Gelegen op een verhoogde en rustige positie, slechts enkele minuten van het centrum van Monte Giberto, is Villa Serenità een prachtig gerestaureerd natuurstenen landhuis met ongeveer 300 m² woonoppervlak. De woning beschikt over een afzonderlijk gastenverblijf, een fraai aangelegde tuin van 2.270 m² en een zwembad, allemaal met een panoramisch uitzicht over het glooiende landschap van Le Marche.
Monte Giberto is een klein historisch stadje in de Marche, gelegen tussen de Adriatische kust en het Sibillini-gebergte, met oorsprong in de 11e eeuw. De ligging is uitstekend bereikbaar: Porto San Giorgio ligt op circa 25 minuten, Fermo op 18 minuten en de nabijgelegen dorpen Grottazzolina en Ponzano di Fermo zijn binnen ongeveer 8 minuten bereikbaar.
Het hoofdgebouw is verdeeld over meerdere verdiepingen en biedt ruime en flexibele woonruimtes. Op de begane grond bevinden zich een grote woonkamer, een keuken, een badkamer, een wasruimte en een studio die momenteel als slaapkamer wordt gebruikt. Daarnaast is er een royale opslagruimte die eenvoudig kan worden omgevormd tot extra woonruimte, samen met een overdekt terras, ideaal voor buiten dineren.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en twee badkamers. Daarboven biedt een tweede zolderverdieping met een centrale hoogte van ongeveer 3 meter extra mogelijkheden om twee extra slaapkamers of leefruimtes te creëren.
Het vrijstaande gastenverblijf bestaat uit een ruime open ruimte met kitchenette en slaapgedeelte, een badkamer en een opslagruimte, wat het ideaal maakt voor gasten of als verhuurobject.
De tuin is zorgvuldig aangelegd met verschillende ontspanningsplekken, zodat men volledig kan genieten van de rust en de natuurlijke omgeving. Het zwembad is strategisch geplaatst om optimaal van het uitzicht te profiteren en biedt ruimte voor buiten eten en barbecues.
De woning is voorzien van een afgesloten toegangspoort, een automatisch irrigatiesysteem, een alarmsysteem met camera’s, internetverbinding en automatische verlichting langs de toegangsweg. Alle nutsvoorzieningen zijn aanwezig, en er bestaat de mogelijkheid om extra grond aan te kopen.
Het landhuis wordt aangeboden in gerestaureerde staat en combineert karakter, comfort en potentieel op een evenwichtige manier, geschikt als permanente woning, vakantiehuis of als investeringsobject in een van de meest authentieke gebieden van Midden-Italië.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
Casa Antonietta is een veelzijdig landgoed met twee woningen in het rustige platteland van Le Marche, nabij Gualdo. Het geheel biedt circa 453 m² gerenoveerde woonruimte, 338 m² bijgebouwen en 4,5 hectare grond, met volop mogelijkheden voor privégebruik of toeristische activiteiten. De rechter woning is opgedeeld in twee onafhankelijke appartementen, terwijl de linker woning extra potentie biedt. Dankzij de ligging op korte afstand van de kust bij Civitanova Marche is dit een ideale investering voor een B&B, agriturismo of vakantieverhuur.
Villa/Boerenhuis
Villa Barbara is een prachtig gerestaureerde natuurstenen boerderij in het glooiende landschap van Le Marche, met panoramisch uitzicht op de Sibillini Mountains en gelegen aan de rand van het Parco Nazionale dei Monti Sibillini, tussen Sarnano en San Ginesio. De woning van circa 331 m² beschikt over 5 slaapkamers en 5 badkamers, een zwembad (7 x 12 m), een omheinde tuin van circa 5.000 m² met fruitbomen en 15 hectare bosgrond, wat zorgt voor rust, privacy en prachtige uitzichten.
Villa/Boerenhuis
Midden in de Dolomitisuperski.com (1200 Km skipiste - 450 skiliften - 1 skipas) in Alleghe, in de plaats Caprile, op een afgelegen locatie met panoramisch uitzicht op de Monte Civetta, bieden wij een baita/ chalet aan die in de jaren ’80 is gerenoveerd met drie woonniveaus. De woning heeft een dubbele toegang, zowel vanaf de begane grond als vanaf de eerste verdieping. Vanuit de tuin komt men op een panoramisch terras van 40 m². Hier bevindt zich een ruime woonruimte met open keuken en een grote eettafel, een royale zithoek, twee tweepersoonsslaapkamers en een badkamer met raam.
Villa/Boerenhuis
Wij bieden te koop aan in Cazzago Brabbia, aan de oevers van het Lago di Varese, een prestigieuze villa gelegen in een rustige en bijzonder charmante natuurlijke omgeving. Het pand heeft een strategische ligging: omgeven door groen en de rust van het meer, maar tegelijkertijd goed verbonden met Varese en de belangrijkste voorzieningen. Ideaal zowel als hoofdverblijf als tweede woning voor vrije tijd. De villa, gebouwd in de jaren ’40 en volledig gerenoveerd in 2016, vormt een harmonieuze combinatie van historische architectuur en modern comfort. De renovatie heeft de originele elementen behouden en versterkt, en deze gecombineerd met hedendaagse installaties en afwerkingen, met respect voor het karakter van de woning.
Appartement/In borgo
In Vercana, aan de zonnige westkust van het Comomeer, bieden we deze recent gebouwde appartementen aan in een klein, exclusief wooncomplex, gebouwd in een moderne stijl met een zwembad. Uitstekende ligging met de hele dag zon en een spectaculair PANORAMISCH uitzicht op het meer!
Villa/Boerenhuis
Dorpshuis
Comfortabele villa in eigenzinnige stijl, met zwembad, grote tuin, 3 slaapkamer en uitstekende ligging t.o.v. alle beroemde Toscaanse steden en luchthavens