Deze prachtige rustieke boerderij is gelegen in het hart van Le Marche, een nog relatief onbekend gebied, met een uitgestrekt heuvellandschap en gelegen op slechts 1,5 km van het middeleeuwse dorpje Barchi, 5 km van Mondavio en 4 km van Orciano di Pesaro. De Adriatische kust ligt op minder dan een half uur rijden ( 25 km) tot aan de gezellige badplaats Fano met zijn vele vis)restaurants, winkels en mooie stranden, terwijl u op 23 km afstand de badplaats Marotta bereikt. In een uur rijden bereikt u Ancona, goed verbonden met de belangrijkste Italiaanse steden dankzij de spoorlijn, en met het buitenland dankzij de het internationale vliegveld van Falconara en de haven, met lijndiensten naar de Italiaanse en Griekse eilanden.
De woning bevindt zich dus op een strategische positie, met voorzieningen op loopafstand en toch op een rustige plek in de heuvels. De onverharde weg van 400 m die naar de boerderij leidt, is doodlopend, wat uitstekende privacy en absolute stilte garandeert.
Indeling:
Op de begane grond is er een grote entree met open haard, door een glazen schuifdeur gescheiden van de woonkamer en eetkamer. Hier bevinden zich een pelletkachel en twee andere open haarden, waarvan er één ook de bovenverdieping verwarmt.Tevens bevindt zich op deze verdieping een wasruimte/servicebadkamer met douche en een grote keuken met kookeiland en extra fornuis, van waar men door de openslaande deuren direct toegang heeft tot de tuin.
Op de eerste verdieping zijn er 4 tweepersoonsslaapkamers, een slaapkamertje, kastruimte en een badkamer met ligbad. De verwarming op deze verdieping wordt geregeld door een kachel en een infraroodstralingspaneel.
Alle nutsvoorzieningen zijn aangesloten, het water is aangesloten op het openbare waternet, maar er is ook een eigen waterput. Internet is (nog) niet aanwezig, maar een satelliet kan worden geïnstalleerd.
Dit fijne (vakantie)huis heeft een oppervlak van 240m² verdeeld over twee verdiepingen en is gelegen in het midden van een grote parkachtige tuin van ongeveer 6000 m² met talrijke fruitbomen. Er is een ruime en praktische carport waar men 2 auto’s kan parkeren, en er zijn 2 houten schuren als opbergruimte voor tuingereedschap en buitenmeubels (tuinset, ligbedden, etc.). De mooie houtoven kan gebruikt worden voor het bakken van pizza’s en brood.
Er zijn de afgelopen zeven jaar enkele verbeteringen aangebracht, waaronder een klein fotovoltaïsch systeem voor warmwater en nieuwe ramen met dubbele beglazing. Ongeveer 6 jaar geleden is er een prachtig zwembad van 4x8 meter gebouwd (zout-/chloorsysteem).
De woning vereist enige esthetische afwerking, maar is structureel in uitstekende staat. De prijs is inclusief meubilair en er is een mogelijkheid om een kleine wijngaard naast het pand te kopen.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Appartement/In borgo
Dorpshuis
xxx
Appartement/In borgo
Dorpshuis
B&B/Agriturismo
Prachtige woning in natuursteen, gelegen in middeleeuwse borgo, geschikt voor B&B, met 4 slaapkamers, 4 badkamers, tuin en panoramisch terras
Villa/Boerenhuis
Wij bieden een vrijstaande villa te koop aan in Mombello, een residentiële wijk van de gemeente Laveno Mombello. De omgeving is rustig en goed voorzien van faciliteiten, met scholen, winkels en verbindingen op korte afstand. Het strand van Cerro, het centrum van Laveno, het treinstation en de veerbootterminal zijn binnen vijf minuten bereikbaar, wat de ligging bijzonder praktisch en strategisch maakt. De villa werd gebouwd in 2009 en is altijd met veel zorg onderhouden. De woning beschikt over moderne, verzorgde ruimtes die ontworpen zijn met oog voor comfort en functionaliteit. Door de jaren heen zijn verschillende verbeteringen uitgevoerd om zowel de energie-efficiëntie als de technologische voorzieningen verder te optimaliseren.
Villa/Boerenhuis
Nieuw panoramisch prestigieus project met 12 kleine villa's en 1 prachtige luxe ruime villa met meer kamers en eigen zwembad. Gelegen aan de rand van dorpje San Pasquale, met ongekend uitzicht op het UNESCO-archipel van La Maddalena. Slechts 1–2 km van het centrum en services en 4–6 km van zee. Prachtig woonterras voor, beschutte BBQ-tuin achter. Compacte indelingen met varianten en uitbreidingsopties vanaf €500.000 voor ca 100 m². Oplevering van 1e unit juni 2026 en voorspoedige voorzetting.
Villa/Boerenhuis
Appartement/In borgo
Casa La Grotticella is een sfeervol gerenoveerde woning in Le Marche met prachtig uitzicht, gelegen in een rustige omgeving. De woning (ca. 160 m², drie verdiepingen) combineert authentieke Italiaanse charme met modern comfort, is volledig vernieuwd en instapklaar. Het huis maakt deel uit van een kleine rij, maar de aangrenzende panden worden niet bewoond, wat zorgt voor veel rust. Op het terrein van circa een halve hectare bevinden zich onder andere olijfbomen, een zwembad, meerdere terrassen en parkeergelegenheid. Volledig gemeubileerd en ideaal voor wie rust, ruimte en karakter zoekt.
Villa/Boerenhuis
Restauratieproject
In het hart van het betoverende Apulische platteland, tussen Ceglie Messapica en Cisternino, bieden wij een charmante, authentieke stenen boerenwoning te koop aan, gelegen in een rustige en prachtige natuurlijke omgeving. De woning dient volledig gerenoveerd te worden. Dit object is ideaal als sfeervolle privéwoning of als investering voor toeristische verhuur, dankzij de ligging in één van de meest populaire gebieden van Puglia, nabij Ostuni, Cisternino, Ceglie Messapica en Martina Franca.