Camporotondo di Fiastrone

Le Marche

200 m2 5000 m2 Ref. 3924 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Restauratieproject
  • Panoramisch uitzicht
  • 35 km van meer
  • 40 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Garage: ja
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Casa Ausilia is een oude boerderij gebouwd rond 1912. Het is structureel in een redelijke staat maar het vereist wat werk om het weer bewoonbaar te maken. Het is mogelijk dat er onder de huidige pleisterlaag mooie oude stenen zitten die vaak werden gebruikt aan het begin van de 20e eeuw. De boerderij heeft een mooi panoramisch uitzicht op het Sibillini bergen.

Op het moment is er een garage en berging op de begane grond en bevindt het woongedeelte zich op de eerste verdieping. De totale vloeroppervlakte van het hoofdgebouw is circa 200m2 en van het bijgebouw circa 60 m2. Inbegrepen in de vraagprijs is 5000 m2 land (met enkele olijfbomen) maar het is mogelijk om meer land te kopen. Ook heeft de eigenaar een schuur in de buurt te koop (niet inbegrepen in de prijs) met een vloeroppervlak van 200 m2.

Het huis is aangesloten op het water en de elektriciteit. Een goed onderhouden asfaltweg zorgt dat het huis goed bereikbaar is. Het stadje, Camporotondo di Fiastrone, ligt op ongeveer 2 km afstand. De snelweg (superstrada) is slecht 10 min. rijden. En het strand is te bereiken binnen 40 min.!

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

97 m2 80 m2 Ref. 6434

Appartement/In borgo
Ruim en comfortabel panoramisch appartement gelegen in een elegante villa, met prachtig vrij uitzicht van de Adriatische Zee tot de heuvels van Le Marche. De woning beschikt over lichte leefruimtes, twee slaapkamers, een veelzijdige loft, airconditioning en centrale verwarming. Buiten vindt u een privé tuinzone met overdekte gazebo, ideaal om te ontspannen en buiten te dineren, evenals toegang tot een groot gemeenschappelijk infinity-zwembad. Rustig gelegen in het groen, maar toch op korte afstand van historische stadjes en de stranden aan de Adriatische kust.

€ 320.000
126 m2 70000 m2 Ref. 6433

Villa/Boerenhuis
Casa Paolina is een energiezuinige, vrij gelegen woning met volledige privacy en een schitterend uitzicht op de Monti Sibillini, gelegen op circa 7 hectare grond aan de rivier de Tennacola. De woning combineert traditionele architectuur met lichte, moderne woonruimtes, duurzame installaties en biedt extra potentieel dankzij bijgebouwen, bosgrond en een geregistreerde ruïne met herbouwmogelijkheid.

€ 325.000

Hetzelfde type woning

218 m2 7900 m2 Ref. 6423

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Gedeeltelijk te renoveren woning met 4 slaap- en 2 badkamers, zwembad en een terrein met 100 olijfbomen, gelegen in het middeleeuwse Piticchio

€ 260.000
220 m2 42000 m2 Ref. 6409

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Restauratieproject - landhuis in Ostra met bijgebouw en 4,2 ha grond

€ 160.000

In dezelfde prijsklasse

83 m2 54 m2 Ref. 6426

Appartement/In borgo
In het hart van Santa Maria Coghinas, een betoverend dorp in het noorden van Sardinië dat bekendstaat om zijn natuurlijke thermale baden en de uitstekende levenskwaliteit, bieden wij een gelijkvloers appartement te koop aan met een overdekt terras en een privétuin. Perfect voor wie wil wonen of investeren in een rustige en authentieke omgeving, tussen wellness, natuur en zee.

€ 99.000
70 m2 Ref. 6408

Appartement/In borgo
Stenen appartement gelegen in het centrum van de middeleeuwse stad Borgo Verrandi (deel van de stad Ventimiglia). Modern comfort met alle karakteristieke kenmerken. Het appartement bestaat uit een woonkeuken, 3 slaapkamers en 2 badkamers met balkon en prachtig uitzicht over de Roya-vallei.

€ 100.000