Commezzadura

Trentino-Alto Adige

66 m2 1 1 Ref. 5515 Bewaren
  • Appartement/In borgo
  • Panoramisch uitzicht
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Status: Beschikbaar

In het centrum van de Val di Sole, in de Dolomieten van Trentino, in het gehucht Mestriago, op 200 m van de kabelbaan Daolasa - Commezzadura, die de bodem van de vallei verbindt met de hellingen Folgarida-Marilleva-Madonna di Campiglio-Pinzolo, op enkele meters van het treinstation Trento-Marilleva en het Rafting - kanocentrum, in een elegant gebouw dat in 2004 is gerenoveerd, bevindt zich een gemeubileerde zolderkamer op de derde verdieping.
De eenheid bestaat uit een ingang in de grote woonkamer met open keuken, een ruime tweepersoonskamer met balkon waar - met een ingenieuze schuifdeur - een stapelbed is geplaatst, bijkeuken en badkamer met douchecabine; de interne trap leidt naar de gemeubileerde zolder met de mogelijkheid om 2/3 bedden te plaatsen.
De woning, thermo-autonoom met LPG ketel, heeft ook een privé garage en gemeenschappelijke tuin. Het huis heeft een lift en wordt compleet met meubilair te koop aangeboden.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Trentino-Alto Adige)

591 m2 Ref. 5514

Restauratieproject
TRENTINO - Dimaro
Op een rustige en zonnige locatie, op slechts enkele minuten van alle voorzieningen (winkels, supermarkten, restaurants/pizzeria's, enz.) maar tegelijkertijd zeer rustig, bieden wij te koop aan een perceel grond dat het hele jaar door zeer goed belicht is en met een prachtig uitzicht in alle richtingen (u kunt de Peller, de Sasso Rosso, de Brenta Dolomieten en tot Presanella zien).

€ 210.000

Hetzelfde type woning

145 m2 Ref. 6216

Appartement/In borgo
Op een steenworp afstand van de Corso Italia, op de 3e verdieping van een prachtig antiek gebouw dat onlangs gerenoveerd is, bevindt zich een prestigieuze accommodatie bestaande uit een grote woonkamer met directe toegang tot een prachtige overdekte loggia, keuken met balkon, 3 slaapkamers, 2 badkamers, bijkeuken en kelder.

€ 305.000
130 m2 500 m2 Ref. 6211

Appartement/In borgo
Deel van een villa op de eerste heuvel van Porto Maurizio. Het halfvrijstaande deel van de villa bestaat uit een begane grond met een woonkamer en keuken, plus een bewoonbare zolder met een interne trap die toegang geeft tot de benedenverdieping bestaande uit een hal, twee badkamers, een bijkeuken, twee slaapkamers met openslaande deuren met toegang tot de privétuin. Bouwjaar 2020.

€ 385.000

In dezelfde prijsklasse

550 m2 145000 m2 Ref. 6215

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Op slechts 5 kilometer van Acqui Terme ligt dit landgoed bestaande uit 145.000 vierkante meter grond in één geheel, deels beplant met wijngaarden en twee stenen gebouwen die gerenoveerd moeten worden. Het hoofdgebouw, met een oppervlakte van ongeveer 350 vierkante meter, was ooit een klooster.

€ 210.000
250 m2 497 m2 Ref. 6203

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
In het centrum van het dorp Cartosio, op ongeveer 15 minuten rijden van Acqui Terme, ligt dit prachtige huis met adembenemend uitzicht. Het gebouw bestaat uit twee verdiepingen plus de kelder en is in goede staat van onderhoud.

€ 220.000