Siracusa

Sicilia

250 m2 800 m2 5 4 Ref. 6439 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Zicht op zee
  • 1 km van zee
  • 1 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • Airco
  • Garage: ja
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Beschikbaar
  • Energieklasse: A1

Deze exclusive villa met twee verdiepingen en zwembad op slechts 300 meter van de prachtige Zee van Syracuse. Deze nieuw gebouwde villa is voltooid in 2020 en heeft een aantrekkelijk eigentijds ontwerp. Het huis heeft grote ramen die natuurlijk licht verwelkomen en zorgen voor een naadloze verbinding tussen de binnenruimtes en de weelderige tuin die ze omringt. Omringd door een weelderige mediterrane tuin en een uniek zwembad, biedt veel gezellige buitenruimtes om te ontspannen. Het interieur is een mix van modern design en klassieke details. Comfortabele slaapkamers. Met volledig uitgeruste binnen- en buitenkeukens komt deze villa tegemoet aan elke wens naar comfort en luxe.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Sicilia)

480 m2 1300 m2 Ref. 6400

Villa/Boerenhuis
Grote Villa met zwembad in Mellili

€ 450.000
115 m2 800 m2 Ref. 6395

Villa/Boerenhuis
Exclusieve Villa met zwembad in Siracusa

€ 460.000

Hetzelfde type woning

426 m2 3000 m2 Ref. 6438

Villa/Boerenhuis
Sanremo Villa met zwembad en uitzicht op zee, Solaro gebied, op de heuvel van Sanremo, met adembenemend uitzicht op zee, gelegen in een van de mooiste en rustigste gebieden van Sanremo, stellen we een vrijstaande villa op 3 niveaus met groene en eco-duurzame oplossingen. Gelegen op ongeveer 3.000 vierkante meter terrasvormige grond, is dit pand ondergedompeld in de mediterrane natuur.

€ 2.150.000
126 m2 70000 m2 Ref. 6433

Villa/Boerenhuis
Casa Paolina is een energiezuinige, vrij gelegen woning met volledige privacy en een schitterend uitzicht op de Monti Sibillini, gelegen op circa 7 hectare grond aan de rivier de Tennacola. De woning combineert traditionele architectuur met lichte, moderne woonruimtes, duurzame installaties en biedt extra potentieel dankzij bijgebouwen, bosgrond en een geregistreerde ruïne met herbouwmogelijkheid.

€ 325.000

In dezelfde prijsklasse

300 m2 7500 m2 Ref. 6413

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Gerenoveerd landhuis bestaande uit 4 appartementen in Acqualagna

€ 480.000
290 m2 3680 m2 Ref. 6410

Villa/Boerenhuis
Gerenoveerde villa met zwembad (5 x 10 m) en panoramisch uitzicht, gelegen in een privé maar niet afgelegen positie nabij San Ginesio en Tolentino, in de provincie Macerata. De woning beschikt over een omheinde tuin van circa 3.680 m², drie bijgebouwen en is verdeeld over drie niveaus. Volledig gerenoveerd in 2011 en voorzien van alle hoofdvoorzieningen. Een deel van het meubilair is inbegrepen in de verkoop.

€ 450.000