Oggebbio

Lago Maggiore

277 m2 44 m2 3 3 Ref. 5307 Bewaren
  • Dorpshuis
  • Zicht op meer
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • Gastenverblijf: Ja
  • Status: Beschikbaar

Lago Maggiore. Oggebbio. Uitstekende oplossing voor wie een B&B zou willen beginnen of als investering voor vakantieappartementen.

Karakteristiek en groot dorpshuis, onlangs mooi gerenoveerd met uitzicht op het meer. Deze woning is nu onderverdeeld in 3 appartementen en heeft de mogelijkheid tot het creëeren van een 4de appartement. De appartementen zijn van verschillende groottes met reeds onafhankelijke systemen.

De woning is gelegen in het centrum van het dorp, op steenworp afstand van de minimarkt, restaurants, apotheek en bushalte. Op slechts 800 meter afstand ligt het meer, de karakteristieke jachthaven en het strand. Gemeentelijke parkeerplaats voor de deur.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Lago Maggiore)

140 m2 400 m2 Ref. 6268

Villa/Boerenhuis
Gelegen tussen Ranco en Angera, bieden wij te koop aan een unieke woning met twee verdiepingen, die zich onderscheidt door rust, privacy en een prachtig uitzicht op het Lago Maggiore. De woning, gelegen in de directe nabijheid van het meer, in een privé en goed onderhouden omgeving, geniet een bevoorrechte locatie op slechts enkele minuten van alle voorzieningen, restaurants en bars.

€ 390.000
63 m2 Ref. 6267

Appartement/In borgo
Lago Maggiore - Porto Valtravaglia, in het historische centrum van de kleine badplaats Porto Valtravaglia en op een steenworp afstand van het meer, bieden wij dit ruime en onlangs gerenoveerde appartement met 1 slaapkamer op de begane grond aan. Ideaal als investering met mogelijkheid tot aankoop van meerdere gelijksoortige appartementen in hetzelfde gebouw.

€ 150.000

Hetzelfde type woning

141 m2 141 m2 Ref. 6259

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo Dorpshuis B&B/Agriturismo
Prachtig gerenoveerde dorpswoning in San Pantaleo, van alle gemakken voorzien van de hand van de beroemde architect Jean-Claude LeSuisse. De villa heeft 3 slaapkamers met elk een ensuite badkamer en buitenterras of plaats, een living en ruime keuken. Ideaal als vakantiehuis voor prive gebruik maar ook voor het hogere segment toeristische verhuur. Mogelijkheid management en marketing te delegeren.

€ 655.000
82 m2 9600 m2 Ref. 6244

Dorpshuis
Op een paar minuten van het charmante dorpje Cortemilia, in het hart van de Langhe, bieden wij een charmante stenen ‘ciabot’ te koop aan, ondergedompeld in de rust en schoonheid van een tijdloos landschap. Een ware oase van rust met panoramisch uitzicht en bijna een hectare eigen grond.

€ 115.000

In dezelfde prijsklasse

300 m2 5234 m2 Ref. 6266

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Gerenoveerd landhuis met zwembad, 7 slaap- en 4 badkamers, centraal gelegen op panoramische positie in het prachtige heuvellandschap van Le Marche

€ 595.000
180 m2 1800 m2 Ref. 6265

Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad in Ispica

€ 550.000