Lago Maggiore. Oggebbio. Uitstekende oplossing voor wie een B&B zou willen beginnen of als investering voor vakantieappartementen.
Karakteristiek en groot dorpshuis, onlangs mooi gerenoveerd met uitzicht op het meer. Deze woning is nu onderverdeeld in 3 appartementen en heeft de mogelijkheid tot het creëeren van een 4de appartement. De appartementen zijn van verschillende groottes met reeds onafhankelijke systemen.
De woning is gelegen in het centrum van het dorp, op steenworp afstand van de minimarkt, restaurants, apotheek en bushalte. Op slechts 800 meter afstand ligt het meer, de karakteristieke jachthaven en het strand. Gemeentelijke parkeerplaats voor de deur.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Sfeervol appartement met eigen tuin op de heuvels van het Lago Maggiore. In het charmante dorpje Massino Visconti, aan de betoverende oevers van het Lago Maggiore, bieden wij dit ruime en moderne twee-slaapkamerappartement met privétuin aan. Het appartement maakt deel uit van de residentie 'La Corte di Massino Visconti', een prachtig onderhouden complex met een weelderige gemeenschappelijke tuin en een groot zwembad.
Villa/Boerenhuis
Op de heuvels boven Stresa, de parel van het Lago Maggiore, op een paar kilometer van de snelwegafrit en op minder dan 40 minuten van luchthaven Malpensa, staat deze prachtige villa te koop in een mooie wijk in de gemeente Gignese. De villa, oorspronkelijk gebouwd in de jaren 60, is gelegen aan een van de mooiste gebieden boven Stresa. De woning is volledig vrijstaand, heeft een dominante en besloten ligging, maar ligt toch dichtbij het stadscentrum en essentiële voorzieningen. De woning is omgeven door een grote tuin met prachtige hoge bomen en biedt een panoramisch uitzicht op het Lago Maggiore en de omliggende Alpentoppen.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Dorpshuis
In het hart van Piemonte ligt dit volledig gerenoveerde huis met twee ruime appartementen (elk met 3 slaapkamers en 2 badkamers) en een grote multifunctionele ruimte, momenteel in gebruik als hobbygarage. Ideaal voor autoliefhebbers, maar ook geschikt voor andere doeleinden. Beide appartementen worden succesvol verhuurd, waarvan één volledig is aangepast voor mindervalide gasten. U kunt kiezen voor eigen gebruik van één appartement en verhuur van het andere, of beide inzetten als investering. Een veelzijdig object met veel potentieel.
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
In Pieve di Teco, een charmant stadje in de provincie Imperia, Ligurië, staat dit unieke vrijstaande huis uit 1915 te koop. Dit volledig gerestaureerde en gerenoveerde pand combineert historische charme met modern comfort en is een ideale mogelijkheid voor kopers die op zoek zijn naar een stijlvol huis in een rustige omgeving in een van de mooiste regio's van Italië.
Villa/Boerenhuis
Midden tussen de wijngaarden ligt Casa Volta, een smaakvol gerestaureerde huis met 4 hectare grond te koop in Le Marche. Casa Ruth heeft heel veel charme, authentieke details en comfort. Met een schitterend panoramisch uitzicht. Gelijk bij binnenkomst wordt je verrast door de geweldige sfeer van het huis.
Villa/Boerenhuis
Stenen villa met tuin, olijfbomen en waterbron – toevluchtsoord op een zonnige panoramische locatie boven Pieve di Teco. Deze betoverende stenen villa met zwembad in typisch Ligurische stijl ligt op een heerlijk rustige locatie op het zuiden met een weids uitzicht over het landschap - en ligt op slechts een paar minuten afstand van het oude centrum van Pieve di Teco.