Lignano Sabbiadoro, nieuw en elegant penthouse in het havengebied op 150 meter van de zee en op een steenworp afstand van de voetgangersboulevard. Gerangschikt op twee niveaus. 6e verdieping Woonkamer met keuken, badkamer. prachtig terras met pergotenda en solarium met een panoramisch uitzicht over heel Lignano.
5e verdieping: Entree, hoofdslaapkamer, slaapkamer met tweepersoonsbed en slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, twee badkamers, wasplaats.
De vastgoed unit is voorzien van een onafhankelijk verwarmingssysteem, airconditioning systeem, zonnepanelen, teak vloeren, compleet electronisch systeem, het appartement wordt volledig gemeubileerd aangeboden zoals getoond in de bijgevoegde afbeeldingen.
Het heeft ook een grote garage en kelder.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Appartement op 2de etage direct bij skilift
Villa/Boerenhuis
Vrijstaande woning
Appartement/In borgo
Instapklaar designappartement van circa 200 m² in het historische centrum van Recanati, met lichte woonruimtes, open uitzicht tot aan de Adriatische Zee en hoogwaardige designmeubels inbegrepen. Deze elegante woning combineert modern comfort met de charme van een historisch Italiaans stadscentrum en is ideaal als tweede woning, hoofdverblijf of investering voor verhuur.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Gerestaureerde boerderij van circa 345 m² nabij Carassai met zwembad, twee gastenappartementen, vier slaapkamers, panoramisch terras en een tuin van circa 2.500 m² met olijfgaard en fruitbomen. Rustig gelegen op korte afstand van het dorp en de Adriatische kust.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Mooi gerestaureerde Toscaanse boerderij met zwembad en 5 Ha grond. 5 ruime slaapkamers. Bijzonder mooi uitzicht.