De twee onder een kap boerderij woning, met een totale oppervlakte van circa 245 vierkante meter, heeft op de begane grond tuinzijde een grote woonkeuken met eetkamer/woonkamer en een badkamer, aan de straatzijde een atelier en een slaapkamer ensuite en een interne trap naar de eerste verdieping. Daar bevindt zich een woonkamer met een kleine keuken met een eigen ingang met een buitentrap met een prachtig uitzicht op het meer van Chiusi, 2 slaapkamers met elk een eigen badkamer.
Dit maakt het geschikt om een deel te verhuren of om met twee families te delen.
De woning is aan drie zijden omgeven door een tuin van circa 1200 vierkante meter, met hagen die uitstekende privacy bieden ten opzichte van de buren, waar zich een recent aangelegd zwembad bevindt, een carport voor circa 3 auto's en het bijgebouw van circa 36 m2dat in gebruik is als poolhouse met een kleine keuken en badkamer. De woning heeft ongeveer 1000 m2 landbouwgrond met een mooie wijngaard. Verder is er een olijfgaard, met de mogelijkheid om ongeveer 140 m² bewoonbare oppervlakte te bouwen en nog eens 140 m² ondergronds, evenals extra oppervlakken voor technische ruimtes en zonnekassen.
De woning heeft prachtige bakstenen en natuurstenen gevels en houten kozijnen met dubbele beglazing met rolluiken. Intern zijn er terracotta vloeren en zolders met houten balken en balken en zichtbare terracottategels.
De woning ligt op de grens van Umbrië met Toscane, vlakbij het meer van Chiusi, in een gebied dat rijk is aan geschiedenis en archeologie.
De belangrijkste routes zijn gemakkelijk bereikbaar vanaf de woning, zoals de snelweg A1 en het treinstation in Chiusi, verbonden via de Frecciarossa-lijn waarmee Florence en Rome in ongeveer een uur te bereiken zijn
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
In het heuvellandschap op de grens Umbrië met Toscane, ligt deze elegante boerderij met lichte ruimtes van in totaal 140 m2 met twee verdiepingen, een uniek panoramisch uitzicht en zwembad.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
Een geweldige authentieke geschakelde woning met veel ruimte (3 appartementen) en zwembad, ideaal om b&b in te beginnen of anders als groot vakantiehuis waar je familie en vrienden kunt ontvangen. In de prachtige omgeving vanhet Trasimeno meer vlakbij het dorp Pozzuolo.
Villa/Boerenhuis
Gelegen tussen Ranco en Angera, bieden wij te koop aan een unieke woning met twee verdiepingen, die zich onderscheidt door rust, privacy en een prachtig uitzicht op het Lago Maggiore. De woning, gelegen in de directe nabijheid van het meer, in een privé en goed onderhouden omgeving, geniet een bevoorrechte locatie op slechts enkele minuten van alle voorzieningen, restaurants en bars.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Gerenoveerd landhuis met zwembad, 7 slaap- en 4 badkamers, centraal gelegen op panoramische positie in het prachtige heuvellandschap van Le Marche
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Gerenoveerd landhuis met zwembad, 7 slaap- en 4 badkamers, centraal gelegen op panoramische positie in het prachtige heuvellandschap van Le Marche
Villa/Boerenhuis
Villa met zwembad in Ispica