Gambassi Terme

Toscana

140 m2 2000 m2 3 2 Ref. 5614 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • Appartement/In borgo
  • Dorpshuis
  • Panoramisch uitzicht
  • 50 km van zee
  • 4 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Garage: ja
  • Zwembad: Te realiseren
  • Status: Beschikbaar

Fascinerende middeleeuwse woning met torentje. Deze halfvrijstaande woning geniet een prachtig uitzicht zoals het een middeleeuwse uitkijktoren betaamt! Het vanwege de bijzondere vormgeving lastig te fotograferen object ademt in alle opzichten historie en heeft de volle smaak van Toscane. Over een korte strada bianca bereikt men de oude nederzetting met enkele historische bouwwerken waarvan de woning met toren deel uitmaakt. Aan een zijde heeft men een langgerekte tuin met prachtig uitzicht over de 'colli Fiorentini'. Ook zijn hier nog enkele oude bouwwerkjes te vinden zoals de oude houtoven en de oude overkapte 'legnaia' met externe 'keuekn' die een te samen een perfecte stek vormen voor een avondje eigen gebakken pizza eten in de buitenlucht! 

De woning heeft een 'grillige' indeling en beschikt over 4 verdiepingen. de onderste, deels ondergronds, dient als 'taverna' en beschikt over een toilet. eventueel zou men hier ook een garage kunnen maken (er is al een grote poort/deur).

Op de begane grond bevindt zich de entree, een toilet, een ruime woonkamer en een eetkamer, waarbij een van die twee wellicht beter ingericht zou kunnen worden als keuken. De eerste verdieping en de tweede verdieping, beiden in de toren) bieden beiden een slaapkamer, terwijl er ruimte is om op eenvoudige wijze een derde slaapkamer te en extra badkamer te realiseren.

Een bijzonder object dat spreekt tot de verbeelding en gelegen op een zeer strategische locatie. Op circa 4km bevinden zich winkels restaurants en treinstation. Belangrijk bezienswaardigheden vindt men in het nabijgelegen San Gimignano en op circa 35 min rijden in Siena, Firenze en vele andere locaties. Luchthaven Firenze 40 min, Pisa 50 min.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Toscana)

360 m2 12000 m2 Ref. 6134

Villa/Boerenhuis
Karakteristiek landhuis, gerestaureerd, zwembad, 4 slaapkamers, panorama

€ 985.000
250 m2 17000 m2 Ref. 6126

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Vrijstaand karakteristiek Toscaans huis, 4 slaapkamers, lommerrijk terrein, loopafstand historisch centrum

€ 490.000

Hetzelfde type woning

135 m2 1000 m2 Ref. 6128

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo Dorpshuis
Huis met tuin aan de rand van een middeleeuwse borgo

€ 310.000
165 m2 400 m2 Ref. 5776

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo Dorpshuis
Royale hoekwoning in luxueuze Borgo met zwembad, privé tuin en prachtig panorama. De woning, aan 3 zijden vrij, beschikt over twee ruime slaapkamers en een zeer royale living met open keuken. Het panorama is overweldigend.

€ 450.000

In dezelfde prijsklasse

85 m2 Ref. 6207

Dorpshuis
Mis de kans niet om eigenaar te worden van dit charmante huis in het historische centrum van Polignano a Mare, één van de mooiste plaatsjes aan de Adriatische Zee in Puglia. Het huis, volledig gerenoveerd en van alle gemakken voorzien, bestaat uit een goed verlichte woonkamer/eetkamer, keuken, twee slaapkamers en een badkamer. Op slechts 200 meter afstand vindt u het beroemde strand Lama Monachile in het centrum van Poligano a Mare.

€ 498.000
110 m2 130 m2 Ref. 6196

Appartement/In borgo
Ideaal apartement voor familie vakantie

€ 415.000