Te koop is Casa Acera is een oude boerderij met een geweldig mooi uitzicht. Je hebt een goed zicht op Monte Ascencione en het Sibillini-gebergte met de beroemde Monte Sibilla en Monte Ventore. Bovendien, wanneer het weer helder is, zijn de bergen in Abruzzo en Gran Sasso goed te zien. Dichterbij het huis zijn onder andere de charmante heuveltop stadjes Sant’Angelo in Pontano, Penna San Giovanni en Monte San Martino zichtbaar.
Er is wat werk verzet. Maar het is nog wel veel werk om dit huis om te bouwen tot een echt vakantiehuis of appartementen. Ook vraagt de vrijstaande pizzaoven nog wat aandacht voordat het vuur kan worden ontstoken. Echter, de locatie in combinatie met een goede toegang en de beschikbare vloeroppervlakte van bijna 250 m2 maakt het een zeer aantrekkelijke propositie.
Inbegrepen in de prijs is circa 3500 m2 grond. Er is dus voldoende ruimte voor een zwembad. De eigenaar is bereid om meer grond te verkopen indien nodig. Privacy is al gegarandeerd omdat het huis een eigen toegangsweg heeft (strada bianca). Toch bent u zeer snel terug op de verharde weg en op weg naar een van vele historische stadjes, de bergen of het strand!
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Gerenoveerd hoekhuis in prachtige borgo, bestaande uit 2 onafhankelijke appartementen, garage, dakterras
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Gerenoveerd appartement in Montefabbri, 2 slaap- en 2 badkamers, garage en panoramisch terras
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
In het hart van de beroemde Valle d'Itria bevindt zich deze authentieke boerderij met trullo. De woning verkeert in uitstekende constructieve staat, maar heeft enkele renovatiewerkzaamheden nodig. Het huis bestaat uit 5 slaapkamers, 3 badkamers, een woonkamer en een keuken. Ideale ligging, op korte afstand van charmante plaatsen zoals Ostuni, Ceglie Messapica, Locorotondo en Martina Franca, en gunstig gelegen ten opzichte van de luchthavens van Bari en Brindisi. Aarzel niet om contact met ons op te nemen voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Gedeeltelijk te renoveren woning met 4 slaap- en 2 badkamers, zwembad en een terrein met 100 olijfbomen, gelegen in het middeleeuwse Piticchio
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Gerenoveerd appartement in Montefabbri, 2 slaap- en 2 badkamers, garage en panoramisch terras
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Appartement in Montefabbri met 1 slaapkamer en 2 badkamers (met mogelijkheid een tweede slaapruimte te realiseren.