In het prachtige heuvellandschap van Macerata,met op de achtergrond de Sibillini bergen, ligt Azienda Mastrocola. Omringd door talloze fantastische middeleeuwse stadjes en op slechts 40 km van de Adriatische zee en 35 km van het Sibillini nationaal park.
Door de opzet van Azienda Mastrocola en de inrichting van de appartementen is het kindvriendelijk en uiterst geschikt voor gezinnen met kinderen van alle leeftijden.
Azienda Mastrocola ligt op 5 km van Loro Piceno, bekend om het vino cotto feest. De zeven appartementen, of beter gezegd huizen, worden omringd door een hectare mooi aangelegde tuin. Iedere woning heeft een eigen parkeerplaats en een eigen terras en tuin. Gemeenschappelijk is het lager gelegen zwembad van 5×18 meter. Omringd door een groot terras met adembenemend uitzicht, mooie comfortabele ligbedden en een pergola voor de nodige schaduw.
De appartementen, eigenlijk volledige huizen, hebben ieder hun eigen ontwerp en zijn gerestaureerd naar hoge maatstaaf. De plafonds met houten balken en cotto tegels, de pianelle vloeren, de muren “a vista” dragen allemaal bij tot een zeer warme authentieke sfeer. Ieder appartement is zeer comfortabel en mooi ingericht. Ieder met eigen parkeerplaats, ingang op begane grond en terras met tuin.
Rosso Conero is een geweldig appartement om optimaal te genieten van La Dolce Vita. Het appartement in een borgo is volledig ingericht en voorziet in alle gemakken. Overigens is er ook een beheerder die alle zorgen uit handen kan nemen ten aanzien van het beheer van het appartement.
Open een fles Verdicchio di Matelica of Rosso Conero om te genieten van de zonsondergang; de altijd weer prachtige verandering, van licht en geluid, van dag naar nacht. Sta versteld van de overvloed aan sterren aan de hemel. Deel het gevoel van geluk in dit prachtige deel van Italië.
Het appartement is 72 m2 en heeft twee slaapkamers, een badkamer, open keuken, wasmachine en een terras van 30 m2 dat te bereiken is vanuit de woonkamer alsmede de keuken door middel van dubbele openslaande deuren. Ook is er een externe aluminium berging voor fietsen, BBQ e.d. Verder is het appartement voorzien van CV en Wifi. In de afgelopen twee jaar is het dak van de portico vervangen, horren in de deuren van de slaapkamers geplaatst en zijn de houten luiken vervangen door aluminium luiken; duurzaam en onderhoudsarm.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Villa Barbara is een prachtig gerestaureerde natuurstenen boerderij in het glooiende landschap van Le Marche, met panoramisch uitzicht op de Sibillini Mountains en gelegen aan de rand van het Parco Nazionale dei Monti Sibillini, tussen Sarnano en San Ginesio. De woning van circa 331 m² beschikt over 5 slaapkamers en 5 badkamers, een zwembad (7 x 12 m), een omheinde tuin van circa 5.000 m² met fruitbomen en 15 hectare bosgrond, wat zorgt voor rust, privacy en prachtige uitzichten.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Gerenoveerd hoekhuis in prachtige borgo, bestaande uit 2 onafhankelijke appartementen, garage, dakterras
Appartement/In borgo
In Vercana, aan de zonnige westkust van het Comomeer, bieden we deze recent gebouwde appartementen aan in een klein, exclusief wooncomplex, gebouwd in een moderne stijl met een zwembad. Uitstekende ligging met de hele dag zon en een spectaculair PANORAMISCH uitzicht op het meer!
Appartement/In borgo
Appartement met prachtig uitzicht op het Lago Maggiore Op de eerste heuvels boven Stresa, de parel van het Lago Maggiore, in het dorpje Levo, staat dit mooie appartement met adembenemend uitzicht op het meer te koop. De woning maakt deel uit van een kleinschalig complex met slechts 7 appartementen en bevindt zich op de bovenste verdieping, met een directe toegang vanaf de straat.
Villa/Boerenhuis
Deze karakteristieke woning ligt op het betoverende platteland van Ostuni en is zeer interessant als vakantiehuis of investering. De ligging is ideaal: slechts 5 km van de beroemde “Città Bianca” Ostuni en op korte afstand van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Een uitstekende kans voor wie op zoek is naar een authentieke woning in Puglia met zeezicht.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
Vrijstaande woning in een rustige wijk van Usini, ideaal gelegen tussen Alghero en Sassari, op korte afstand van luchthaven en stranden. De woning beschikt over een lichte woonkamer, aparte keuken, drie slaapkamers, twee badkamers en een ruime tuin met barbecuezone. Hoogwaardige afwerking, waterreservoir, airconditioning, beveiligingssysteem en eigen parkeerplaats maken het geheel compleet. Comfort, privacy en bereikbaarheid komen hier samen in een instapklare mediterrane woning.