Te koop is Casa Acera is een oude boerderij met een geweldig mooi uitzicht. Je hebt een goed zicht op Monte Ascencione en het Sibillini-gebergte met de beroemde Monte Sibilla en Monte Ventore. Bovendien, wanneer het weer helder is, zijn de bergen in Abruzzo en Gran Sasso goed te zien. Dichterbij het huis zijn onder andere de charmante heuveltop stadjes Sant’Angelo in Pontano, Penna San Giovanni en Monte San Martino zichtbaar.
Er is wat werk verzet. Maar het is nog wel veel werk om dit huis om te bouwen tot een echt vakantiehuis of appartementen. Ook vraagt de vrijstaande pizzaoven nog wat aandacht voordat het vuur kan worden ontstoken. Echter, de locatie in combinatie met een goede toegang en de beschikbare vloeroppervlakte van bijna 250 m2 maakt het een zeer aantrekkelijke propositie.
Inbegrepen in de prijs is circa 3500 m2 grond. Er is dus voldoende ruimte voor een zwembad. De eigenaar is bereid om meer grond te verkopen indien nodig. Privacy is al gegarandeerd omdat het huis een eigen toegangsweg heeft (strada bianca). Toch bent u zeer snel terug op de verharde weg en op weg naar een van vele historische stadjes, de bergen of het strand!
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Boerenhuis van natuursteen op prachtige, centrale locatie, bestaand uit 2 onafhankelijke wooneenheden, direct te bewonen.
Villa/Boerenhuis
Prachtig landhuis met zwembad op panoramische positie.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Te koop op slechts 2 kilometer van San Vito dei Normanni en ongeveer 8 kilometer van de ongerepte stranden van het natuurreservaat Torre Guaceto, een volledig gerenoveerde oude boerenwoning en twee te renoveren gebouwen op een landbouwgrond van ongeveer 3,5 hectare. Het is mogelijk om de benodigde vergunningen aan te vragen voor de aanleg van een zwembad van maximaal 40 m² en voor een uitbreiding van de bestaande oppervlakte, waardoor deze woning een ideale oplossing is voor zowel privéwoning als charmante toeristische accommodatie.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
Op slechts 5 kilometer van Ceglie Messapica, de "hoofdstad van de gastronomie van Puglia", ligt dit pand bestaande uit een trullo met drie koepels en een woonboerderij op twee verdiepingen. De woning beschikt over 3 slaapkamers en 2 badkamers. Het omliggende perceel heeft een oppervlakte van circa 25.000 m², waardoor u volop privacy heeft. Dit pand is de ideale investering voor wie op zoek is naar rust en authenticiteit. Neem contact met ons op voor een afspraak om dit prachtige pand te bezichtigen en laat u betoveren door dit stukje paradijs!
Appartement/In borgo
Studio-appartement in de 19de-eeuwse wijk Ostuni, onlangs gerenoveerd met hoogwaardige materialen en van alle gemakken voorzien, zoals een klein verwarmd zwembad met bubbelbad en een verticale waterval. Een uitstekende investering voor toeristische verhuur, maar ook om simpelweg volop te genieten van deze fascinerende Witte Stad.
Appartement/In borgo
Il Castellino is een boetiekappartementencomplex met 12 prachtige appartementen op een strategische locatie in Piemonte, inclusief volledig ingerichte keukens en hoogwaardige afwerking. Alle 12 zijn scherp geprijsde appartementen met 2 slaapkamers, een eigen wijnkelder, privégarage of carport, gemeenschappelijk zwembad en groene zones. Er is onlangs een appartement beschikbaar gekomen in dit prachtige complex.