Narni

Umbria

147 m2 4575 m2 3 2 Ref. 5543 Bewaren
  • Dorpshuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 80 km van meer
  • 50 km van zee
  • Tuin
  • Terras
  • Balkon
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Status: Beschikbaar

In de gemeente Narni, in de middeleeuwse borgo Taizzano, staat deze charmante dorpswoning met mooi terras, uitzicht op de rivier en met een olijfgaard. Vanaf de centrale parkeerplaats bereikt u met een auto van type peugeot 208 of kleiner via de karakteristieke straatjes het huis. Te voet is het 3 minuten. Via een degelijke houten poort komt u uit via een orte trap op een gezellig terras waar u overdag en 's avonds heerlijk kunt genieten. Als u doorloopt richting de olijfgaard ziet u al direct het sprookjesachtige uitzicht op de rivier in de vallei. Onder de veranda zit u ook in de zomer heerlijk koel.

Op de begane grond is er een knusse woonkamer met haard, met daarachter de keuken met vaatwasser, oven en gasfornuis. Er is een opbergruimte met toilet. Als u doorloopt komt u uit op een gezellig balkon. Via een interne deur heeft u toegang tot de benedenverdieping met badkamer en slaapkamer. Op de eerste verdieping bevinden zich nog een badkamer en twee slaapkamers.

Op loopafstand is er een kleine trattoria. U rijdt in 10 minuten naar Narni, met vele winkels en restaurants. Binnen 15 minuten rijdt u naar de snelweg A1 en in een uur naar Rome.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Umbria)

321 m2 3000 m2 Ref. 5991

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo B&B/Agriturismo Restauratieproject
Een geweldige authentieke geschakelde woning met veel ruimte (3 appartementen) en zwembad, ideaal om b&b in te beginnen of anders als groot vakantiehuis waar je familie en vrienden kunt ontvangen. In de prachtige omgeving vanhet Trasimeno meer vlakbij het dorp Pozzuolo.

€ 430.000
80 m2 Ref. 5984

Appartement/In borgo
Heerlijk appartement op de begane grond, gelegen in een exclusieve residentie met gemeenschappelijk zwembad. Op een heuvelachtige locatie, op de grens tussen Umbrië en Toscane. Het biedt een prachtig uitzicht en prachtige zonsondergangen.

Verkocht € 255.000

Hetzelfde type woning

160 m2 Ref. 6488

Appartement/In borgo Dorpshuis
Wij bieden te koop aan een woning bestaande uit drie onafhankelijke appartementen, gelegen in Lesa, op slechts twee minuten lopen van de boulevard langs het meer. De ligging maakt het mogelijk om gemakkelijk het centrum, de voorzieningen en de oevers van het Lago Maggiore te bereiken, in een rustige en goed verbonden woonomgeving. Het pand is in de loop der jaren gebruikt voor kortetermijnverhuur, wat een uitstekend rendement heeft opgeleverd.

€ 250.000
150 m2 Ref. 6481

Appartement/In borgo Dorpshuis
Ruim zelfstandig appartement van 150 m² in steen, gelegen in één van de meest karakteristieke steegjes van het oude centrum, op loopafstand van Piazza Plebiscito. Recent gerenoveerd met hoogwaardige materialen, met prachtige stervormige stenen plafonds. Verdeeld in twee onafhankelijke eenheden, ideaal als privéwoning, vakantiehuis of investering voor korte- en langetermijnverhuur. Gebruiksklaar en volledig conform de regelgeving.

€ 158.000

In dezelfde prijsklasse

160 m2 Ref. 6488

Appartement/In borgo Dorpshuis
Wij bieden te koop aan een woning bestaande uit drie onafhankelijke appartementen, gelegen in Lesa, op slechts twee minuten lopen van de boulevard langs het meer. De ligging maakt het mogelijk om gemakkelijk het centrum, de voorzieningen en de oevers van het Lago Maggiore te bereiken, in een rustige en goed verbonden woonomgeving. Het pand is in de loop der jaren gebruikt voor kortetermijnverhuur, wat een uitstekend rendement heeft opgeleverd.

€ 250.000
175 m2 2500 m2 Ref. 6480

Villa/Boerenhuis
Dit eigendom vormt een uitstekende kans, zowel als investering als vakantiehuis, gelegen in de rust en het authentieke karakter van Apulië. De woning biedt volop mogelijkheden om naar eigen wens te personaliseren en is perfect voor ontspanning en gezellig samenzijn. Daarnaast bestaat, conform de huidige regelgeving, de mogelijkheid om een zwembad te realiseren, wat het geheel nog aantrekkelijker maakt. Een ideale oplossing voor wie op zoek is naar een oase in het groen of een investering met een hoog rendement in de toeristische verhuurmarkt.

€ 250.000