Casale La Carrozza is een ruime authentieke gerenoveerde Umbrische boerderij met 2 separate gastenverblijven, gelegen in de umbrische groene heuvels van de gemeente Citta della Pieve vlakbij het Trasimeense meer. Een oase van rust maar toch dichtbij alle voorzieningen. Het uitzicht moet je met eigen ogen hebben gezien.
Het complex bestaat uit een hoofdgebouw (bestaande uit twee appartementen) en 2 separate gastenverblijven. Ieder appartement heeft een eigen ingang. Ieder appartement beschikt ook over eigen keuken badkamer en woonkamer. Verder is er nog een aparte opslagruimte voor multifunctioneel gebruik.
Alle voorzieningen zijn aanwezig, voldoende watervoorziening uit 2 putten, er is de mogelijkheid voor aansluiting op het vaste waternet. Elektriciteit aanwezig via Enel en een LPG gasttank
Inbegrepen in de prijs is 5000m2 grond. Het overige terrein van circa 9ha dat bestaat uit bos en akkerland, een goed onderhouden wijngaard en een olijfgaard, die zorgt voor een prachtige kwaliteit olijfolie is via een seperate onderhandeling te koop. Er wordt ook saffraan verbouwd, typisch voor deze streek.
Op dit moment functioneert de boerderij als een agriturismo en heeft ezels en paarden, waarmee ook ritjes in een mooie koets worden georganiseerd.
De ligging is ideaal, op 1,5 km afstand van het dorpje Moiano met alle voorzieningen. Binnen een kwartier rijdt je naar het Trasimeno meer. De A1 belangrijke noord zuid snelweg in Italie is in de buurt als ook het treinstation van Chiusi. Vliegen kan op Perugia, Firenze en Roma
De vraagprijs is exclusief alle meubels, een Jeep, de koets en de dieren, deze zijn ter overname. Kortom een compleet functionerende woonboerderij waarbij u zo kunt instappen en eventueel deze mooie activiteit kan voortzetten. Maar ook als ruim vakantiehuis in een prachtig gebied is het ideaal om vrienden en familie te ontvangen
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Charmant huis gebouwd in typische Umbrische stijl, met prachtig uitzicht over de vallei richting Gubbio. Drie slaapkamers, drie badkamers en een groot grondstuk.
Appartement/In borgo
Heerlijk appartement op de begane grond, gelegen in een exclusieve residentie met gemeenschappelijk zwembad. Op een heuvelachtige locatie, op de grens tussen Umbrië en Toscane. Het biedt een prachtig uitzicht en prachtige zonsondergangen.
Villa/Boerenhuis
Gelegen in de rust van de heuvels van Stresa, binnen het gerenommeerde en veilige wooncomplex "Il Fauno", bieden wij deze prachtige villa van 210 m² te koop aan. De woning wordt omringd door een mooi aangelegde, aflopende privétuin en biedt een mooi uitzicht op het omliggende groen.
Villa/Boerenhuis
Gelegen in Vigliano d’Asti, vormt deze villa de perfecte balans tussen de charme van de Piemontese landelijke architectuur en geavanceerd technologisch comfort. Volledig herbouwd in 2014 met zorgvuldige restauratie van originele materialen, biedt de villa een adembenemend 360° uitzicht over de heuvels van Monferrato (UNESCO-werelderfgoed) en de volledige Alpenboog, met de majestueuze Monviso als indrukwekkend decor.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Mooi gerestaureerde Toscaanse boerderij met zwembad en 5 Ha grond. 5 ruime slaapkamers. Bijzonder mooi uitzicht.
Appartement/In borgo
Luxe penthouse op bovenste 2 verdiepingen met schitterend uitzicht op zee en bergen