Tovere

Amalfi-Sorrento

145 m2 170 m2 2 2 Ref. 4882 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op zee
  • 6 km van zee
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Een perfecte hide-away. Weg van de drukte, gezegend met een prachtig uitzicht en heerlijk ruim met twee tot drie slaapkamers en badkamers, een panorama terras en een balkon over de volle breedte. Met verder een ruime living en aparte keuken, heeft dit appartement in Tovere veel te bieden. Gelegen in een hoger deel van de wereldvermaarde Amalfi met haar pittoreske plaatsjes, de combi van authentieke dorpjes en een jet set achtige ambiance, bevind je je op korte afstand van alle geneugten en maak je tegelijkertijd onderdeel uit van een nog echt Zuid-Italiaans, onopgesmukt buurtschapje.  

Een appartement met enorm veel potentie. Dat is wat je absoluut kan zeggen van het appartement met studio in Tovere aan de Amalfikust, dat met een beetje ‘toveren’ kan worden veranderd in een geweldig appartement met meerdere terrassen met zeezicht en volop leefruimte. De eerste foto geeft al meteen de potentie van de living met schuifpui naar het terras met zeezicht weer die een wereld van verschil vormt met de actuele situatie in de tweede foto. Kijk vooral door de lege ruimtes heen, geef in gedachten het donkerbruine houtwerk een wit verfje, bedenk hoeveel klasse en sfeer een houten of keramisch houten vloer zou toevoegen. En zo wordt al meteen duidelijk dat dit appartement een prima basis verschaft om er een eigentijds vakantie thuis van te maken. Schat vooral de karakteristieke bogen op waarde, het zonnige karakter van het huis met de vele raampartijen, het brede balkon en het ruime dakterras vanwaar je een geweldig uitzicht hebt op de wereldvermaarde kliffenkust van de Amalfi. Kleed het aan met planten, misschien een jacuzzi met uitzicht, en het plaatje verandert compleet!

Het benodigde werk kan als minpunt gezien worden, maar is in feite een groot voordeel: dit soort ruime appartementen met terrassen met zeezicht én een veel begeerde ruime garage, kosten aan de Amalfikust in de regel veel meer dan de huidige vraagprijs. Omdat het appartement een goede structurele basis heeft en de werkzaamheden grotendeels van cosmetische aard zijn op de studio na, betalen werkzaamheden zich meteen uit in een significante waardestijging.  Daarbij bieden werkzaamheden de mogelijkheid om het huis naar eigen smaak aan te passen en in te richten. De extra ruimte die uitkomt op het terras beneden zou idealiter een derde slaapkamer kunnen worden, waarmee het appartement ook een groot verhuur potentieel verkrijgt.

Omschrijving: via een buitentrap betreed je het huis in een ruime hal die toegang geeft tot de woonkamer met open haard en openslaande naar het balkon met zeezicht. Een lange buitenruimte waar ook de overige ruimtes op uitkomen. Voor het balkon ligt het panorama terras met aan rechterzijde de studio, via paar treden omlaag bereikbaar. Rechts van de woonkamer ligt de keuken, door een ronde boog gescheiden die zorgt voor extra licht in deze ruimte. Vanuit de keuken toegang tot het balkon. Op dezelfde étage bevinden zich 2 slaapkamers en 2 badkamers waarvan 1 badkamer en-suite.  Ook beide slaapkamers hebben toegang tot het balkon. De studio aan het terras dient volledig gerestaureerd te worden maar biedt de kans een extra leefruimte of slaapkamer te creëren. Op straatniveau bevindt zich de ruime garage die plaats biedt aan 1 of zelfs 2 auto’s.

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Amalfi-Sorrento)

50 m2 60 m2 Ref. 4959

Appartement/In borgo
Aan de Amalfikust op korte afstand van het dorp Pogerola bevindt zich dit mooie appartement met uitzicht op zee. Het appartement is gelegen op de 1ste etage van een goed onderhouden appartementencomplex. Het huis is in goede staat en beschikt over 1 woonkamer, keuken, 1 slaapkamer, 2 badkamers.

€ 520.000
67 m2 Ref. 4727

Appartement/In borgo
Het ideale huis aan de Amalfikust: een recent gerenoveerd appartement in Praiano. Smaakvol en met eerste klas materialen uitgevoerd, is dit een heerlijk licht huis met een schitterend uitzicht op de Amalfikust. Eerste klas investering vanwege groot potentieel door ligging en afwerking.

€ 520.000

Hetzelfde type woning

400 m2 3640 m2 Ref. 6183

Villa/Boerenhuis
In het pittoreske dorpje Cavatore, op slechts 5 km van Acqui Terme, bieden wij dit prachtige pand bestaande uit een stenen boerderij momenteel verdeeld in twee eenheden, een onafhankelijk huisje vrij aan drie zijden en land volledig omheind. Beide gebouwen zijn van oude oorsprong en volledig opgetrokken uit lokale natuursteen. Het hoofdgebouw bestaat uit drie verdiepingen.

€ 345.000
200 m2 100 m2 Ref. 6182

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Gravedona ed Uniti - Als je op zoek bent naar een vrijstaand huis in het centrum van Gravedona mét een tuin, zoek dan niet verder! Dit ruime en charmante familiehuis ligt op loopafstand van het meer, de mooie boulevard van Gravedona en alle faciliteiten.

€ 600.000

In dezelfde prijsklasse

160 m2 3300 m2 Ref. 6172

Villa/Boerenhuis
Lago Maggiore - Nebbiuno, op de heuvels van Alto Vergante, een bekend gebied aan het Lago Maggiore, bieden wij te koop aan deze grote vrijstaande woning onderverdeeld in twee appartementen met grote tuin. Het pand ligt in een zonnige omgeving met een mooi stuk omliggend land en biedt een aangenaam uitzicht op het Lago Maggiore.

€ 415.000
500 m2 500 m2 Ref. 6170

Dorpshuis B&B/Agriturismo
Ontdek een unieke investeringsmogelijkheid in een complex van een villa en appartementen op een strategische locatie vlakbij de luchthaven van Brindisi en de Ionische Zee. Het complex bestaat uit een hoofdvilla, 2 appartementen van circa 100 m² en 1 appartement van circa 60 m². Dit pand is een uitstekende investering voor zowel toeristische als residentiële verhuur. Mis de kans niet om te wonen of te investeren in dit stukje Apulisch paradijs! 

€ 450.000