Ongelooflijk leuk object op Sardinië met zeer spoedige oplevering en intrek bv oktober. Ontdek deze moderne halfvrijstaande nieuwbouwwoning op een rustige locatie, op slechts 500 meter van het strand en de karakteristieke historische uitkijktoren. Hier geniet je van de perfecte combinatie van comfort, privacy en het ontspannen mediterrane leven. Of je nu op zoek bent naar een permanente woning, een comfortabel vakantiehuis of een interessante investering voor verhuur, deze woning biedt uitstekende mogelijkheden.
Met een woonoppervlakte van circa 90 tot 110 m² is de woning praktisch en sfeervol ingedeeld. De lichte leefruimte met open keuken vormt het hart van het huis en biedt direct contact met de tuin. Dankzij de grote raampartijen valt er veel natuurlijk licht naar binnen, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen.
De woning beschikt over twee comfortabele slaapkamers en twee moderne badkamers, waardoor er voldoende ruimte is voor een gezin, gasten of thuiswerk. Rondom de woning ligt een verzorgde privétuin van circa 150 m², ideaal om te ontspannen, buiten te dineren of een eigen zwembad aan te leggen om optimaal van het zonnige klimaat te genieten.
Een bijzonder pluspunt is het royale dakterras met solarium, bereikbaar via een buitentrap. Deze exclusieve buitenruimte is voorbereid met aansluitingen voor televisie, water en gas en vormt de ideale plek voor lange zomeravonden, een aperitief bij zonsondergang of ontspannen onder de sterrenhemel.
Dankzij de moderne warmtepomp is de woning energiezuinig en comfortabel in zowel zomer als winter. Daarnaast is de woning toegankelijk voor mensen met een beperkte mobiliteit.
De ligging is bijzonder aantrekkelijk. Binnen enkele minuten wandel je naar het strand, terwijl dagelijkse voorzieningen zoals winkels, restaurants en gezellige terrassen gemakkelijk bereikbaar zijn. De internationale luchthaven en de veerhaven zijn uitstekend bereikbaar, waardoor de woning zowel voor eigen gebruik als voor buitenlandse eigenaren zeer praktisch is.
Deze eigentijdse woning combineert een rustige woonomgeving met de nabijheid van zee, natuur en voorzieningen. Een ideale plek voor wie het hele jaar door wil genieten van het mediterrane leven of op zoek is naar een waardevaste investering aan de kust.
Kenmerken
Haast project, want van de twee units was er onmiddellijk een verkocht en hij staat ook te koop bij derden.
Er wordt privacy gecreëerd door een wit muurtje, wat begroeiing van heg tot een prachtige al aanwezige olijfboom.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Instapklaar en volledig gemeubileerd appartement met twee royale buitenruimtes in een verzorgd kleinschalig wooncomplex met zwembad, buitendouche en privéparkeerplaats. Dankzij de rustige ligging aan de achterzijde geniet u van privacy, terwijl alle voorzieningen voor dagelijks gebruik zich op slechts 700 meter bevinden. De stranden van de Golf van Asinara liggen op ongeveer 15 minuten rijden en ook de thermale warmwaterbronnen, historische dorpjes en prachtige natuur bevinden zich dichtbij. Ideaal als vakantiehuis, tweede woning, investering of comfortabele uitvalsbasis om het hele jaar door te genieten van het ontspannen leven op Sardinië.
Villa/Boerenhuis
Ruime vrijstaande villa met 1 hectare grond nabij Florinas, ideaal voor wie rust, ruimte en privacy zoekt. Dankzij de dubbele toegang en royale indeling is deze woning perfect voor dubbele bewoning, het ontvangen van familie en vrienden of toeristische verhuur. Op korte afstand ligt een rustige, landelijke golfbaan, waardoor dit een uitstekende keuze is voor golfliefhebbers. De villa beschikt over een eigen waterput, zonnepanelen, meerdere verwarmingssystemen en de mogelijkheid om 2 extra hectare grond aan te kopen. Slechts 15 minuten van Sassari en circa 30-40 minuten van stranden, de haven van Porto Torres en Alghero Airport.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Dorpshuis
In het hart van Piemonte ligt dit volledig gerenoveerde huis met twee ruime appartementen (elk met 3 slaapkamers en 2 badkamers) en een grote multifunctionele ruimte, momenteel in gebruik als hobbygarage. Ideaal voor autoliefhebbers, maar ook geschikt voor andere doeleinden. Beide appartementen worden succesvol verhuurd, waarvan één volledig is aangepast voor mindervalide gasten. U kunt kiezen voor eigen gebruik van één appartement en verhuur van het andere, of beide inzetten als investering. Een veelzijdig object met veel potentieel.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Prachtig gerenoveerde dorpswoning in San Pantaleo, van alle gemakken voorzien van de hand van de beroemde architect Jean-Claude LeSuisse. De villa heeft 3 slaapkamers met elk een ensuite badkamer en buitenterras of plaats, een living en ruime keuken. Ideaal als vakantiehuis voor prive gebruik maar ook voor het hogere segment toeristische verhuur. Mogelijkheid management en marketing te delegeren.
Villa/Boerenhuis
Ruime vrijstaande villa met 1 hectare grond nabij Florinas, ideaal voor wie rust, ruimte en privacy zoekt. Dankzij de dubbele toegang en royale indeling is deze woning perfect voor dubbele bewoning, het ontvangen van familie en vrienden of toeristische verhuur. Op korte afstand ligt een rustige, landelijke golfbaan, waardoor dit een uitstekende keuze is voor golfliefhebbers. De villa beschikt over een eigen waterput, zonnepanelen, meerdere verwarmingssystemen en de mogelijkheid om 2 extra hectare grond aan te kopen. Slechts 15 minuten van Sassari en circa 30-40 minuten van stranden, de haven van Porto Torres en Alghero Airport.
Villa/Boerenhuis
Op een panoramische locatie in het hart van de Valle d’Itria, tussen Martina Franca en Alberobello, bevindt zich deze karaktervolle natuurstenen boerenwoning uit 1900 met een schitterend uitzicht over het omliggende landschap. De woning van circa 161 m² beschikt over een ruime woonkamer met open haard, een entree, een badkamer en vier slaapkamers. Authentieke elementen, zoals de originele chianche-vloeren, zijn bewaard gebleven. Verder omvat het eigendom een garage van 47 m², een opslagruimte van 82 m² en een perceel van ongeveer 3.000 m². Het pand verkeert in goede structurele staat, maar dient gedeeltelijk gerenoveerd te worden. Een uitstekende kans voor liefhebbers van authentiek Apulië op een strategische locatie nabij Alberobello, Locorotondo en de mooiste bezienswaardigheden van de regio.