Castiglione del Lago

Umbria

• Verkocht
668 m2 58090 m2 10 11 Ref. 5766 Bewaren
  • Villa/Boerenhuis
  • B&B/Agriturismo
  • Panoramisch uitzicht
  • 13 km van meer
  • 120 km van zee
  • 4 km van dorp
  • Tuin
  • Terras
  • CV
  • Open Haard
  • Gastenverblijf: Ja
  • Zwembad: Ja
  • Status: Verkocht

In het mooie Umbrische landschap, aan de grens met Toscane, staat een borgo, dat gedeeltelijk wordt gebruikt als toeristische accommodatie, bestaande uit 3 boerderijen: Villa Liberty, Villa 2 en een huis. Villa Liberty, van 240 m2 op met vier verdiepingen, is als volgt samengesteld:

Op de begane grond is er een entree met een oude loggia, een hal met een prachtige trap in Pietra Serena en een gebeeldhouwde antraciet smeedijzeren balustrade, een keuken en een lichte woonkamer met een mooie open haard en van waaruit u door grote ramen het meer van Montepulciano kunt bewonderen. Op de eerste verdieping vinden we het slaapgedeelte bestaande uit een eenpersoonsslaapkamer, een tweepersoonsslaapkamer, een badkamer en een prachtig terras van waaruit u het panorama kunt bewonderen. Op de tweede verdieping bevindt zich een slaapkamer op zolder en een badkamer met een prachtig antiek bad in Lodewijk XIV-stijl. Aangekomen op de derde verdieping komt u in de torenkamer met 360° uitzicht over het meer.

Villa 2, van ongeveer 144 m2, is verdeeld over twee verdiepingen en is als volgt samengesteld: Op de begane grond is er een entree met een prachtige en karakteristieke loggia, een woonkamer met kitchenette, een servicebadkamer en een tweepersoonsslaapkamer. Als we een paar treden naar beneden gaan, vinden we twee slaapkamers, waarvan één met een eigen badkamer. De kelderverdieping bestaat uit een berging, fondsen en een badkamer.

Het huis van circa 200 m2 is in 2002 geheel gerenoveerd en is verdeeld in 4 appartementen, twee op de begane grond en één met woonkamer en kitchenette, twee slaapkamers beide met eigen badkamer. De andere twee appartementen op de eerste verdieping hebben beiden toegang vanaf een gemeenschappelijk terras. De eerste bestaat uit een woonkamer met kitchenette met open haard, een badkamer en een tweepersoonsslaapkamer. Het andere appartement heeft een woonkamer met kitchenette, een hal, twee slaapkamers waarvan één met een open haard, een badkamer.

Het landgoed heeft een groene tuin met een heerlijk zwembad en een antieke fontijn.

Misschien ook interessant?

Bekijk deze selectie van alternatieven:

In zelfde regio (Umbria)

140 m2 2800 m2 Ref. 6008

Villa/Boerenhuis
In het heuvellandschap op de grens Umbrië met Toscane, ligt deze elegante boerderij met lichte ruimtes van in totaal 140 m2 met twee verdiepingen, een uniek panoramisch uitzicht en zwembad.

€ 550.000
321 m2 3000 m2 Ref. 5991

Villa/Boerenhuis Appartement/In borgo B&B/Agriturismo Restauratieproject
Een geweldige authentieke geschakelde woning met veel ruimte (3 appartementen) en zwembad, ideaal om b&b in te beginnen of anders als groot vakantiehuis waar je familie en vrienden kunt ontvangen. In de prachtige omgeving vanhet Trasimeno meer vlakbij het dorp Pozzuolo.

€ 430.000

Hetzelfde type woning

320 m2 800 m2 Ref. 6327

Villa/Boerenhuis Dorpshuis B&B/Agriturismo Restauratieproject
In het hart van Inarzo, in een rustige omgeving met goede verbindingen naar Varese en omliggende steden, bieden wij een woning te koop aan bestaande uit twee wooneenheden die uitkijken op dezelfde binnenplaats. De locatie is ideaal voor wie op zoek is naar een privéwoning met het realiseren van een B&B, op een steenworp afstand van het Meer van Varese en midden in het rustige platteland.

€ 450.000
180 m2 1400 m2 Ref. 6298

Villa/Boerenhuis B&B/Agriturismo
Vrijstaande Piemontese boerenwoning met karakter, comfort en privacy op loopafstand van Dogliani, de hoofdstad van de Dolcetto wijn. De woning heeft 3 slaapkamers, 2 badkamers en 2 keukens. Door een afsluitbaar gedeelte is het uitstekend te gebruiken als compacte B&B. Enkele jaren geleden compleet gerenoveerd waardoor de woning volledig instapklaar is.

€ 369.000

In dezelfde prijsklasse

95 m2 192 m2 Ref. 6321

Villa/Boerenhuis
Villa Dolce Vita, gelegen in de mediterrane natuur van Baia Santa Reparata, biedt luxe, privacy en comfort. Slechts 1 km van het strand en 2,5 km van Santa Teresa, beschikt het over een 800 m² tuin, artistiek zwembad, Jacuzzi, solarium met zeezicht, veranda’s en portieken met barbecue, twee buitendouches, drie slaapkamers met ensuite, moderne keuken, lichte woonkamer en airconditioning. Centrale verwarming, pelletkachel, open haard en alarmsysteem completeren het geheel. Perfect voor privévakanties of seizoensverhuur en tevens een uitstekende investering in één van de mooiste gebieden van Noord-Sardinië. Bekijk video.

€ 980.000
500 m2 50000 m2 Ref. 6320

Villa/Boerenhuis
Dit prachtige landgoed, bestaande uit een hoofdgebouw, een bijgebouw en een 5 hectare park, heet “Tenuta Paganona” en ligt op het platteland, op slechts 1,5 km van het stadje Acqui Terme.

€ 920.000