Castiglione del Lago

Umbria

• Verkocht
668 m2 58090 m2 10 11 Ref. 5766 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • B&B/Agriturismo
  • Panoramisch uitzicht
  • 13 km van meer
  • 120 km van zee
  • 4 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht

In het mooie Umbrische landschap, aan de grens met Toscane, staat een borgo, dat gedeeltelijk wordt gebruikt als toeristische accommodatie, bestaande uit 3 boerderijen: Villa Liberty, Villa 2 en een huis. Villa Liberty, van 240 m2 op met vier verdiepingen, is als volgt samengesteld:

Op de begane grond is er een entree met een oude loggia, een hal met een prachtige trap in Pietra Serena en een gebeeldhouwde antraciet smeedijzeren balustrade, een keuken en een lichte woonkamer met een mooie open haard en van waaruit u door grote ramen het meer van Montepulciano kunt bewonderen. Op de eerste verdieping vinden we het slaapgedeelte bestaande uit een eenpersoonsslaapkamer, een tweepersoonsslaapkamer, een badkamer en een prachtig terras van waaruit u het panorama kunt bewonderen. Op de tweede verdieping bevindt zich een slaapkamer op zolder en een badkamer met een prachtig antiek bad in Lodewijk XIV-stijl. Aangekomen op de derde verdieping komt u in de torenkamer met 360° uitzicht over het meer.

Villa 2, van ongeveer 144 m2, is verdeeld over twee verdiepingen en is als volgt samengesteld: Op de begane grond is er een entree met een prachtige en karakteristieke loggia, een woonkamer met kitchenette, een servicebadkamer en een tweepersoonsslaapkamer. Als we een paar treden naar beneden gaan, vinden we twee slaapkamers, waarvan één met een eigen badkamer. De kelderverdieping bestaat uit een berging, fondsen en een badkamer.

Het huis van circa 200 m2 is in 2002 geheel gerenoveerd en is verdeeld in 4 appartementen, twee op de begane grond en één met woonkamer en kitchenette, twee slaapkamers beide met eigen badkamer. De andere twee appartementen op de eerste verdieping hebben beiden toegang vanaf een gemeenschappelijk terras. De eerste bestaat uit een woonkamer met kitchenette met open haard, een badkamer en een tweepersoonsslaapkamer. Het andere appartement heeft een woonkamer met kitchenette, een hal, twee slaapkamers waarvan één met een open haard, een badkamer.

Het landgoed heeft een groene tuin met een heerlijk zwembad en een antieke fontijn.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Umbria)

321 m2 3000 m2 Ref. 5991

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo B&B/Agriturismo Restauratieproject
Een geweldige authentieke geschakelde woning met veel ruimte (3 appartementen) en zwembad, ideaal om b&b in te beginnen of anders als groot vakantiehuis waar je familie en vrienden kunt ontvangen. In de prachtige omgeving vanhet Trasimeno meer vlakbij het dorp Pozzuolo.

€ 430.000
80 m2 Ref. 5984

Appartement/In borgo
Heerlijk appartement op de begane grond, gelegen in een exclusieve residentie met gemeenschappelijk zwembad. Op een heuvelachtige locatie, op de grens tussen Umbrië en Toscane. Het biedt een prachtig uitzicht en prachtige zonsondergangen.

Verkocht € 255.000

Hetzelfde type woning

200 m2 Ref. 6514

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Gelegen in het hart van de Valle d’Itria combineert dit elegante stenen huis van circa 200 m² de authentieke charme van de Apulische architectuur met hedendaags comfort en energie-efficiëntie. Het recent gerenoveerde huis, met respect voor de oorspronkelijke stijl, beschikt over 4 slaapkamers, 5 badkamers, verfijnde ruimtes met stenen gewelven, airconditioning, open haard, Wi-Fi, garage en een fotovoltaïsche installatie. De kamers, geïnspireerd op beroemde figuren uit de Italiaanse geschiedenis en literatuur, creëren een exclusieve en warme sfeer. Ideaal zowel als prestigieuze privéwoning als charmante toeristische accommodatie. Op korte afstand van Cisternino, Locorotondo, Ostuni en de Adriatische kust vormt deze eigendom een authentiek stukje paradijs in het hart van Puglia.

€ 880.000
340 m2 50000 m2 Ref. 6431

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Mooi gerestaureerde Toscaanse boerderij met zwembad en 5 Ha grond. 5 ruime slaapkamers. Bijzonder mooi uitzicht.

€ 1.100.000

In dezelfde prijsklasse

250 m2 1000 m2 Ref. 6479

Villa/Boerenhuis Dorpshuis
Gelegen in Arzachena, de hoofdstad van de Costa Smeralda, biedt deze ruime villa met 6 slaapkamers en 4 badkamers, zwembad en tuin een unieke kans voor wie het hele jaar door comfortabel wil wonen en werken. Het levendige dorp beschikt over alle essentiële voorzieningen zoals winkels, restaurants, scholen en services, ideaal voor permanente bewoning. Op slechts 15 minuten van de prachtige stranden en 30 minuten van Olbia luchthaven en haven. Dankzij de royale indeling is deze woning bovendien uitermate geschikt als charmante B&B of rendabele investering.

€ 900.000
250 m2 55000 m2 Ref. 6351

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Te koop: een prachtig gerenoveerde en zeer succesvolle Agricamping / Agriturismo in het zuiden van Le Marche. Deze volledig operationele hospitality-onderneming beschikt over een hoofdwoning, diverse appartementen, uitgebreide camping- en glampingfaciliteiten, een groot zwembad en 5,5 hectare grond. De huidige jaaromzet bedraagt ongeveer €144.000.

€ 950.000