Dolceacqua

Liguria

• Verkocht
113 m2 3 2 Ref. 5074 Bewaren
  • Dorpshuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 8 km van zee
  • Terras
  • Status: Verkocht

In het karakteristieke historisch centrum van Dolceacqua, in een gebouw dat extern en intern gerenoveerd is, appartementen, als nieuw en gelegen op de tweede verdieping en de derde verdieping (bovenste), uitstekend afgewerkt en verzorgd tot in detail en gemeubileerd; de appartementen zijn te bereiken via aparte ingangen vanaf een gemeenschappelijk trappenhuis, zeer licht, functioneel, charmant en met een prachtig uitzicht op het dorp en het kasteel "Doria", ze zijn als volgt ingedeeld: op de tweede verdieping: ingang in de woonkamer, open keuken, twee tweepersoonsslaapkamers en twee badkamers.
Op de derde verdieping / penthouse: met een interne hoogte van meer dan 2,90 meter en plant met houten balken, woonkamer met entree, hal, open keuken, slaapkamer met tweepersoonsbed, badkamer, groot terras met zomerkeuken, terras met privacy, van waaruit u kunt genieten van een spectaculair uitzicht op het historische dorp en het kasteel "Doria", bovendien, wasserette, en kasten. Tenslotte is er een grote kelder / berging op de begane grond.
Parkeerplaatsen in de buurt.

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

70 m2 Ref. 6408

Appartement/In borgo
Stenen appartement gelegen in het centrum van de middeleeuwse stad Borgo Verrandi (deel van de stad Ventimiglia). Modern comfort met alle karakteristieke kenmerken. Het appartement bestaat uit een woonkeuken, 3 slaapkamers en 2 badkamers met balkon en prachtig uitzicht over de Roya-vallei.

€ 100.000
322 m2 700 m2 Ref. 6407

Villa/Boerenhuis
Castelnuovo Magra, een prestigieuze historische villa daterend uit de eerste eeuwen van de Novecento periode, zorgvuldig gerestaureerd en gelegen in een omgeving van absolute rust, waar elegantie, geschiedenis en modern comfort in perfecte harmonie samengaan.

€ 650.000

Hetzelfde type woning

250 m2 30 m2 Ref. 6421

Dorpshuis
Te koop in Ceglie Messapica: een charmant huis van circa 250 m² verdeeld over meerdere verdiepingen, met garage en tuin. De villa verkeert in uitstekende staat en is geschikt voor permanente bewoning. Neem voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen contact met ons op. 

€ 320.000
500 m2 Ref. 6411

Appartement/In borgo Dorpshuis
Ruim hoekhuis in het mooie en sfeervolle centrum van het middeleeuwse Barbara, met 4 slaap- en 3 badkamers, balkon en groot terras

€ 195.000

In dezelfde prijsklasse

250 m2 30 m2 Ref. 6421

Dorpshuis
Te koop in Ceglie Messapica: een charmant huis van circa 250 m² verdeeld over meerdere verdiepingen, met garage en tuin. De villa verkeert in uitstekende staat en is geschikt voor permanente bewoning. Neem voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen contact met ons op. 

€ 320.000
94 m2 3600 m2 Ref. 6402

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Mergozzo – op een prachtige locatie, midden in de natuur, in alle rust en met optimaal comfort, bieden wij een volledig gerenoveerde vrijstaande woning aan, omgeven door groen en met een open uitzicht over de omliggende valleien. De woning is verdeeld over twee verdiepingen.

€ 390.000