Pesaro

Le Marche

• Verkocht
400 m2 20000 m2 4 3 Ref. 5582 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 10 km van zee
  • 2 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: nee, wel parkeerplaats
  • Gastenverblijf: Te realiseren
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht

Elegant gerestaureerd landhuis uit de 19e eeuw, gelegen op slechts 10 minuten afstand van de zee en de gezellige kustplaats Fano, bekend om haar (vis)markten, mooie straatjes en geweldige pleinen en winkels. De villa geniet totale privacy, en heeft een prachtig uitzicht over de Marchegiaanse heuvels. Een mooi verzorgd en ruim grasveld voor het huis zorgt voor een ontspannen sfeer, net zoals de overdekte terrassen aan twee kanten van het huis, ideaal om met zijn allen buiten te eten, of om koelte te zoeken op warme zomerdagen. Het terrein bestaat uit 2 hectare grond met 180 olijfbomen en ongeveer 10 fruit bomen, waaronder kersen, vijgen en abrikozen. Er is een heerlijke zwembad van 12x7m. Het interieur van het huis is zeer elegant te noemen. De woning bestaat uit een eetkamer, twee zitkamers, waarvan èèn met prachtige gewelven, met beiden een openhaard, en een mooie lichte ruimte die als studio gebruikt kan worden of als derde zitkamer, een keuken (met gewelven als plafond), badkamer, een wasruimte en een techische ruimte met de verwarmingsketel op de begane grond. Op de eerste verdieping bevinden zich 4 ruime slaapkamers en twee schitterende badkamers .

Alle nutsvoorzieningen zijn aangesloten, het eigendom heeft tevens een automatische toegangspoort en er zijn twee waterputten in de tuin. De cotto-vloeren en het parquet zorgen voor een warme uitstraling binnenshuis. Dit landhuis is zeker een bezichtiging waard voor mensen die rust, ruimte en natuur zoeken, maar toch dichtbij zee en stad hun vakantie willen doorbrengen, of wellicht gaan wonen.

In de nabijheid zijn talloze middeleeuwse dorpjes en is een groot aanbod aan restaurantjes, waar men kan genieten van heerlijke locale wijnen en de Marchegiaanse keuken, en natuurlijk veel visrestaurants aan de kust

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Le Marche)

330 m2 5000 m2 Ref. 6369

Villa/Boerenhuis
Casa Cruciani is een vrijstaande woning in landelijke omgeving in Loro Piceno (Macerata) met circa 5.000 m² grond. De woning is verdeeld over drie verdiepingen en beschikt over een woonruimte met keuken, woonkamer, drie slaapkamers, badkamer, balkons en airconditioning. Daarnaast zijn er een opslagruimte op de begane grond en een zolder. Onafhankelijke verwarming en open uitzicht over het landschap.

€ 150.000
143 m2 2000 m2 Ref. 6358

Villa/Boerenhuis
Sfeervol gerestaureerd natuurstenen huis te koop tussen Montefalcone Appennino en Santa Vittoria in Matenano. De woning biedt een prachtig panoramisch uitzicht, een privétuin van ca. 2.000 m², warme en stijlvolle interieurs en meerdere terrassen om buiten te genieten. Instapklaar en volledig gemeubileerd.

€ 300.000

Hetzelfde type woning

188 m2 10000 m2 Ref. 6374

Villa/Boerenhuis
Ruime en karaktervolle casale op een uitzonderlijk centrale maar rustige locatie in Noord-Sardinië. Gelegen tussen Olbia en de iconische Costa Smeralda, met stranden, luchthaven en haven binnen handbereik. De woning biedt grote leefruimtes, een imposante open haard, meerdere terrassen en een dakterras met licht zeezicht. Omgeven door een tropische tuin met fruit- en olijfbomen en volop uitbreidingsmogelijkheden, inclusief zwembad. Ideaal als privévilla, investeringsobject of B&B.

€ 600.000
93 m2 23000 m2 Ref. 6373

Villa/Boerenhuis
Authentieke historische stazzu in de rotsachtige natuurzone Milmegghiu, op slechts 3 minuten van het strand en de haven van Portisco en het levendige dorp San Pantaleo. Slechts 20 minuten van de luchthaven van Olbia en circa 15 minuten van de stranden, golfbanen, beach clubs en boetieks van de beroemde Costa Smeralda. De woning beschikt over dikke stenen muren, hoge plafonds met bamboe en jeneverbes, twee slaapkamers, een badkamer en een royale living met open haard. Stenen terras rondom en groot terrein richting een riviertje. Ideaal voor eigen gebruik of verhuur.

€ 475.000

In dezelfde prijsklasse

100 m2 Ref. 6308

Appartement/In borgo
Menaggio - LAATST BESCHIKBAAR APPARTEMENT in het centrum van Menaggio! In een exclusief en gloednieuw wooncomplex met zwembad en solarium bieden we dit laatste ruime en modern appartement, gekenmerkt door grote ramen, lichte kamers en klaar om opgeleverd te worden.

Prijs op aanvraag
200 m2 450000 m2 Ref. 6280

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
Dit uitzonderlijke landgoed van 45 hectare ligt in het ongerepte Gallura-landschap, op slechts 35 km van Porto Cervo, en biedt een adembenemend uitzicht over het Liscia-meer. Het eigendom is verdeeld in een zuidelijk perceel van 13 hectare en een noordelijk perceel van 32 hectare, elk met uitstekende ontwikkelingsmogelijkheden. Het zuidelijke perceel beschikt over een recent gebouwde woning van 180 m², een natuurlijke waterbron, agrarische bijgebouwen en een authentieke Gallurese stazzo die gerenoveerd kan worden. Het noordelijke perceel omvat weidegrond, een schuur, wijngaard, olijfbomen, kurkeiken, een groentetuin en een eigen waterput. Meerdere panoramische bouwlocaties maken luxe villa’s of een agriturismo mogelijk, in volledige privacy en met interessant investeringspotentieel.

€ 750.000