blijven en er een hun permanente woonplaats van willen maken.
Afstanden:
Voor meer informatie of om een bezoek te organiseren, aarzel niet om contact met ons op te nemen.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
Tussen Ceglie Messapica en Francavilla Fontana, in het hart van de Valle d'Itria, ligt dit karaktervolle landelijke complex bestaande uit een ruime boerenwoning, authentieke trulli, een traditionele lamia met houtoven en open haard en een garage. Het volledig te renoveren eigendom bevindt zich op een perceel van circa 15.764 m² met prachtige eeuwenoude olijfbomen en biedt volop mogelijkheden om een exclusieve woning, vakantievilla of charmante kleine toeristische accommodatie te realiseren, midden in het authentieke landschap van Puglia.
Villa/Boerenhuis
Midden in het betoverende landschap van de Valle d’Itria ligt dit elegante complex van een gerenoveerde trullo en lamia, waar authenticiteit, privacy en modern comfort samenkomen. De woning beschikt over twee slaapkamers, een ruime leefruimte met open keuken, twee badkamers en prachtige buitenruimtes met zwembad, buitenkeuken, houtoven en barbecue. Omgeven door een perceel van circa 6.800 m² met eeuwenoude olijfbomen, kurkeiken en mediterrane vegetatie vormt dit een unieke kans voor wie droomt van een karaktervolle woning of investering in één van de meest geliefde regio’s van Puglia.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
Tussen Ceglie Messapica en Francavilla Fontana, in het hart van de Valle d'Itria, ligt dit karaktervolle landelijke complex bestaande uit een ruime boerenwoning, authentieke trulli, een traditionele lamia met houtoven en open haard en een garage. Het volledig te renoveren eigendom bevindt zich op een perceel van circa 15.764 m² met prachtige eeuwenoude olijfbomen en biedt volop mogelijkheden om een exclusieve woning, vakantievilla of charmante kleine toeristische accommodatie te realiseren, midden in het authentieke landschap van Puglia.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Charmante villa van ca. 100 m² te koop nabij Ostuni, gelegen in de rust van het Pugliese platteland. De woning beschikt over een veranda, woonkamer met open haard, kitchenette, 3 slaapkamers en 2 badkamers. Rondom ligt een perceel van ca. 2.500 m² met een klein dennenbos, terras, waterreservoir en de villa is voorzien van airconditioning. Een ideale woning voor wie op zoek is naar rust, ruimte en de authentieke sfeer van Puglia, op korte afstand van de zee en voorzieningen.
Villa/Boerenhuis
Dit goed bewoonbaar huis staat te koop in Le Marche. Villa Ulissi is een klassiek landhuis gelegen aan de rand van een klein stadje. Het ligt landelijke het is maar goed bereikbaar met een goed onderhouden asfaltweg. Daardoor ben je binnen enkele minuten in het fraai en historische centrum van Sant’Angelo in Pontano.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
Het huis is een typische boerderij gemaakt van bakstenen. De boerderij bestrijkt circa 150 m2 met op de begane grond de stallen en opslagruimtes, op de eerste verdieping de woonvertrekken en een grote zolder (met buitenmuren van 0,80 m en in het midden 2,50 m hoog). Het totale bruikbare vloeroppervlak is circa 400 m2. Het betreft een serieus restauratieproject. Er is ook een bijgebouw van circa 20 m2.