Prachtig en sfeervol countryhouse gelegen tussen de glooiende heuvels van Le Marche, op enkele minuten afstand van de dorpen Castelleone di Suasa en San Lorenzo in Campo, 15 minuten van de schitterende stad Corinaldo en ongeveer 30 minuten van de Adriatische kust. Het ruime huis wordt omringd door 4900 m2 tuin waar zich twee bijgebouwen bevinden en het heerlijke zwembad. Het onroerend goed bestaat uit 6 onafhankelijke appartementen, als volgt omschreven:
Indeling hoofdgebouw: op de begane grond is een onafhankelijk appartement bestaande uit een woonkamer, keuken, een badkamer, twee slaapkamers en een veranda, een gezamenlijke ruimte met een keuken en toilet, een kantoor-, was- en opslagruimte waar zich tevens de technische installaties bevinden. Op de eerste verdieping bevindt zich de privè-woning met een woonkamer met openhaard, keuken, zitkamer, 2 slaapkamers, de badkamer, een bergruimte en de master bedroom met badkamer-ensuite.
In het bijgebouw links van het hoofdgebouw zijn twee appartementen gecreëerd, elk bestaande uit keuken/woonkamer, twee slaapkamers en badkamer. In het andere bijgebouw bevinden zich de overige twee appartementen, nieuw gebouwd in 2010, en voorzien van alle comfort, met keuken, woonkamer, badkamer en twee grote slaapkamers. Ieder appartement heeft de beschikking over een eigen buitenruimte. Het complex is aangesloten op gemeente water en verwarming is met Gpl. Wi-Fi is beschikbaar in alle appartementen en op het hele terrein.
Bekijk deze selectie van alternatieven:
Villa/Boerenhuis
In een dominante positie met een prachtig uitzicht over het glooiende heuvellandschap van Le Marche ligt Villa Il Poggio, een schitterend herbouwde stenen boerderij die traditionele charme combineert met modern comfort. Dankzij de zuidelijke ligging geniet de woning van een adembenemend uitzicht dat zich uitstrekt tot aan de majestueuze Sibillini-bergen, een plek waar elke dag begint en eindigt met een onvergetelijke zonsopkomst en zonsondergang.
Villa/Boerenhuis
Midden tussen de wijngaarden ligt Casa Volta, een smaakvol gerestaureerde huis met 4 hectare grond te koop in Le Marche. Casa Ruth heeft heel veel charme, authentieke details en comfort. Met een schitterend panoramisch uitzicht. Gelijk bij binnenkomst wordt je verrast door de geweldige sfeer van het huis.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Vrijstaande Piemontese boerenwoning met karakter, comfort en privacy op loopafstand van Dogliani, de hoofdstad van de Dolcetto wijn. De woning heeft 3 slaapkamers, 2 badkamers en 2 keukens. Door een afsluitbaar gedeelte is het uitstekend te gebruiken als compacte B&B. Enkele jaren geleden compleet gerenoveerd waardoor de woning volledig instapklaar is.
Villa/Boerenhuis
B&B/Agriturismo
Gerenoveerd landhuis met zwembad, 7 slaap- en 4 badkamers, centraal gelegen op panoramische positie in het prachtige heuvellandschap van Le Marche
Villa/Boerenhuis
Dit prachtige landhuis, gebouwd naar een zeer hoge standaard in 2010 en bekleed met natuursteen, ligt genesteld in het schilderachtige landschap van het Ligurische achterland. Ontworpen door de huidige eigenaren als de moderne interpretatie van een traditioneel Ligurisch landhuis, biedt het 130 m2 (180 m2 commerciële ruimte) in totale afmetingen. Het terrein van 5000 m2 heeft een bijzondere ligging op slechts 600 m afstand en op loopafstand van het charmante dorpscentrum van Apricale. De brede terrassen op het zuiden zijn liefdevol ontworpen door een landschapsarchitect die een magisch romantische sfeer heeft weten te creëren. Het hele pand heeft vrij uitzicht over de Merdanzovallei en helemaal tot Perinaldo en de Monte Bignone.
Villa/Boerenhuis
Deze ruime villa op het platteland van San Vito dei Normanni ligt op ongeveer 2 km van het stadscentrum en op slechts 9 km van de prachtige stranden van de Adriatische Zee. Er bestaat de mogelijkheid om een zwembad te bouwen met een maximale oppervlakte van 40 m². Neem contact met ons op voor een bezichtigingsafspraak of meer informatie over deze woning.