Camporotondo di Fiastrone

Le Marche

200 m2 5000 m2 Ref. 3924 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Restauratieproject
  • Panoramisch uitzicht
  • 35 km van meer
  • 40 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Garage: ja
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Casa Ausilia is een oude boerderij gebouwd rond 1912. Het is structureel in een redelijke staat maar het vereist wat werk om het weer bewoonbaar te maken. Het is mogelijk dat er onder de huidige pleisterlaag mooie oude stenen zitten die vaak werden gebruikt aan het begin van de 20e eeuw. De boerderij heeft een mooi panoramisch uitzicht op het Sibillini bergen.

Op het moment is er een garage en berging op de begane grond en bevindt het woongedeelte zich op de eerste verdieping. De totale vloeroppervlakte van het hoofdgebouw is circa 200m2 en van het bijgebouw circa 60 m2. Inbegrepen in de vraagprijs is 5000 m2 land (met enkele olijfbomen) maar het is mogelijk om meer land te kopen. Ook heeft de eigenaar een schuur in de buurt te koop (niet inbegrepen in de prijs) met een vloeroppervlak van 200 m2.

Het huis is aangesloten op het water en de elektriciteit. Een goed onderhouden asfaltweg zorgt dat het huis goed bereikbaar is. Het stadje, Camporotondo di Fiastrone, ligt op ongeveer 2 km afstand. De snelweg (superstrada) is slecht 10 min. rijden. En het strand is te bereiken binnen 40 min.!

  • Camporotondo di Fiastrone Le Marche
  • Camporotondo di Fiastrone Le Marche
  • Camporotondo di Fiastrone Le Marche
  • Camporotondo di Fiastrone Le Marche
  • Camporotondo di Fiastrone Le Marche
  • Camporotondo di Fiastrone Le Marche
  • Camporotondo di Fiastrone Le Marche
  • Camporotondo di Fiastrone Le Marche
  • Camporotondo di Fiastrone Le Marche
  • Camporotondo di Fiastrone Le Marche

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

550 m2 60000 m2 Ref. 6571

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Agriturismo Colle Verde is een volledig operationele agriturismo, gelegen in het glooiende landschap van de provincie Ancona op circa 6 hectare landbouwgrond en bijna 1 hectare fraai aangelegde tuin. Het landgoed beschikt over een prachtig gerestaureerde 18e-eeuwse boerderij met drie appartementen, drie gastenkamers met eigen badkamer, een Tiny House, glampingtent, camperplaats en een nieuw zwembad van 15 × 5 meter. Daarmee biedt het een unieke combinatie van wonen, ondernemen en uitbreidingsmogelijkheden in het hart van Le Marche.

€ 890.000
349 m2 2270 m2 Ref. 6570

Villa/Boerenhuis
Gelegen in het glooiende landschap van Le Marche biedt Casa Antonella een nieuw gebouwde, energiezuinige boerderij met panoramisch uitzicht en een flexibele indeling. De woning is verdeeld in twee zelfstandige appartementen, waarvan één volledig is afgewerkt en het andere nog geheel naar eigen wens kan worden ingericht. De woning beschikt over in totaal 349 m² woonoppervlak, een ruime zolder en een perceel van 2.270 m², met de mogelijkheid om extra grond aan te kopen tot circa 11.090 m².

€ 290.000

Hetzelfde type woning

465 m2 4800 m2 Ref. 6569

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Gelegen in de rustige heuvels nabij San Severino Marche biedt Casa Carpignano een voormalige boerderij met circa 465 m² woonoppervlak in casco staat, klaar om volledig naar eigen wens af te werken. De woning ligt op een perceel van circa 4.800 m² met vrij uitzicht over het landschap en beschikt daarnaast over twee vrijstaande bijgebouwen, waardoor dit een uitstekende kans is om een ruime landelijke woning te realiseren in het hart van Le Marche.

€ 175.000
850 m2 82924 m2 Ref. 6551

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
In het hart van de Valle d'Itria, op slechts 1 km van Locorotondo, ligt deze unieke historische masseria met authentieke trulli, meer dan 8 hectare grond en een adembenemend panoramisch uitzicht. Een exclusief eigendom die perfect is als prestigieuze privéresidentie of als investering in een luxe hospitalityproject.

€ 2.300.000

In dezelfde prijsklasse

42 m2 6528 m2 Ref. 6573

Villa/Boerenhuis
Op een rustige en strategische locatie, op korte afstand van San Vito dei Normanni en de stranden van de Adriatische kust, bieden wij deze vrijstaande landelijke woning aan van circa 42 m², gelegen op een landbouwperceel van 6.528 m². De woning beschikt over een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een veranda, een garage, een open haard en een artesische waterput. Ideaal als vakantiewoning of als permanente woning midden in het groen, met ruime buitenmogelijkheden en de perfecte combinatie van rust, privacy en gemakkelijke toegang tot voorzieningen en belangrijke verbindingswegen.

€ 99.000
78 m2 8285 m2 Ref. 6566

Villa/Boerenhuis
In Belvedere Langhe, in het authentieke hart van de Alta Langa en op korte afstand van het schilderachtige dorpscentrum, bieden wij een charmant klein pareltje midden in de natuur aan.

€ 95.000