Narni

Umbria

147 m2 4575 m2 3 2 Ref. 5543 Bewaren
  • Dorpshuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 80 km van meer
  • 50 km van zee
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Status: Beschikbaar

In de gemeente Narni, in de middeleeuwse borgo Taizzano, staat deze charmante dorpswoning met mooi terras, uitzicht op de rivier en met een olijfgaard. Vanaf de centrale parkeerplaats bereikt u met een auto van type peugeot 208 of kleiner via de karakteristieke straatjes het huis. Te voet is het 3 minuten. Via een degelijke houten poort komt u uit via een orte trap op een gezellig terras waar u overdag en 's avonds heerlijk kunt genieten. Als u doorloopt richting de olijfgaard ziet u al direct het sprookjesachtige uitzicht op de rivier in de vallei. Onder de veranda zit u ook in de zomer heerlijk koel.

Op de begane grond is er een knusse woonkamer met haard, met daarachter de keuken met vaatwasser, oven en gasfornuis. Er is een opbergruimte met toilet. Als u doorloopt komt u uit op een gezellig balkon. Via een interne deur heeft u toegang tot de benedenverdieping met badkamer en slaapkamer. Op de eerste verdieping bevinden zich nog een badkamer en twee slaapkamers.

Op loopafstand is er een kleine trattoria. U rijdt in 10 minuten naar Narni, met vele winkels en restaurants. Binnen 15 minuten rijdt u naar de snelweg A1 en in een uur naar Rome.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Umbria)

140 m2 2800 m2 Ref. 6008

Villa/Boerenhuis
In het heuvellandschap op de grens Umbrië met Toscane, ligt deze elegante boerderij met lichte ruimtes van in totaal 140 m2 met twee verdiepingen, een uniek panoramisch uitzicht en zwembad.

€ 550.000
321 m2 3000 m2 Ref. 5991

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo B&B/Agriturismo Restauratieproject
Een geweldige authentieke geschakelde woning met veel ruimte (3 appartementen) en zwembad, ideaal om b&b in te beginnen of anders als groot vakantiehuis waar je familie en vrienden kunt ontvangen. In de prachtige omgeving vanhet Trasimeno meer vlakbij het dorp Pozzuolo.

€ 430.000

Hetzelfde type woning

200 m2 100 m2 Ref. 6182

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Gravedona ed Uniti - Als je op zoek bent naar een vrijstaand huis in het centrum van Gravedona mét een tuin, zoek dan niet verder! Dit ruime en charmante familiehuis ligt op loopafstand van het meer, de mooie boulevard van Gravedona en alle faciliteiten.

€ 600.000
500 m2 500 m2 Ref. 6170

Dorpshuis B&B/Agriturismo
Ontdek een unieke investeringsmogelijkheid in een complex van een villa en appartementen op een strategische locatie vlakbij de luchthaven van Brindisi en de Ionische Zee. Het complex bestaat uit een hoofdvilla, 2 appartementen van circa 100 m² en 1 appartement van circa 60 m². Dit pand is een uitstekende investering voor zowel toeristische als residentiële verhuur. Mis de kans niet om te wonen of te investeren in dit stukje Apulisch paradijs! 

€ 450.000

In dezelfde prijsklasse

160 m2 Ref. 6180

Appartement/In borgo
In de gemeente Roccaverano, op ongeveer 10 minuten rijden van Monastero Bormida, in een gemakkelijk toegankelijk en uiterst panoramisch gebied, ligt dit wooncomplex verdeeld in 5 appartementen met gemeenschappelijke tuin en zwembad. Het te koop aangeboden appartement beslaat de linkervleugel van het gebouw en is verdeeld over drie niveaus met een totale oppervlakte van ongeveer 160 vierkante meter. Het heeft 3 slaapkamers en 3 badkamers. Absolute 'value for money'!.

€ 270.000
375 m2 10000 m2 Ref. 6174

Villa/Boerenhuis Restauratieproject
Op het platteland van de gemeente Martina Franca, dat op een paar kilometer afstand ligt, bevindt zich deze woonboerderij met aangrenzende trullo. Het pand verkeert in goede structurele staat, maar behoeft renovatiewerkzaamheden. Ideaal voor wie een groot huis wil realiseren voor eigen gebruik, maar ook voor toeristische verhuur. Voor meer informatie of om een bezichtigingsafspraak te maken, neemt u dan contact met ons op.

€ 260.000