Sarteano

Toscana

• Verkocht
192 m2 5111 m2 4 3 Ref. 5296 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 30 km van meer
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Verkocht

Tussen de groene heuvels van het Toscaanse platteland, op een paar kilometer van het historische centrum van Sarteano, staat Casa delle Anfore, een charmante boerderij van 264 vierkante meter met twee verdiepingen. Op de begane grond komt u via een veranda in de grote en lichte woonkamer die de plaats inneemt van de voormalige stal. De grote boogramen maken de woonkamer licht, met een open haard en een bakstenen boog in het midden van de kamer. Op dezelfde verdieping is er naast de gasten badkamer een keuken en eetkamer, gescheiden door een bakstenen boog met een grote open haard en gietijzeren kachel. Toegang tot de eerste verdieping is zowel mogelijk via een interne terracotta trap als via een traditionele externe trap met een loggia. Hier vinden we een gezellige woonkamer en 3 slaapkamers, waarvan één groter met een eigen badkamer, en een kleine slaapkamer die als wasruimte wordt gebruikt. Alle kamers hebben een prachtig uitzicht op het omliggende platteland. De woning heeft een technische ruimte grenzend aan het entreeportaal en een groot stenen bijgebouw van ongeveer 129 vierkante meter. Deze bestaat uit een ruime kelder met badkamer, 2 garages en een magazijn. Er is buiten een ruime tuin van 3994 vierkante meter met 60 olijfbomen.

Het pand ligt vlakbij het historische centrum van Sarteano, met al zijn voorzieningen. Andere gemakkelijk bereikbare bestemmingen zijn Chianciano Terme op 10 minuten (6 km), Chiusi, bereikbaar in 18 minuten en Montepulciano op 25 minuten (18 km). Het meer van Trasimeno ligt op ongeveer 30 km afstand (35 minuten). De dichtstbijzijnde luchthavens zijn die van Perugia (95 km) en Florence (145 km).

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Toscana)

200 m2 9800 m2 Ref. 6322

Villa/Boerenhuis
De Toscaanse Droom! Vrijstaand en keurig gerestaureerd boerenhuis met 4 slaapkamers en schitterend uitzicht. 1 Ha grond

€ 530.000
• Verkocht

Volterra

Toscana

360 m2 12000 m2 Ref. 6134

Villa/Boerenhuis
Karakteristiek landhuis, gerestaureerd, zwembad, 4 slaapkamers, panorama

Verkocht € 895.000

Hetzelfde type woning

600 m2 3345 m2 Ref. 6338

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo B&B/Agriturismo
In een van de meest geliefde gebieden van de noordoostkust van Sardinië bieden wij een elegante panoramische villa op drie niveaus te koop aan, omringd door rust, met prachtig uitzicht op lagune en zee. Het pand heeft een verzorgde tuin van 2650 m² met een zwembad van 95 m², solarium, barbecuezone en privéparkeerplaatsen. Met 17 kamers, 8 woonruimtes en ruime buitenzones is de villa reeds succesvol in gebruik als gastenverblijf, maar ook ideaal als luxe privéwoning. Op slechts enkele minuten van La Cinta, Lu Impostu en Cala Brandinchi, en 20 minuten van Olbia. Een charmante, instapklare villa in het hart van authentiek Sardinië.

€ 2.500.000
114 m2 318 m2 Ref. 6336

Villa/Boerenhuis
In San Teodoro, op slechts 1 kilometer van het prachtige strand La Cinta, staat deze charmante villa bifamiliare in Via Madrid. De woning combineert comfort, ruimte en een ideale ligging om elke dag van de zee te genieten. Op wandelafstand (2 km) bevindt zich het levendige dorpscentrum, waar het hele jaar door leven is – niet alleen in de zomer. De internationale luchthaven van Olbia ligt op ongeveer 25 kilometer afstand, wat zorgt voor een vlotte verbinding met het vasteland en het buitenland. Een perfecte plek voor wie rust, zon en Sardijnse charme zoekt, maar ook graag dichtbij voorzieningen en het authentieke dorpsleven wil blijven.

€ 360.000

In dezelfde prijsklasse

130 m2 5000 m2 Ref. 6300

Villa/Boerenhuis
Dit prachtige landhuis, gebouwd naar een zeer hoge standaard in 2010 en bekleed met natuursteen, ligt genesteld in het schilderachtige landschap van het Ligurische achterland. Ontworpen door de huidige eigenaren als de moderne interpretatie van een traditioneel Ligurisch landhuis, biedt het 130 m2  (180 m2 commerciële ruimte) in totale afmetingen. Het terrein van 5000 m2 heeft een bijzondere ligging op slechts 600 m afstand en op loopafstand van het charmante dorpscentrum van Apricale. De brede terrassen op het zuiden zijn liefdevol ontworpen door een landschapsarchitect die een magisch romantische sfeer heeft weten te creëren. Het hele pand heeft vrij uitzicht over de Merdanzovallei en helemaal tot Perinaldo en de Monte Bignone.

€ 638.000
235 m2 19305 m2 Ref. 6269

Villa/Boerenhuis
Deze ruime villa op het platteland van San Vito dei Normanni ligt op ongeveer 2 km van het stadscentrum en op slechts 9 km van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Er bestaat de mogelijkheid om een zwembad te bouwen met een maximale oppervlakte van 40 m². Neem contact met ons op voor een bezichtigingsafspraak of meer informatie over deze woning. 

€ 629.000