Rabbi

Trentino-Alto Adige

69 m2 3 2 Ref. 5504 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Panoramisch uitzicht
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Status: Beschikbaar

TRENTINO - VAL DI RABBI - in het hart van de vallei, in een gebouw gerenoveerd volgens de typische kenmerken van de lokale architectuur, is een appartement op twee niveaus beschikbaar met een grote tuin van exclusieve eigendom uitgerust met een onafhankelijk irrigatiesysteem.
Het appartement is zelfstandig en onafhankelijk. Op de eerste verdieping bevinden zich de woonkamer-keuken met open haard en uitgang naar de tuin, badkamer en kleine kamer met slaapbank. Een interne trap leidt naar de benedenverdieping, waar zich een tweepersoonskamer, een kamer met twee stapelbedden en een badkamer bevinden.
Het appartement is te koop compleet met meubilair, buitenparkeerplaats en houtopslag.
Wij willen u eraan herinneren dat de kosten voor belastingen, notariskosten en AGENTSCHAPSPROvisie bij de aangegeven prijs worden opgeteld, terwijl eventuele kortingen die tijdens de onderhandelingen zijn verkregen, in mindering worden gebracht.
Als u Val di Rabbi ook op TV wilt zien, kopieer dan de volgende URL en u kunt de hele aflevering van Sereno Variabile bekijken die op 5 juli 2015 is uitgezonden:
http://www.rai.tv/dl/RaiTV/programmi/media/ContentItem-2b297e65-470b-444e-bf03-0c4baf028793.html#p=0

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Trentino-Alto Adige)

66 m2 Ref. 5515

Appartement/In borgo
In het centrum van de Val di Sole, in de Dolomieten van Trentino, in het gehucht Mestriago, op 200 m van de kabelbaan Daolasa - Commezzadura, die de bodem van de vallei verbindt met de hellingen Folgarida-Marilleva-Madonna di Campiglio-Pinzolo, op enkele meters van het treinstation Trento-Marilleva en het Rafting - kanocentrum, in een elegant gebouw dat in 2004 is gerenoveerd, bevindt zich een gemeubileerde zolderkamer op de derde verdieping.

€ 260.000

Hetzelfde type woning

218 m2 Ref. 6371

Appartement/In borgo Dorpshuis
Appartement nabij het historische centrum van de barokke stad Martina Franca. Het pand bestaat uit 2 slaapkamers, 3 badkamers, een lichte woonkamer en een ruime keuken/eetkamer. Het gebouw dateert uit 1700 en is voorzien van alle moderne comfort. Daarnaast heeft de conserverende restauratie de originele architectonische elementen behouden, waardoor dit appartement niet alleen een woonplek is, maar ook een kunstwerk om te bewonderen.

€ 395.000
70 m2 30 m2 Ref. 6365

Appartement/In borgo
In Cannero Riviera, op een centrale en strategische locatie, vlakbij het bekende strand en de oever van het meer, bieden wij een volledig gerenoveerd appartement van circa 70 vierkante meter aan.

€ 230.000

In dezelfde prijsklasse

330 m2 5000 m2 Ref. 6369

Villa/Boerenhuis
Casa Cruciani is een vrijstaande woning in landelijke omgeving in Loro Piceno (Macerata) met circa 5.000 m² grond. De woning is verdeeld over drie verdiepingen en beschikt over een woonruimte met keuken, woonkamer, drie slaapkamers, badkamer, balkons en airconditioning. Daarnaast zijn er een opslagruimte op de begane grond en een zolder. Onafhankelijke verwarming en open uitzicht over het landschap.

€ 150.000
95 m2 13500 m2 Ref. 6361

Villa/Boerenhuis
Op het schitterende platteland van Ceglie Messapica vinden we deze volledig gerenoveerde historische boerenwoning met 3 slaapkamers en 3 badkamers op een perceel van circa 13.500 m². De ligging is ideaal, op korte afstand van Ceglie Messapica, een prachtig stadje in de Valle d’Itria dat bekendstaat als de “hoofdstad van de Apulische gastronomie”. Uitstekende prijs!

€ 185.000