De twee onder een kap boerderij woning, met een totale oppervlakte van circa 245 vierkante meter, heeft op de begane grond tuinzijde een grote woonkeuken met eetkamer/woonkamer en een badkamer, aan de straatzijde een atelier en een slaapkamer ensuite en een interne trap naar de eerste verdieping. Daar bevindt zich een woonkamer met een kleine keuken met een eigen ingang met een buitentrap met een prachtig uitzicht op het meer van Chiusi, 2 slaapkamers met elk een eigen badkamer.
Dit maakt het geschikt om een deel te verhuren of om met twee families te delen.
De woning is aan drie zijden omgeven door een tuin van circa 1200 vierkante meter, met hagen die uitstekende privacy bieden ten opzichte van de buren, waar zich een recent aangelegd zwembad bevindt, een carport voor circa 3 auto's en het bijgebouw van circa 36 m2dat in gebruik is als poolhouse met een kleine keuken en badkamer. De woning heeft ongeveer 1000 m2 landbouwgrond met een mooie wijngaard. Verder is er een olijfgaard, met de mogelijkheid om ongeveer 140 m² bewoonbare oppervlakte te bouwen en nog eens 140 m² ondergronds, evenals extra oppervlakken voor technische ruimtes en zonnekassen.
De woning heeft prachtige bakstenen en natuurstenen gevels en houten kozijnen met dubbele beglazing met rolluiken. Intern zijn er terracotta vloeren en zolders met houten balken en balken en zichtbare terracottategels.
De woning ligt op de grens van Umbrië met Toscane, vlakbij het meer van Chiusi, in een gebied dat rijk is aan geschiedenis en archeologie.
De belangrijkste routes zijn gemakkelijk bereikbaar vanaf de woning, zoals de snelweg A1 en het treinstation in Chiusi, verbonden via de Frecciarossa-lijn waarmee Florence en Rome in ongeveer een uur te bereiken zijn
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
In het heuvellandschap op de grens Umbrië met Toscane, ligt deze elegante boerderij met lichte ruimtes van in totaal 140 m2 met twee verdiepingen, een uniek panoramisch uitzicht en zwembad.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
B&B/Agriturismo
Restauratieproject
Een geweldige authentieke geschakelde woning met veel ruimte (3 appartementen) en zwembad, ideaal om b&b in te beginnen of anders als groot vakantiehuis waar je familie en vrienden kunt ontvangen. In de prachtige omgeving vanhet Trasimeno meer vlakbij het dorp Pozzuolo.
Villa/Boerenhuis
Prachtige villa met zwembad in Augusta
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Dorpshuis
In het hart van Piemonte ligt dit volledig gerenoveerde huis met twee ruime appartementen (elk met 3 slaapkamers en 2 badkamers) en een grote multifunctionele ruimte, momenteel in gebruik als hobbygarage. Ideaal voor autoliefhebbers, maar ook geschikt voor andere doeleinden. Beide appartementen worden succesvol verhuurd, waarvan één volledig is aangepast voor mindervalide gasten. U kunt kiezen voor eigen gebruik van één appartement en verhuur van het andere, of beide inzetten als investering. Een veelzijdig object met veel potentieel.
Villa/Boerenhuis
Midden tussen de wijngaarden ligt Casa Volta, een smaakvol gerestaureerde huis met 4 hectare grond te koop in Le Marche. Casa Ruth heeft heel veel charme, authentieke details en comfort. Met een schitterend panoramisch uitzicht. Gelijk bij binnenkomst wordt je verrast door de geweldige sfeer van het huis.
Villa/Boerenhuis
Stenen villa met tuin, olijfbomen en waterbron – toevluchtsoord op een zonnige panoramische locatie boven Pieve di Teco. Deze betoverende stenen villa met zwembad in typisch Ligurische stijl ligt op een heerlijk rustige locatie op het zuiden met een weids uitzicht over het landschap - en ligt op slechts een paar minuten afstand van het oude centrum van Pieve di Teco.