In het prachtige heuvellandschap van Macerata,met op de achtergrond de Sibillini bergen, ligt Azienda Mastrocola. Omringd door talloze fantastische middeleeuwse stadjes en op slechts 40 km van de Adriatische zee en 35 km van het Sibillini nationaal park.
Door de opzet van Azienda Mastrocola en de inrichting van de appartementen is het kindvriendelijk en uiterst geschikt voor gezinnen met kinderen van alle leeftijden.
Azienda Mastrocola ligt op 5 km van Loro Piceno, bekend om het vino cotto feest. De zeven appartementen, of beter gezegd huizen, worden omringd door een hectare mooi aangelegde tuin. Iedere woning heeft een eigen parkeerplaats en een eigen terras en tuin. Gemeenschappelijk is het lager gelegen zwembad van 5×18 meter. Omringd door een groot terras met adembenemend uitzicht, mooie comfortabele ligbedden en een pergola voor de nodige schaduw.
De appartementen, eigenlijk volledige huizen, hebben ieder hun eigen ontwerp en zijn gerestaureerd naar hoge maatstaaf. De plafonds met houten balken en cotto tegels, de pianelle vloeren, de muren “a vista” dragen allemaal bij tot een zeer warme authentieke sfeer. Ieder appartement is zeer comfortabel en mooi ingericht. Ieder met eigen parkeerplaats, ingang op begane grond en terras met tuin.
Rosso Conero is een geweldig appartement om optimaal te genieten van La Dolce Vita. Het appartement in een borgo is volledig ingericht en voorziet in alle gemakken. Overigens is er ook een beheerder die alle zorgen uit handen kan nemen ten aanzien van het beheer van het appartement.
Open een fles Verdicchio di Matelica of Rosso Conero om te genieten van de zonsondergang; de altijd weer prachtige verandering, van licht en geluid, van dag naar nacht. Sta versteld van de overvloed aan sterren aan de hemel. Deel het gevoel van geluk in dit prachtige deel van Italië.
Het appartement is 72 m2 en heeft twee slaapkamers, een badkamer, open keuken, wasmachine en een terras van 30 m2 dat te bereiken is vanuit de woonkamer alsmede de keuken door middel van dubbele openslaande deuren. Ook is er een externe aluminium berging voor fietsen, BBQ e.d. Verder is het appartement voorzien van CV en Wifi. In de afgelopen twee jaar is het dak van de portico vervangen, horren in de deuren van de slaapkamers geplaatst en zijn de houten luiken vervangen door aluminium luiken; duurzaam en onderhoudsarm.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Gelegen op een panoramische locatie, op vijf minuten van het centrum van Servigliano, biedt deze villa ca. 290 m² woonruimte, een zwembad en een tuin van 10.117 m² met olijfbomen en fruitbomen. De woning beschikt over 4 slaapkamers, meerdere woonkamers, 5 badkamers en een zelfstandig appartement met solariumterras. Voorzien van LPG‑verwarming, thermo‑haarden, zonnepanelen en septic tank. Ideaal als permanent verblijf, vakantiehuis of kleinschalig toeristisch gebruik.
Villa/Boerenhuis
Prachtig gerestaureerde traditionele stenen boerderij te koop op slechts enkele minuten van Penna San Giovanni, gelegen op een rustige, verhoogde positie met adembenemend panoramisch uitzicht over de glooiende heuvels van Le Marche. De woning beschikt over een ruime tuin, een privézwembad en elegante interieurs die rustieke charme combineren met moderne comfort, ideaal als gezinswoning, vakantiehuis of investeringspand.
Appartement/In borgo
Modern appartement van circa 70 m² op loopafstand van het strand, gelegen in een kleinschalig complex met gedeeld zwembad. De woning beschikt over twee slaapkamers, een badkamer en een ruime living met open keuken. Grote veranda/terras en een privé tuin zorgen voor optimaal buitenleven. Inclusief privé parkeerplaats. De foto’s tonen mogelijke afwerkingen; indeling, materialen en inrichting kunnen door de koper worden gekozen. Ideaal als vakantiewoning, tweede huis of investering op Sardinië.
Appartement/In borgo
Dorpshuis
Appartement nabij het historische centrum van de barokke stad Martina Franca. Het pand bestaat uit 2 slaapkamers, 3 badkamers, een lichte woonkamer en een ruime keuken/eetkamer. Het gebouw dateert uit 1700 en is voorzien van alle moderne comfort. Daarnaast heeft de conserverende restauratie de originele architectonische elementen behouden, waardoor dit appartement niet alleen een woonplek is, maar ook een kunstwerk om te bewonderen.
Exclusief vakantiecomplex met 22 moderne units in Isola Rossa – La Marinedda / Paduledda, met zeezicht en op loopafstand van het strand en restaurants. Oplevering in 2027. Elke woning beschikt over een hal, ruime living met keuken, 2 slaapkamers, 2 badkamers, een grote veranda en eigen parkeerplaats. Hoogwaardige materialen, moderne afwerking en een gedeeld zwembad maken dit project ideaal voor eigen gebruik of investering. Unieke ligging aan een van de mooiste kustgebieden van Noord-Sardinië.
Appartement/In borgo
Modern appartement van circa 70 m² op loopafstand van het strand, gelegen in een kleinschalig complex met gedeeld zwembad. De woning beschikt over twee slaapkamers, een badkamer en een ruime living met open keuken. Grote veranda/terras en een privé tuin zorgen voor optimaal buitenleven. Inclusief privé parkeerplaats. De foto’s tonen mogelijke afwerkingen; indeling, materialen en inrichting kunnen door de koper worden gekozen. Ideaal als vakantiewoning, tweede huis of investering op Sardinië.