Dolceacqua

Liguria

• Verkocht
113 m2 3 2 Ref. 5074 Bewaren
  • Dorpshuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 8 km van zee
  • Terras
  • Status: Verkocht

In het karakteristieke historisch centrum van Dolceacqua, in een gebouw dat extern en intern gerenoveerd is, appartementen, als nieuw en gelegen op de tweede verdieping en de derde verdieping (bovenste), uitstekend afgewerkt en verzorgd tot in detail en gemeubileerd; de appartementen zijn te bereiken via aparte ingangen vanaf een gemeenschappelijk trappenhuis, zeer licht, functioneel, charmant en met een prachtig uitzicht op het dorp en het kasteel "Doria", ze zijn als volgt ingedeeld: op de tweede verdieping: ingang in de woonkamer, open keuken, twee tweepersoonsslaapkamers en twee badkamers.
Op de derde verdieping / penthouse: met een interne hoogte van meer dan 2,90 meter en plant met houten balken, woonkamer met entree, hal, open keuken, slaapkamer met tweepersoonsbed, badkamer, groot terras met zomerkeuken, terras met privacy, van waaruit u kunt genieten van een spectaculair uitzicht op het historische dorp en het kasteel "Doria", bovendien, wasserette, en kasten. Tenslotte is er een grote kelder / berging op de begane grond.
Parkeerplaatsen in de buurt.

 

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Liguria)

426 m2 3000 m2 Ref. 6438

Villa/Boerenhuis
Sanremo Villa met zwembad en uitzicht op zee, Solaro gebied, op de heuvel van Sanremo, met adembenemend uitzicht op zee, gelegen in een van de mooiste en rustigste gebieden van Sanremo, stellen we een vrijstaande villa op 3 niveaus met groene en eco-duurzame oplossingen. Gelegen op ongeveer 3.000 vierkante meter terrasvormige grond, is dit pand ondergedompeld in de mediterrane natuur.

€ 2.150.000
100 m2 Ref. 6427

Appartement/In borgo
In de omgeving van Poggi. Prachtig, volledig gemeubileerd appartement van 100 m² op de begane grond. Het appartement is volledig gerenoveerd en biedt een adembenemend uitzicht op zee. Het bestaat uit: een hal, een woonkamer met kitchenette, twee slaapkamers, een badkamer, een terras en een veranda.

€ 315.000

Hetzelfde type woning

47 m2 Ref. 6516

Appartement/In borgo Dorpshuis
In het hart van Ceglie Messapica, op wandelafstand van het historische centrum, bieden wij een elegante natuurstenen woning van 47 m² aan op de eerste verdieping. De woning werd volledig gerenoveerd en smaakvol ingericht. Ze beschikt over een leefruimte, kitchenette, slaapkamer, badkamer en een panoramisch balkon, met authentieke stergewelven in zichtbare natuursteen en airconditioning. Een ideale opportuniteit als vakantiewoning of investering, strategisch gelegen nabij Ostuni en de Adriatische zee.

€ 83.000
86 m2 168 m2 Ref. 6512

Appartement/In borgo Dorpshuis Restauratieproject
Te renoveren appartement met mogelijkheid van 2 slaapkamers, op de begane grond in oude rustige borgo met tuin. Het appartement bestaat uit zes kleinere ruimtes, waaronder een keuken, woonkamer, eetkamer, badkamer en berging. In principe zou het appartement bewoonbaar kunnen zijn, maar het vraagt om renovatie met nieuwe keuken en badkamer en andere verbeteringen.

€ 45.000

In dezelfde prijsklasse

90 m2 120 m2 Ref. 6508

Appartement/In borgo Dorpshuis
Sfeervol appartement op twee niveaus met privé tuin in het artistieke dorp San Pantaleo, vlakbij de Costa Smeralda. De woning biedt twee slaapkamers, extra relaxruimte, werkhoek, airconditioning, glasvezel internet en privé parking. Op wandelafstand van het gezellige dorpsplein met restaurants, kunstgaleries en de beroemde markt. Strategisch gelegen nabij Olbia luchthaven, Porto Cervo en de mooiste stranden en jachthavens van Noord-Sardinië. Ideaal als vakantiehuis, investering of comfortabele plek om wonen en remote working te combineren onder de Sardijnse zon.

€ 350.000
160 m2 4500 m2 Ref. 6494

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo
Casa La Grotticella is een sfeervol gerenoveerde woning in Le Marche met prachtig uitzicht, gelegen in een rustige omgeving. De woning (ca. 160 m², drie verdiepingen) combineert authentieke Italiaanse charme met modern comfort, is volledig vernieuwd en instapklaar. Het huis maakt deel uit van een kleine rij, maar de aangrenzende panden worden niet bewoond, wat zorgt voor veel rust. Op het terrein van circa een halve hectare bevinden zich onder andere olijfbomen, een zwembad, meerdere terrassen en parkeergelegenheid. Volledig gemeubileerd en ideaal voor wie rust, ruimte en karakter zoekt.

€ 385.000